IT-SELF Małgorzata Osipczuk, www.it-self.pl, www.terapia-par-wroclaw.com
Forum Reklama Kontakt

Portal Pomocy Psychologicznej

Piątek 2 grudnia 2022

Szukaj w portalu

Wszystkie strony...

IV EDYCJA SZKOŁY E-POMOCY (2012)

IV EDYCJA SZKOŁY E-POMOCY (2012)

REGULAMIN PUNKTU POMOCY ONLINE 2012

Jeśli potrzebujesz pomocy, chcesz skorzystać z naszej wiedzy i umiejętności, oczekujemy: zapoznania się z zasadami zawartymi w regulaminie oraz wypełnienie formularza. Wysłanie go jest dla nas jednoznacznym znakiem, że wyrażasz zgodę na przestrzeganie warunków izasad zawartych w regulaminie.

  Oto nasze zasady:

 1. Warunkiem korzystania z pomocy online jest posiadanie konta e-mail, zapoznanie się z zasadami zawartymi w regulaminie oraz wypełnienie formularza.
 2. Czas trwania Punktu Pomocy Online jest ograniczony. Trwa od 12-11-2012 do 17-12-2012. W razie potrzeby, możesz liczyć na rzetelną informację dotyczącą miejsc, w których uzyskasz pomoc.
 3. Pomoc świadczona w ramach Punktu Pomocy Online jest bezpłatna.
 4. Uważnie wpisz swój adres e-mail w formularz i nie zmieniaj go podczas kontaktu z wolontariuszem Punktu Pomocy Online - ułatwi to wzajemny kontakt. Zwróć również uwagę na to, aby wypełniony formularz wysłać tylko jeden raz.
 5. Jeśli masz taką możliwość - korzystaj z komputera osobistego lub załóż swój własny profil użytkownika i koniecznie zabezpiecz go hasłem. Staraj się unikać kafejek internetowych, komputerów służbowych. Dbaj o swoją anonimowości i bezpieczeństwo korespondencji.
 6. Pomoc w ramach Punktu Pomocy Online jest realizowana tylko i wyłącznie poprzez korespondencję e-mail. Wszelkie inne formy kontaktu (np. kontakt telefoniczny, przez komunikator GG itp.) nie są możliwe.
 7. Jesteśmy przeszkolonymi wolontariuszami. Swoją pracę konsultujemy z superwizorami ( psychologami, terapeutami ). Jeśli zgłaszane przez Ciebie problemy wykroczą poza zakres naszej wiedzy i doświadczenia lub będą wymagać bezpośredniej pomocy specjalisty ( psychologa, prawnika, lekarza itp. ) możesz liczyć na to, że wspólnie poszukamy informacji dotyczących miejsc, w których taką pomoc otrzymasz.
 8. Kontakt między wolontariuszem a e-klientem jest kontaktem krótkoterminowym i nie jest psychoterapią.
 9. Odpowiadamy na e-maile w terminie do 72 godzin (3 dni). Miej na uwadze, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszelkich usterek technicznych, wypadków losowych, które mogą uniemożliwić odpisanie na e-maile w ustalonym terminie. Prosimy Cię więc o wyrozumiałość. W przypadku, gdy nie otrzymasz informacji zwrotnej możesz zwrócić się do administratora.
 10. Dbając o rzetelność naszej pracy zastrzegamy sobie prawo do zablokowania napływu nowej korespondencji, w przypadku ilości maili przekraczających możliwości technicznej i czasowej obsługi Punktu Pomocy Online. W takim wypadku informacja ta zostanie opublikowana na stronie głównej portalu, a formularz zgłoszeniowy (czasowo lub na stałe) usunięty.
 11. Pamiętaj, że to Ty decydujesz, czy w kontakcie e-mail zwracamy się do siebie per Ty czy też per Pan/Pani.
 12. Szanujemy Twoją osobę, dlatego też i Ty okazuj nam szacunek. Postaraj się unikać ataku, krytyki, obrażania. Pamiętaj, że osoba udzielająca pomocy, w przypadku łamania zasad - po uprzednim ostrzeżeniu - ma prawo zerwania kontaktu e-mailowego.
 13. Przestrzegamy ustawy o ochronie danych osobowych - informacje podawane przez Ciebie nie są udostępniane osobom trzecim. Istnieje tylko jeden wyjątek - prowadzący zastrzega sobie prawo do wykorzystywania lub ujawnienia informacji wymaganych z mocy przepisów prawa (np. nakaz sądowy).
 14. Wszystkie dane o użytkownikach Pomocy Online są przechowywane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.
Pozdrawiamy serdecznie,
Wolontariusze Punktu Pomocy Online

Jeśli akceptujesz nasze zasady

>>> Punkt został zamknięty 17.12.2012 <<<

<< powrót

Wszystkie strony...

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2001/2021 Psychotekst.pl