IT-SELF Małgorzata Osipczuk, www.it-self.pl, www.terapia-par-wroclaw.com
Forum Reklama Kontakt

Portal Pomocy Psychologicznej

Wtorek 16 kwietnia 2024

Szukaj w portalu

Wszystkie strony...

"3xE" Akcja jubileuszowa (2011)
Prace konkursowe

Psychotekst jest dla mnie wyjątkowym miejscem...

Psychotekst jest dla mnie wyjątkowym miejscem. To przestrzeń, w której czuję, że mogę być sobą taką jaką jestem. To miejsce, które porusza moje serce i wywołuje uśmiech na twarzy. Dostałam tutaj dużo wsparcia, zrozumienia, wzmocnienia i akceptacji. Dzięki Psychotekstowi wciąż się rozwijam.

Trafiłam na Psychotekst w czasie, gdzie sama szukałam wsparcia i pomocy. Poznałam dzięki temu wiele osób, którzy podobnie jak ja, szukali siebie. Znalazłam nie tylko siebie samą, ale także poznałam inne osoby, które z czasem stały mi się bliskie i znajomości przeniosły się poza wirtualny świat.

Na psychotekstowym czacie otrzymałam dużo wsparcia od konsultujących psychoterapeutek, ale także mnóstwo siły i nadziei od innych użytkowników czata. Wzajemnie się wspieraliśmy, wzajemnie płakaliśmy lub śmialiśmy się. Z czasem to, co dostałam od innych, zaczęłam przekazywać dalej, dawałam wsparcie innym, którzy podobnie jak ja kiedyś, przychodzili na czat po odrobinę akceptacji, zrozumienia i otuchy.

Psychotekstowy czat to różni się od tego typu czatów w sieci. Tutaj nie ma agresji, chamstwa, oceny i krytyki. Tu nikt nikogo nie wyśmiewa, nie ubliża i nie lekceważy. To miejsce bezpieczne, w którym każdy znajdzie swoje miejsce, w którym z ogromna empatią i szacunkiem odnosi się do każdego człowieka. To miejsce, gdzie możemy się spotkać z naszymi demonami, lękami, trudnymi i bolesnymi ranami, ale również gdzie możemy podzielić się swoimi sukcesami, radościami i marzeniami. To miejsce fascynujących dyskusji na często niełatwe tematy.

Psychotekst kojarzy mi się z nadzieją. Zielony portal pomaga mi tej nadziei się trzymać i sobie o niej przypominać. Psychotekst to dla mnie przede wszystkim szacunek, empatia, zaufanie, troska, ciepło i bezpieczeństwo. To również wzruszenie, radość, satysfakcja i rozwój.

DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy tworzą to miejsce- przede wszystkim organizatorom portalu, ale również WAM - użytkownikom.

M.

Program dofinansowany przez MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ
w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

<< powrót

Wszystkie strony...

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2001/2024 Psychotekst.pl