Brak seksu

Problemy natury seksualnej.

Postprzez KATKA » 1 kwi 2008, o 23:22

Nie czipy tylko takie małe implanty...chyba w nadgarstek prawda?? coś jakby małe igiełki :) to podobno bardzo bezpieczne...bo wypuszcza do organizmu...co trzeba i ile trzeba...ale nie wiem dokładnie o co chodzi...spirala...to jak dla mnie już przesada...zbyt duze ryzyko :P
a co do oglądania obcych męskich członkow;P no coz niektorzy mężczyżni tez obejżą szparkę i stwierdza, ze jest czysta....ja miałam jedengo partnera...no teraz mam drugiego.....nienawidze prezerwatywy i nic z tym nie zrobie...wole nie uprawiac sexu niz uzuwac tego swiństwa.....faceci są mądrzy bo sami nic nie biorą ...a podobno męskie pigułki też są ;P wam jest wygodnie i tyle.....a jak kobieta zajdzie w ciaze to jej problem :P
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez ważka » 1 kwi 2008, o 23:26

Tak masz racje dzieki za poprawienie mnie to są implanty ale chyba w Polsce jeszcze ich nie ma natomiast na temat metod antykoncep
http://www.erodzina.com/index.php?id=52,655,0,0,1,0
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez mahika » 2 kwi 2008, o 06:37

---------- 06:35 02.04.2008 ----------

Zastrzyk jest o tyle niewygodny ze przez 3 miesiace moze boleć głowa, albo można nie mieć ochoty na sex, albo stany depresyjne.... zastrzyku sie nie cofnie.
Spirala to też hormony. w dodatku chyba sie ją zakłada po pierwszej ciązy zazwyczaj, ale nie pamietam....

Abig, postanowiłaś coś?

---------- 06:37 ----------

Ważka, fajny awatarek :P to lubie :twisted:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ważka » 2 kwi 2008, o 07:08

Dzieki dzieki takie moje klimaty :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez Loki86 » 2 kwi 2008, o 09:35

Czyżby GOT ?? :)

No to widzę że opłaca się wyjechać na 2 mieszki do Anglii np. w wakacje porobić chwilkę i w ostatnich tygodniach sprawić sobie implant później do domku i cieszyć się nim ile za przeproszeniem wlezie :]

Megi zgadzam się z tobą i podobnie postępowaliśmy z moją byłą a że od 1.5 roku jestem singlem to sobie mogę co najwyżej pomedytować :/
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez ważka » 2 kwi 2008, o 11:48

Raczej stara rockówa i outsider.Ale gotyk zwłaszcza polski jest mi bliski!!


'No to widzę że opłaca się wyjechać na 2 mieszki do Anglii np. w wakacje porobić chwilkę i w ostatnich tygodniach sprawić sobie implant później do domku i cieszyć się nim ile za przeproszeniem wlezie :] '

Ale mnie rozbawileś :D
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez mahika » 2 kwi 2008, o 23:23

---------- 23:02 02.04.2008 ----------

No to widzę że opłaca się wyjechać na 2 mieszki do Anglii np. w wakacje porobić chwilkę i w ostatnich tygodniach sprawić sobie implant później do domku i cieszyć się nim ile za przeproszeniem wlezie :]


A mnie wrecz przeciwnie...
Sory Loki, jak bardzo Cie uwielbiam tak bardzo mi przykro..
Kurwa, znasz moje powody dla których nie moge miec dzieci..... nie jest to czerpanie czystej fizycznej przyjemności...
Poczułam sie jak bicz, co bierze tabsy zeby sie kurwić.
ehhh, myślałam ze mnie rozumiesz....
Wrcając do tematu... może lepiej wyjechać do anglii żeby usunąć???
Każda dziwczyna vco bierze to, ma swoje powody.
Dodam jeszcze ze biore 7 lat i mam super wyniki, oddaje krew honorowo, nie choruje wcale...

---------- 23:23 ----------

ważka napisał(a):Dzieki dzieki takie moje klimaty :twisted: :twisted: :twisted:


I moje też
polski goth :)

Widxe też opisik fajny, KAT...
Marze o płytach kata, wszystkich, a mam tylko jakieś urywki na kasetach... czy ktoś w tych czasach kaset słucha?
Chcialam sobie ściagnać wszystko KATA, ale nie dam rady, za słaby komp i net :]
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Loki86 » 3 kwi 2008, o 09:25

Mahika przepraszam jeżeli zrozumiałaś mnie w ten a nie inny sposób. Ta wypowiedź którą zacytowałaś to tylko żart taka satyra na obecne czasy.

Znam twoje podejście do sprawy i uwierz rozumiem je mam kilka znajomych które mają podobne podejście.
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez mahika » 3 kwi 2008, o 09:40

ok, satyra... :? Każdy ma swoje powody, które innych nie powinny obchodzić.... A agib pytała co zamiast, w dodatku bardzo rozumiem jej obawy odnośnie prezerwatyw. nikt nie mówi o tym ze to nie fajne i czuje sie jakby dłubał palcem w gumowej rękawiczce w nosie....
Tylko ze nie planuje ciazy i potrzebuje mieć PEWNE zabezpieczenie...
Tylko agib coś sie nie odzywa ;)

A Ty loki, moze pomedytuj sobie jeszcze :] - to taka satyra ;/
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ważka » 3 kwi 2008, o 11:50

Wyslij mi maila to Ci przesle pare kawałków cuś tam mam.A znasz Naamah?polski gotyk zajefajny
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez ewa_pa » 3 kwi 2008, o 13:48

hmmm poczytalam se...miałam sie nie odzywac na ten temat ale ja sobie radze inaczej nigdy nie brałam tabletek zresztą mój tez był przeciw na początku gumki ale bywało róznie zle sie ja czułam on chyba nie lepiej potem gdzies znaeżliemy osobisty wskaznik płodnosci mam go od 8 lat uzywam dobrze sie z nim czuje i jest ok zawsze wiem w jakim dniu cyklu jestem a on pamieta dane z pól roku zawsze moge zajrzec jesli jest niepewny ze jest ok po prostu nie wyswietla dni płodnych i tyle i po 8 latach mam do niego zaufanie choc dorzucam tez własne obserwacje na razie skutkuje ...z tego co o nim pisza skutecznosc jest wysoka i nie ingeruje w organizm kobiety...dla zainteresowanych : http://www.bioself.pl/info.html
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez Loki86 » 3 kwi 2008, o 19:37

Ja tam się nie obrażam :) oooooooommmmmmm oooooommmmmmmm
ussaaaa ;)
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez Abig » 3 kwi 2008, o 20:05

Nie sądziłam, że na mój post odpowie aż tyle osób. Cieszy mnie to. Postanowiłam, że chyba (jeszcze nie na pewno) spróbujemy z gumkami. Nie lubię podejmować takiego ryzyka, ale pigułki będę brała znów jak wymyślą takie, które nie dają skutków ubocznych. O ile kiedykolwiek to się stanie.
Abig
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30 mar 2008, o 16:20
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mahika » 3 kwi 2008, o 23:15

no i fajnie, najgorzej jest zacząć :) potem sie przyzwyczaicie, wkońcu stosowałam kiedyś prezerwatywy prze 4 lata, zanim podjełam decyzje o tabletkach i nic sie nie działo, choć co miesiac czekałam z niecierpliwością na okres :)

Buziaczki i udanego sexu :lol:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Megie » 4 kwi 2008, o 13:25

hmmm poczytalam se...miałam sie nie odzywac na ten temat ale ja sobie radze inaczej nigdy nie brałam tabletek zresztą mój tez był przeciw na początku gumki ale bywało róznie zle sie ja czułam on chyba nie lepiej potem gdzies znaeżliemy osobisty wskaznik płodnosci mam go od 8 lat uzywam dobrze sie z nim czuje i jest ok zawsze wiem w jakim dniu cyklu jestem a on pamieta dane z pól roku zawsze moge zajrzec jesli jest niepewny ze jest ok po prostu nie wyswietla dni płodnych i tyle i po 8 latach mam do niego zaufanie choc dorzucam tez własne obserwacje na razie skutkuje ...z tego co o nim pisza skutecznosc jest wysoka i nie ingeruje w organizm kobiety...dla zainteresowanych : http://www.bioself.pl/info.html


dziekuje ewa za Twoj wpis..
nigdy sie tym nie interesowalam
ale wydaje sie rzeczywiscie pomocne..
moze sie tez za czyms takim rozejrze za jakis czas..
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 161 gości