Wartości wyższe? Co to takiego?

Rozmowy ogólne.

Postprzez Pstryk » 7 cze 2011, o 19:37

Witam Wszystkich.

Nie znacie mnie, a ja Was już troszkę tak (tak czuję), bo od lutego już tu jestem i z racji ogromu czasu czytam sobie systematycznie to forum i Wasze wpisy. Dotychczas nie zabierałam głosu, bo nie szukam wsparcia z jakiegokolwiek konkretnego powodu, trafiłam tu przypadkiem (i lubię obserwować zanim się włączam aktywnie) - aczkolwiek do interesujących dyskusji na ciekawych portalach zawsze mnie ciągnęło.

Chciałabym tylko powiedzieć, niejako patrząc z perspektywy osoby stojącej z boku (bo przecież w wątkach uczestniczyłam biernie), że bardzo nieciekawe sa te prywatne wycieczki. Forum mi sie spodobało, poruszane tematy są mi niektóre bliższe, inne nie - ale coś tutaj jest takiego, że nadal chętnie tu zagladam. Prezentowane ataki personalne na siebie nawzajem zdecydowanie odbierają atrakcyjność tego forum. I jeżeli nadal będzie schodziło na psy, to chyba nie zagnieżdżę tu miejsca...

Nie jest trudno wyobrazić sobie co myślą osoby, które w przeciwieństwie do mnie naprawdę trafiły tutaj z problemami i spotykają takie szopki...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Avatar użytkownika
Pstryk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28 lut 2011, o 22:01
Lokalizacja: Niebieskie Migdały

Postprzez caterpillar » 7 cze 2011, o 19:52

trzeba wiec przejsc sie do "schowka na szczotki" i powiedziec Adminowi zeby zalozyl odddzielny dzial pod tytulem RING :) ;)

klotnie byly, sa i beda aczkolwiek tez uwazam ,ze jesli nie idzie to w zadna konstruktywna strone staje sie nudne i bezuzyteczne

Witaj na forum :kwiatek2:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Księżycowa » 7 cze 2011, o 20:04

ŚLiczna psina kopannec :D

Nie bierz tak do siebie... choc nie dziwi mnie twoje odczucie... nie wszyscy są tu skorzy do krytyki i napadów na człowieka :)

Witaj :)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez blanka77 » 7 cze 2011, o 20:09

Boże....

Obrazek


Zastępca admina proponuje przejażdżkę.... Regulamin pkt 2.

Obrazek
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez mahika » 7 cze 2011, o 20:20

ja pierdziele... :shock: :shock: :shock:
czy osoba kasiorek przestanie mnie nękać?
mimo usilnych próśb, mimo jej obietnic że przestanie, nadal mnie nęka i obraża.


Regulamin pkt 2.

na policję zgłoszę :evil:
To przestępstwo.

art. 190 a § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby doprowadza ją lub osobę jej najbliższą do uzasadnionego okolicznościami odczuwania strachu lub istotnie narusza jej prywatność lub istotnie narusza jej prywatność,podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto złośliwie wykorzystuje dane osobowe innej osoby w celu narażenia jej na szkodę majątkową lub osobistą,
§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 4. Ściganie przestępstw określonych w § 1 i 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Księżycowa » 7 cze 2011, o 20:27

chyba Cie Bóg kobieto opuscił :shock: :shock: :shock: :shock:


Co ja Ci miałam obiecywać a jesli tak by było, to kiedy tak się przed Tobą zbłaźnilam, ze3 obiecalam... Nie rób z siebie nie wiadomo kogo, bo zal na to patrzeć... nigdy nie ponizyła bym się obiecując cos takiego, bo nie było potrzeby i teraz też tego nie zrobię, bo mnie też nikt nie przeprosił za faktyczne (w porówananiu z Twoimi obrazy)...


I nie machaj mi tu regulaminem, bo zaraz ja Ci też pomacham, tylko, że mój będzie adekwatny :roll:


Regulamin pkt 2.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez Goszka » 7 cze 2011, o 20:35

kopannec napisał(a):Nie jest trudno wyobrazić sobie co myślą osoby, które w przeciwieństwie do mnie naprawdę trafiły tutaj z problemami i spotykają takie szopki...

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
podpisuję się pod tym. Kopannec, Twój wpis powinien dać do myślenia wszystkim tym, którzy nie potrafią/nie chcą przystopować.
Przeginacie już.
Co można to można - sama nie jestem święta i mam swoje za uszami.Ale skoro wypowiedziała się osoba, będąca do tej pory obserwatorem to chyba coś znaczy, nie?
Mnie byłoby najzwyczajniej w świecie wstyd. :?

ps. a jak nie to trzeba będzie poprosić Admina o zamknięcie tematu lub jakąkolwiek interwencje. Mam nadzieję, że imprecha jest zadowolona wtykając kij w mrowisko (pytanie retoryczne, nie oczekuję odpowiedzi). :bezradny: Regulamin pkt 2.
Ostatnio edytowano 7 cze 2011, o 20:39 przez Goszka, łącznie edytowano 1 raz
Goszka
 

Postprzez Księżycowa » 7 cze 2011, o 20:38

jasne, ale jak pisałam o tym na watku daro, to mi goszka racji przyznać nie chciałaś... ech...ręce opadają...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez Goszka » 7 cze 2011, o 20:41

ja nikomu nie przyznaję racji. Nie zamierzam stawać po czyjejkolwiek stronie. No może jeśli już, to po stronie tego miejsca, które nie należy tylko do osób żrących się. Piszę dlatego bo drugi wątek jatki z kolei - to już grube przegięcie :!:

ps. mam to w osobistym życiu i wiem jak odbija się stawanie po stronie kogoś w konflikcie, który mnie nie dotyczy. Już więcej nie zamierzam.
Goszka
 

Postprzez mahika » 7 cze 2011, o 20:43

ewka napisał(a):
Idę na rower. A Wy się, proszę, zastanówcie.
Pa!

Ja byłam na basenie, fajnie było mimo mdlejących rąk po ciężkiej pracy :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Księżycowa » 7 cze 2011, o 20:46

Goszka mi tu nie chodzi o stawanie po stronie czyjejkolwiek... w takich sporach, to chyba najlepiej jest być z reszta nieutralnym...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez blanka77 » 7 cze 2011, o 20:49

mahika napisał(a):
art. 190 a § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby doprowadza ją lub osobę jej najbliższą do uzasadnionego okolicznościami odczuwania strachu lub istotnie narusza jej prywatność lub istotnie narusza jej prywatność,podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto złośliwie wykorzystuje dane osobowe innej osoby w celu narażenia jej na szkodę majątkową lub osobistą,
§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 4. Ściganie przestępstw określonych w § 1 i 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.


Te przepisy były propozycją zmian, ale nie weszły do ustawy.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez mahika » 7 cze 2011, o 20:52

to juz nie wiem :cry:

ale chyba weszły wczoraj :(
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez blanka77 » 7 cze 2011, o 21:02

Powiem tak. Wszystko ma swoje granice dobrego smaku. Na forum zaczyna brakować i granic i smaku.

Dyskusje wg Admina są konstruktywne. W ostatnich przypadkach ja tej konstruktywności nie widzę, dla mnie robi się destruktywnie.

Niestety Panie Adminie, to Pana rola i obowiązek panować nad forum, bo rzeczywiście sprawy wymykają się spod kontroli i komuś może się stać krzywda, która może mieć swój dalszy bieg w innych, mniej przyjemnych, ale bardziej oficjalnych miejscach (instytucjach).

Zaczynają się tworzyć "obozy" kto za kim stoi, mało kiedy można się wypowiedzieć obiektywnie, bo się jest zaraz przypisanym do którejś ze stron. Tak być nie może!!!

Jeśli osoby kłócące się teraz, czy kiedyś w przyszłości, nie mają szacunku do siebie, to niech go mają do innych forumowiczów.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez administrator_Paweł » 7 cze 2011, o 21:05

nie nadążam z porządkami - zapraszam wszystkich watkowiczów - przejrzyjcie moje uwagi od poczatku wątku - ale tym razem SKUPCIE SIĘ NA WŁASNYCH WPISACH
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 236 gości

cron