Gratulacje dla Kasiorka...

Rozmowy ogólne.

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez limonka » 9 wrz 2011, o 03:42

administrator_Paweł napisał(a):Witam,
Gwoli ścisłości, nikt mi nic nie doniósł, zobaczyłem miły tytuł wątku i pomyślałem o jak fajnie, ale fajnie było tylko przez parę pierwszych wpisów. Jeśli ktoś nie ma ochoty komuś gratulować, to po prostu nic nie pisze i tyle, wątek nie został założony po to by się rozwodzić na inne tematy, jak dla mnie proste.

Pozdrawiam

tez tak mysle... proste jak drut...
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez ewka » 9 wrz 2011, o 06:38

Prostota ma wieeelki urok.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Księżycowa » 9 wrz 2011, o 09:17

Goszka, mnie się wydaje, że Filemon ma trochę więcej wyczucia jednak.

I bym powiedziała więcej w temacie regulaminu, ale nie powiem, bo mam dość jazd jakie tu miały miejsce... Jest jak jest, na razie jest ok. i mi pasuje. Adminowi dziękuję za reakcję.

Abss a co do szkoły, to ja jestem w szoku, bo zaocznie i tak nie ma opcji przerobienia wszystkiego i na prawdę bardzo sie starają... dwa lata zmarnowałam za nim tu trafiłam... nawet jak czegoś się nie zda, to się ma poczucie, że własnie dlatego, że wymagają a nie, że nawet jak umiesz Cię nie odpytają, tylko spytają na ile się czujesz i wpisują ocenę do indeksu :?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Bianka » 9 wrz 2011, o 11:45

Goszka Fil nie może znieść takiej osoby jak Imprecha i ma rację, ona ma przyjemność w znęcaniu się nad ludźmi, ponieważ nie mogła robić tego ze wszystkimi, wiedziała, żeby nie dostać bana musi sobie kogoś zjednać, więc nagle ku zdziwieniu wszystkich pojawiły się jej miłe wpisy...po zjednaniu sobie paru osób, znowu zaczęła mącić i używać sobie wybierając sobie ofiarę...wylewała całe wiadra pomyj i Admin nie zareagował, ale ile można, jak nawet z takiego wątku jak gratulacje zdania egzaminu potrafi zrobić gnój za przeproszeniem??
Ja nie zauważyłam, żeby Fil wchodził na wątki i je rozwalał, żeby dowalał innym osobom, wybierał sobie ofiarę i rzucał manipulatorskie, nieprawdziwe oskarżenia, kpił sobie z czyiś problemów i sposobu życia, jak widać z sukcesów również, robiąc zero z tej osoby...takie usuwanie wpisów powinno wejść na stałe wtedy wszyscy będą się bardziej starać nie robić takich akcji i na zawsze skończy się robienie syfu niepotrzebnego...bo tu tak jak w życiu trzeba się czasem ugryźć w język żeby NIE ZROBIĆ KOMUŚ PRZYKROŚCI, mówiąc o czyimś życiu niezbędny jest TAKT, a co to jest takt? nie wszyscy wiedzą...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Goszka » 9 wrz 2011, o 12:26

no ok, każdy ma swoje zdanie i myślę, że nie ma już sensu dalsze roztrząsanie. Podzieliłam się własnymi spostrzeżeniami i nie mam ambicji nikogo przekonywać. I nadal nie znajduję specjalnej różnicy pomiędzy kolegą Filemonem a Imprechą. Jedyna to taka, że on jest tutaj lubiany, a ona nie. I czegokolwiek by dziewczyna nie zrobiła, to zawsze będzie się jej pamiętać to, jaka wredna była kiedyś. Każdy widzi to, co chce zobaczyć. To coś złego, że zjednała sobie kilka osób? Chyba każdy tak robi? Nie sądzę, aby było to wyrachowane, w końcu nikt nie ma w tym żadnego interesu, a każdy może trochę spuścić z tonu i wg mnie najzwyczajniej w świecie ona tak zrobiła. I w tym jest lepsza od Filemona.
A ciągła nagonka i gaszenie kogoś na prawie każdym kroku może sprawić, że taka osoba przestanie się starać i znów powróci do dawnych praktyk i wcale się nie zdziwię, jeśli znów zaczną się jazdy. Swoją drogą to ciekawa jestem jaka byłaby reakcja tutejszych (niektórych) forumowiczek, gdybym od teraz zaczęła chodzić za Filemonem po różnych wątkach i gnoić czy złośliwie komentować wszystko co on napisze? Przypuszczam, że zostałabym z automatu umieszczona po ciemnej stronie mocy :lol:

Mimo wszystko, jestem tu już tyle czasu, że zawsze wracam, ale osobiście muszę powiedzieć, że widząc takie rzeczy: układy, układziki i relacje typu "ręka rękę myje" naprawdę chce się tu spędzać coraz mniej czasu i mam nadzieję że kiedyś uda mi się w ogóle tu nie zaglądać, przynajmniej oszczędzę sobie nerwów.
Ostatnio edytowano 9 wrz 2011, o 12:36 przez Goszka, łącznie edytowano 1 raz
Goszka
 

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Bianka » 9 wrz 2011, o 12:35

Goszko było ok, pisała normalnie i nagle atak, bez powodu, nie było żadnej na nią nagonki itp a pozwoliła sobie napisać np że powinnam się wstydzić swoich problemów, wyśmiała moje życie i napisała o mnie rzeczy które nie mają miejsca jakby były faktami, to nie było kiedyś tylko teraz, ja przestałam pisać o sobie, nie zakładam tematów a problemów mam całą masę ale z taką opinią, że powinnam się ich wstydzić po prostu nie umiem już tu pisać, odebrała mi jedyne miejsce w którym mogłam o sobie napisać, które mi pomagało, nie mogę w realu nikomu nic o sobie powiedzieć, nie mam w realu od nikogo wsparcia dlatego psychotekst był mi do tego potrzebny i wierz mi że gdyby ktoś ją zaatakował nagle ze zwykłej wredoty to napisałabym co o tym myślę, tak się nie stało...no nic nie ma co roztrząsać...cieszmy się że Kasiorek zdała egzamin, jak ja coś zdam to być może odważę się pochwalić:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez sikorka » 9 wrz 2011, o 12:37

Bianka napisał(a):ja przestałam pisać o sobie, nie zakładam tematów a problemów mam całą masę ale z taką opinią, że powinnam się ich wstydzić po prostu nie umiem już tu pisać, odebrała mi jedyne miejsce w którym mogłam o sobie napisać, które mi pomagało,

nie daj jej ani nikomu innemu tej satysfakcji :kwiatek:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Goszka » 9 wrz 2011, o 12:38

Bianka napisał(a):cieszmy się że Kasiorek zdała egzamin, jak ja coś zdam to być może odważę się pochwalić:)

zgadzam się z tym :ok: :)
i z radością pogratuluję Ci sukcesów, jeśli tylko o nich będziesz chciała napisać :)
Goszka
 

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez mahika » 9 wrz 2011, o 18:15

Bianka, akurat Twoich sukcesów nie mogę się doczekać.
ciężko na wszystko pracujesz i mocno Ci kibicuję :kwiatek:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Bianka » 9 wrz 2011, o 18:40

dzięki dziewczyny:) mam nadzieje, że będzie czego gratulować:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez mahika » 9 wrz 2011, o 18:41

Będzie, bedzie Bianka. Dzielna z Ciebie kobieta :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Księżycowa » 9 wrz 2011, o 20:44

Mam nadzieję, że Admin tu zajrzy jeszcze i doczyta się między wierszami :bezradny: .

Powodzenia wszystkim w planach i zamiarch i w osiągnięciach sukcesów. Kibicuję bardzo mojej siostrze, która zaczyna od przyszłego tyg. przekwalifikowanie.

Mi przefarbowała włosy na czerwień złocistą... czuję się świetnie :D
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez ewka » 10 wrz 2011, o 00:01

kasiorek43 napisał(a):Mi przefarbowała włosy na czerwień złocistą... czuję się świetnie :D

Oj, jam też czerwono ruda :D
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez marie89 » 10 wrz 2011, o 00:44

ewka napisał(a):
kasiorek43 napisał(a):Mi przefarbowała włosy na czerwień złocistą... czuję się świetnie :D

Oj, jam też czerwono ruda :D



i ja... tyż. Strach się bać :wink:
marie89
 

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Księżycowa » 10 wrz 2011, o 04:41

nooo marie, ciebie ,,widzialam" jako brunetke i to naturalna... nie mam pojecia czemu... ejjj dziewczyny moze wlasny klan stworzymy :D
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 317 gości

cron