Obcasy - ratunku!!!

Rozmowy ogólne.

Postprzez Sinusoida » 23 sty 2011, o 11:17

Gratukuję Sanna!! Widzę, że nie tylko ja stawiam pierwsze obcasowe kroczki :D
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Postprzez mahika » 23 sty 2011, o 11:27

kasiorek43 napisał(a):Gdyby mi praca pozwalała, to bym się ze szpilkami i obcasami nie rozstawała... zazdroszczę ty, co mają możliwość
:)

Myślę że po paru latach 8-9 godzinnego chodzenia w takiej pracy w szpilkach, marzyłabyś o czymś lżejszym. Dziewczyny tam gdzie pracowałam, miały na zmianę eleganckie, ale na płaskim. I z wygody i dla zdrowia.
Też uwielbiały szpilki i zaczynając pracę w biurze były pewne ze to takie fajne, w praktyce było inaczej :)

Przypomniało mi się jak patrzyli na mnie krzywo na rynku, jak miałam klapki na dość wysokim koturnie, tylko ze mnie w nich było najwygodniej, z czasem przyzwyczaili sie do tej dawki elegancji w takim miejscu jaką im zafundowałam :P Myślały ze jak bab z rynku to musi być przebrana za przedwojenną wiejską kobitę :D
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez KATKA » 23 sty 2011, o 14:12

ja też uwielbiam obcasy :P kupowac...raczej słupek niz szpilka ale ostatni sylwestrowy nabytek ma 10 cm :D
ogólnie całe życie smigam w japonkach, balerinach albo kozakach ;)
zawsze podziwiałam kobiety, kóre od rana do wieczora biegaja w obcasach....fakt fajnie sie czułam na imprezie jak miałam przy mini nogi do nieba i 181 cm...ale końcówkę i tak przetańczyłam na bosaka ;) od tego czasu nie miałam tych bucików na nogach...w pracy do marynarki obowiazkowo ale ponad 7 cm nie wychodzę :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Mgielka » 24 sty 2011, o 01:03

Podpowiem że chodzenie w szpilkach Mi ułatwiła platforma z przodu.
Najwyższe szpilki które mam mają 14,5 cm i platformę 3,5 cm i w ogóle nie czuć tego obcasa.
Pamiętam jak je kupiłam, miały taką wąską szpilkę ze bałam sie ze ja złamie ale jak zalozylam je to dzieki platformie wogole tego nie czulam i smigałam jakby w płaskich bucikach :)
Jedyne czego sie boje to tego że wpadne w kratke od studzienki ;/ juz raz mi sie zdarzylo i nie polecam hehe :)
Avatar użytkownika
Mgielka
 
Posty: 216
Dołączył(a): 8 sie 2007, o 21:51
Lokalizacja: wielkopolska

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 502 gości

cron