raz w miesiącu wystarczy

Problemy natury seksualnej.

Postprzez Abssinth » 13 maja 2009, o 09:47

salome pisze gdzies powyzej , ze juz rok przed dzieckiem 'nie bylo ciekawie'.... wiec to chyba nie o to chodzi....

Kwiatuszku...przeczytalas calosc tematu?

maz salome ja traktuje jak mebel...tam nie ma milosci.

nawet z tych paru krotkich wypowiedzi to widac.

dalej podtrzymuje swoje zdanie.

Salome przed trzydziestka staje sie sfrustrowana staruszka...
facet zachowuje sie gorzej od mojego ponad 60letniego ojca...


co to za przyklad dla dziecka?


btw, salome, czy Twoj M nie jest przypadkiem ukrytym gejem? tak sobie tylko strzelam...slyszalam calkiem niedawno o takim przypadku od znajomej...
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez lili » 13 maja 2009, o 22:35

zgadzam się z kimś z góry, że to chyba nie tylko kwestia seksu a czegoś w związku

nie znam faceta, który by nie lubił seksu. Mam wręcz wrażenie, że wszyscy są nim opętani :) Znam takich którzy nigdy go nie lubili z jakiegoś powodu, bali się czy coś, albo np nie wyszło, nie stanęli ;) na wysokości zadania i im się włączyła nieśmiałość.

Ale skoro wcześniej było ok a teraz nie jest ok to znaczy że coś się w międzyczasie zmieniło.

Może przypadkiem niechcący palnęłaś coś na temat jego umiejętności i się zamknął w sobie?
Może ostatnimi razy nie wychodziło?
Może kłócicie się cały dzień na różne tematy i on potem jest po prostu zniechęcony, nie czuje między Wami bliskości więc i nie ma ochoty się na nią silić?

Nnnnnooo ostatnia opcja jaka mi przychodzi do głowy to taka że gdzieś indziej jest mu lepiej...


lili
Avatar użytkownika
lili
 
Posty: 1236
Dołączył(a): 30 maja 2008, o 12:08

Postprzez KWIATUSZEK_20 » 13 maja 2009, o 22:58

---------- 22:53 13.05.2009 ----------

hmm moze i źle pomyślałam ale cóż kazdy ma inne poglądy . kurczę ale ja bym się bała wchodzić w drugi związek bo jak by w innym okazało się że nowy partner nie będzie też miał ochoty robić tego tak często jak ona??? a może on zmęczony pracą jakiś a może nie daj boże coś zrobił żłego i ma wyrzuty sumienia i boi się o tym powiedzieć oj jakie życie jest trudne . może i mężczyźni chcą zawsze a jak mi wystarczy raz na dwa tyg to znaczy to że przez to zniszczę swój związek ??? a układa nam się dobrze po mimo tego co było kiedyś ale to już inna historia. trzymaj się mocno i nie trać wiary poczekaj aż przyjdzie sam może być rozdrażniony że nalegasz czy coś w tym rodzaju

---------- 22:58 ----------

teraz tak sobie pomyślałam jeszcze może on ma problem ze swoim sprzętem ta choroba jest wykrywana zazwyczaj u dzieci ale u nas w rodzinie jjest mężczyzna który ma dwójkę dzieci i 40 lat a okazało się że ma stulejke czy coś takiego może twój partner na coś cierpi a wstydzi się tego więc unika sexu ?? :?
KWIATUSZEK_20
 
Posty: 66
Dołączył(a): 8 sty 2009, o 23:38

Poprzednia strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości