Pomocy!!

Problemy natury seksualnej.

Postprzez sikorkaa » 20 maja 2009, o 17:10

poszla do sklepu po mydlo :lol:
sikorkaa
 

Postprzez Paulina2 » 22 maja 2009, o 15:46

A ja jako doświadczona baba w ciąży polecam żel intymny z durexa o fajnym smaku ;]

Niech służy! :)
Avatar użytkownika
Paulina2
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 maja 2009, o 14:49
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez wuweiki » 22 maja 2009, o 16:13

"polecam żel intymny z durexa o fajnym smaku"
który mycia i tak nie zastąpi ...a mieszanka zapachów i smaków może się okazać ..hmm... piorunująca :roll:
;)

a tak przy okazji to dla mnie zaskakujące jest, że ludzie pozwalają sobie na największą intymność między sobą, jaką jest seks, a jednocześnie nie potrafią o tym rozmawiać... i to przez 2 lata! i to na dodatek, gdy "jestesmy ze soba od ponad 2 lat jest super"
przezabawne doprawdy :D
wuweiki
 

Postprzez matylda » 22 maja 2009, o 18:25

x-yam napisał(a):a tak przy okazji to dla mnie zaskakujące jest, że ludzie pozwalają sobie na największą intymność między sobą, jaką jest seks, a jednocześnie nie potrafią o tym rozmawiać...


Z góry przepraszam za uszczypliwość.
Jak mają rozmawiać, jak KarolQ ma zajęte usta... :lol:

A tak serio, ja powiedziałabym wprost. Sex ma być przyjemnością, a nie robieniem czegoś wbrew sobie.
Avatar użytkownika
matylda
 
Posty: 659
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 17:54
Lokalizacja: nibylandia

Postprzez wuweiki » 22 maja 2009, o 21:52

"Jak mają rozmawiać, jak KarolQ ma zajęte usta..."
no chyba nie przez 24/d :?: :D

"Sex ma być przyjemnością, a nie robieniem czegoś wbrew sobie."
otóż to... ja bym rzekła - jest przyjemnością :D ...o ile faktycznie ktoś tego chce całym sobą :)
wuweiki
 

Postprzez kasjopea » 9 sie 2009, o 11:50

Dopiero przeczytalam ten temat i jestem w szoku :shock:Bosze przecież mycie sie nie wynika tylko z dbalości o higiene ale tez z szacunku dla partnera!Litości ! to podstawa.Jaka ja jestem happy że ja i mój partner jest bardzo higieniczny :lol:
Avatar użytkownika
kasjopea
 
Posty: 673
Dołączył(a): 17 maja 2009, o 11:39

Poprzednia strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 273 gości