IT-SELF Małgorzata Osipczuk, www.it-self.pl, www.terapia-par-wroclaw.com
Forum Reklama Kontakt

Portal Pomocy Psychologicznej

Wtorek 26 września 2023

Szukaj w gabinetach
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, mazowieckie
małopolskie, opolskie, podlaskie, podkarpackie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, zagranica, internet

Wszystkie gabinety...

Ośrodki i gabinety specjalistyczne

Psychoterapia BĘTKOWSKI

Jakub Bętkowski

Kwalifikacje zawodowe:

Psycholog - Uzyskał dyplom na Uniwersytecie Wrocławskim.
Jego doświadczenia zawodowe to zarówno praca kliniczna jak i usługi dla biznesu.
Miał okazję pracować z osobami chorymi psychicznie, uzależnionymi oraz młodymi przedsiębiorcami potrzebujących wsparcia podczas pierwszych kroków w świecie biznesu.
Jest trenerem. Ukończył studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Aktualnie kontynuuje naukę w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej, przygotowując się do certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychologicznym. JEGO PRACA JEST SUPERWIZOWANA.
Jest Coachem. Ukończył Szkołę Coachów Stowarzyszenia Cel. Jako Coach współpracował z takimi organizacjami jak Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju oraz Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Rodzaj świadczonej pomocy / docelowa grupa pacjentów:

Jako Psychoterapeuta pracuje w nurcie psychodynamicznym. Oznacza to, że dużo uwagi poświęca procesom nieświadomym, emocjom oraz samej relacji. To podejście jest szczególnie skuteczne w leczeniu nerwic, zaburzeń emocjonalnych, depresji oraz w modyfikowaniu sposobu tworzenia relacji interpersonalnych. Ten sposób pracy umożliwia również pracę z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania. Standardowy kontrakt to jedno spotkanie tygodniowo trwające 50 minut. Czas trwania terapii uzależniony jest od potrzeb pacjenta i celów terapii. Interwencje terapeutyczne w tyn stylu pracy wywodzą się z psychoanalizy dlatego jest to terapia mówiona. Nie jest stosowana praca z ciałem ani hipnoza, nie ucieka się również do technik behawioralnych.

Informacje dodatkowe:

Terapia rozpoczyna się trzema spotkaniami diagnostycznymi umożliwiającymi zebranie wywiadu na temat pacjenta. Decyzja o rozpoczęciu terapii podejmowana jest na trzecim spotkaniu wspólnie przez pacjenta i terapeutę. Wszystkie spotkania są płatne.

(publikacja: 2011-09-02 / 2012-03-02)

<< powrót

Wszystkie gabinety...

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2001/2021 Psychotekst.pl