- 20

Rozmowy ogólne.

Postprzez mahika » 31 sty 2011, o 09:56

Czy wiecie że...

Jeszcze tylko miesiąc, głupie= szarobure, zimne 28 dni iiiii marzec!
I wszystko jest możliwe (czyt. zielone listki, kwiatki, cieplutkie słoneczko itd...):P
:slonko:



Wierzę w twoje dobre intencje, ale nie trzeba mnie pouczać :)
ja wiem co mówię, na to co za oknem nie mam wpływu, a ewidentnie wcale mi sie to nie podoba i nie zmienię zdania, wolę zielone liście, kwiaty, cieplutkie słońce, wolę jak w domu nie wieje i jest więcej jak 16 st. mimo że palimy w piecu, wolę nie palić w piecu! :)
Pozdrawiam.

Po smutnym śnie, patrzę szybko w okno po przebudzeniu i zapominam co mi się śniło, odkąd wyczytałam gdzieś że tak sie robi. Siła sugestii...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez impresja » 31 sty 2011, o 10:32

Nie musisz być wredna ,pyskata i złośliwa jak ktoś podaje Ci serce na dłoni.
kup sobie piecyk KOZA jest najtanszy w uzytkowaniu i będziesz miała 25 stopni.podaję linka http://allegro.pl/wklady-kominkowe-i-pi ... fAods1x26g
Jak lubisz kwiatki to sobie kup,albo weź od jakiejs znajomej cebulki wiosennych kwiatów i zrób ogród na parapecie w kolorowych doniczkach ,sadx je w odstępach czasowych to będziesz miała ciagle kwitnące.
Koza piecyk daje wspaniałe ciepło ,usiądziesz sobie pod kocykiem na kanapie ,wezmiesz fajną ksiazke ,albo album ze zdjeciami ,albo faceta na kochanie i już te 28 dni nie bedą szare i bure.
Warto szukać sposobów na akceptację tego co jest teraz ,dzisiaj i zorganizowac sobie jaknajprzyjemniejsze bytowanie.

Ale,ale....zapomniałam ,że od narzekania też można sie uzaleznić jak od narkotyków ,więc....... :roll:
impresja
 

Postprzez ewka » 31 sty 2011, o 13:33

impresja napisał(a):Warto szukać sposobów na akceptację tego co jest teraz ,dzisiaj i zorganizowac sobie jaknajprzyjemniejsze bytowanie.

:oklaski:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 31 sty 2011, o 14:15

Tiaaa... ale jednak BEZAPELACYJNIE wolę WiOsEnKę !


Wyzwala we mnie caluśką gamę GIGAoptymistycznych afektów:
:) :D :kwiatek2: :slonko: :gites: :kotek: :piesek: :kwiatek: :lol: :zawstydzony: :haha: :buziaki: :mrgreen: :serce2: :heyka: :oklaski: :marchewka: :hura: :grupa:.
Ostatnio edytowano 31 sty 2011, o 15:05 przez PodniebnaSpacerowiczka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez ewka » 31 sty 2011, o 14:32

Ja też wiosenkę. I to tę majową:) I mlecze kwitną:)

Obrazek
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 31 sty 2011, o 14:37

Czy też dmuchawce:

Obrazek
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez oliwia » 31 sty 2011, o 15:23

ooo jak mi się miło zrobiło :D
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Postprzez mahika » 31 sty 2011, o 17:51

impresja napisał(a):Nie musisz być wredna ,pyskata i złośliwa jak ktoś podaje Ci serce na dłoni.


Kochanie, nie jestem złośliwa, widzę że nadal nie rozumiesz co mam na myśli
Przecież lubisz prawdę w oczy, a w twoje serce na dłoni, niestety nie wierzę, nic na to nie poradzę. Mogę cię okłamać że wierzę w twoje dobre intencje, chcesz? :D

impresja napisał(a):kup sobie piecyk KOZA jest najtanszy w uzytkowaniu i będziesz miała 25 stopni.podaję linka http://allegro.pl/wklady-kominkowe-i-pi ... fAods1x26g


Dziekuję, nie masz zielonego pojęcia jakimi kwotami obecnie dysponuję więc mówienie mi co mam kupic jest nie na miejscu. Spieszę ci z informacją że opału u mnie w brud, jednak KOZA czy też palenie w piecu przy nieszczelnym dachu i przewiewem od strychu (którego nijak nie mogę naprawić porządnie bo to nie mój dom, wiec pozostaje nieszczelna prowizorka) da tyle samo ciepła...


impresja napisał(a):Jak lubisz kwiatki to sobie kup,albo weź od jakiejs znajomej cebulki wiosennych kwiatów i zrób ogród na parapecie w kolorowych doniczkach ,sadx je w odstępach czasowych to będziesz miała ciagle kwitnące.

Kwiatki mam, za oknem coś rosnąc nie chcą :)

impresja napisał(a):Warto szukać sposobów na akceptację tego co jest teraz ,dzisiaj i zorganizowac sobie jaknajprzyjemniejsze bytowanie.


Rozumiem że masz mnie za kompletną idiotkę jeśli sądzisz że tego nie robię :roll: Trudno, przeżyję

impresja napisał(a):Ale,ale....zapomniałam ,że od narzekania też można sie uzaleznić jak od narkotyków ,więc....... :roll:


Jeśli przeszkadza ci moje "narzekanie", to skorzystaj ze świętego prawa do nie czytania moich narzekań.

zwłaszcza że to była informacja o rychłej wiośnie ku pokrzepieniu nie tylko mojego serducha.
Zdecydowanie wolę wiosnę ZA OKNEM której żaden kocyk, książka i sex mi nie zastąpi.

Nie rozumiem też dlaczego nie pozwalasz mi się cieszyć z tego ze tylko 28 dni dzieli mnie od podziwiania, słońca, pączków na drzewach, kwiatków, ciepłego powietrza, srebrzysto błękitnej tafli jeziora z żaglówkami, to też jest jeden ze sposobów na te ponure dni. Wspomnienia i marzenia. Nie psuj tego bezsensownymi zaczepkami.

______________________________________________________________________

Mój mlecz sprzed domku w lato :)
Obrazek
I dmuchawiec czerwcowy :)
Obrazek
Ostatnio edytowano 31 sty 2011, o 18:19 przez mahika, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez oliwia » 31 sty 2011, o 18:09

mahika teraz będę tylko siedzieć w oknie i czekać na wiosnę :lol:
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Postprzez mahika » 31 sty 2011, o 18:15

Lepiej nie, bo to podobno coś złego :lol:
Ale jak przyjdzie to Ci powiem że już, bo ja nie zamierzam rezygnować z odliczania !!!
Synoptycy mówią że w lutym ma sie ocieplic na dobre... mmmmmmmm, może :ok:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez oliwia » 31 sty 2011, o 18:24

dobrze, będę czekać na wiadomość o nadejściu wiosny :haha:
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Postprzez mahika » 31 sty 2011, o 18:27

:lol: Tak jest!
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 31 sty 2011, o 18:48

impresja napisał(a):kup sobie piecyk KOZA jest najtanszy w uzytkowaniu i będziesz miała 25 stopni.podaję linka http://allegro.pl/wklady-kominkowe-i-pi ... fAods1x26g

A co to, KOZAMI handlujesz, że tak reklamujesz ?
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez Abssinth » 31 sty 2011, o 18:52

cieplo cieplo ja chce cieplo

srednio mi wychodzi poczucie ogolnego wszechdobra Zen, kiedy mi zimno :/
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez mahika » 31 sty 2011, o 18:54

Mnie to nawet nieźle wychodzi, mimo zimna. Miałam pare gorszych dni, ale w sumie to nawet nieźle jest.
Damy rade :slonko:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 529 gości

cron