a dzisiaj znowu jest zle :(

Problemy związane z depresją.

Postprzez smutna16 » 28 sie 2008, o 00:55

dziekuje wam bardzo ;* tak bardzo bym chciala zeby chociaz te cierpienie nie poszlo na marne...nie chce sie poddawac,ale czuje ze dluzej nie pociagne...sprobuje cos postanowic w zwiazku z ta wizyta u lekarza...
bo to w koncu lekarz,jak kazdy inny....?

:cry: :(
smutna16
 
Posty: 101
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 20:01

Postprzez kaśku » 28 sie 2008, o 00:56

:pocieszacz:
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez flinka » 28 sie 2008, o 16:59

Smutna cieszę się, że zmieniasz swoje podejście. Też gdy pierwszy raz szłam do lekarza to czułam, że po prostu już nie wytrzymam tego całego bólu, lęku, smutku, bezradności i samotności (to zabójczy zlepek emocji). Rozumiem co przeżywasz. Nie czekaj, zacznij działać zaraz, zanim znów najdą Cię wątpliwości. A jak będziesz potrzebować wsparcia to pisz, jednak pamiętaj, że lekarza czy psychologa/terapeuty Ci tu nie zastąpimy.

Trzymaj się i uszka do góry (chociaż troszeczkę)

:pocieszacz:
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń

Postprzez HurtInside » 30 sie 2008, o 00:50

ja juz dluzej tego nie wytrzymam zycie nie ma sensu,ja sie zabije



Troche EMO-wskie ;/ nie bądź EMO. Oni mają przerąbane i ciągle mówią nikt ich nierozumie. Tylko czy tak jest czy oni tak chcą ? Pewnie że chcą. Chcą być nierozumieni, poniewierani, wyzywania i być problemem.

Dziewczyno generalnie odrzuć tą żyletkę bo żyletki są dla EMO (wogóle co to ma być) i facetów do golenia ;) Mam Dla Ciebie radę. Swóje cierpienie możesz przełożyć jak Ci radzili w wysiłek fizyczny bądź w/g mnie co może Ci pomuc wyładowanie agresji rysując coś. Jeszcze lepiej postaw sobie cele które dadzą Ci zadowolenie z swojego życia.

Np. poprawic stopnie z fizyki by czuc sie dobrze i dostac sie do lepszej szkoly, podszkolić swe umiejętności artystyczne tak aby muc coś ładnego stworzyć i później powiesić na ścianie aby cieszyć się że coś pięknego się zrobiło. Wiele spiosobów na doła jest tylko trzeba chciec je znaleźć (każdy to potrafi, nawet ja, a mam niełatwe życie, wiele razy miałem bardzo, bardzo złe myśli...)

P.S - Jeżeli będziesz czuła potrzebę rozmowy tośmiało pisz na PW ;)

Pozdrower i głowa do góry 8) ;)
HurtInside
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 sie 2008, o 00:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez kaśku » 30 sie 2008, o 01:02

---------- 00:55 30.08.2008 ----------

HurtInside napisał(a):Troche EMO-wskie ;/ nie bądź EMO. Oni mają przerąbane i ciągle mówią nikt ich nierozumie. Tylko czy tak jest czy oni tak chcą ? Pewnie że chcą. Chcą być nierozumieni, poniewierani, wyzywania i być problemem.


a co to znaczy EMO? bo troche niedoedukowana jestem ...

---------- 01:02 ----------

ok juz sobie poradzilam :]
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron