IT-SELF Małgorzata Osipczuk, www.it-self.pl, www.terapia-par-wroclaw.com
Forum Reklama Kontakt

Portal Pomocy Psychologicznej

Wtorek 16 kwietnia 2024

Szukaj w portalu

Wszystkie strony...

"3xE" Akcja jubileuszowa (2011)
Prace konkursowe

3xP" POMOGLIŚCIE POMAGACIE POMAGAJCIE :)

Cztery lata ..... tyle jestem z psychotekstem, mało? dużo? trudno powiedzieć ale na pewno te 4 lata z nim są lepsze niż 30 lat bez niego :). Tak tego jestem pewna w 100%.
A zaczęło się od szukania informacji na temat uzależnienia i właśnie tu znalazłam artykuły napisane w bardzo jasny i rzetelny sposób. Później był pierwszy czat i to był czad :) Są ludzie jest rozmowa, nie ma kontaktu wzrokowego, jest specjalista a po 22 można poklikać na privie, można spytać, napisać wszystko co siedzi w człowieku ze świadomością,że nikt nie patrzy na Ciebie byłam pod wrażeniem i z niecierpliwością czekałam na następny, to było to czego szukałam.
Poznawałam, nowych ludzi, otwartych i życzliwych dla mnie i tu właśnie chciałam podziękować Katarzynce, Zuzce i Gośkowi – Gosiek ( komu? Gośkowi :)), że byłyście, za spotkanie, za cenne rady i wsparcie.
Po pół roku spotkań na czacie, rozmów z których dotarło do mnie,że jestem uzależniona od alkoholu zdecydowałam się na spotkanie w realu z psychologiem. Właśnie dzięki spotkaniom on line potrafiłam zrobić ten pierwszy krok, umówić się na wizytę, podjąć terapię.
Psychotekst był dla mnie wówczas jak mama która patrzy, uczy a jak trzeba przytuli. Był miejsce gdzie czułam się bezpiecznie i kimś ważnym....dzięki Gosi O. oczywiście, Paulinie Ch. dziękuje za bana, należał się:), Gosi Z. dziękuję za cierpliwość do mnie a Iwonie Kołodziejczyk za pierwsze rozmowy na privie.
A dziś... sama świadomość,że jest takie miejsce na ziemi daje mi siłę bo wiem,że zawsze mogę przyjść pogadać, ponarzekać, spytać, pomilczeć.
Generalnie doszło mi kolejne uzależnienie :) codziennie muszę wejść na stronkę, pozaglądać, poczytać ale jest to miłe i pozytywne uzależnienie jeśli takowe istnieje :) Pozdrawiam wszystkich i życzę 100 lat Psychotekstowi i jego twórcom. Az mi się łezka zakręciła przy tych wspomnieniach :) dziękuje raz jeszcze.

margo

Program dofinansowany przez MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ
w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

<< powrót

Wszystkie strony...

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2001/2024 Psychotekst.pl