Witam

Rozmowy ogólne.

Re: Witam

Postprzez KATKA » 11 gru 2013, o 00:36

Jigsaw...tak praca za pół darmo ale w której chodzi o to zeby sie dobrze czuc to nie praca tylko hobby sie nazywa ;)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam

Postprzez Jigsaw » 11 gru 2013, o 00:38

no chodze tylko ze czesto mi nie pasuje, bo albo sie musze dzieckiem zajac, albo czasem musze komus pomoc i jakis grosz zarobic takze ciezko mi jest planowac z duzym wyprzedzeniem i czesto mi wypadaja terminy (teraz jeszcze terapeutki nie bylo ) takze mam 6tyg przerwy :/

KATKA - w jakim znaczeniu zrozumialas wyrazenie "dobrze czuc"?
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Witam

Postprzez smerfetka0 » 11 gru 2013, o 00:41

Czego ty od nas oczekujesz??? I do czego dazysz w tym zyciu? Wypisz sobie problemy ktore musisz rozwiazac i zastanawiaj sie jak je uporzadkowac i od czego zaczac zeby je likwidowac
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Witam

Postprzez KATKA » 11 gru 2013, o 00:44

a w jakim znaczeniu napisałes? :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam

Postprzez biscuit » 11 gru 2013, o 00:48

wg mnie dziewczyny
w dość nieprzyjemny sposób rozmawiacie z jigsaw
mnie by się nie chciało z Wami gadać
takie jesteście pyszne w swoim dialogowaniu z nim
traktując go jakby z góry
przynajmniej ja to wyczuwam
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Witam

Postprzez Jigsaw » 11 gru 2013, o 00:52

hmm moze inaczej (prace w ktorej bym sie spelnial/realizowal czy jak to sie tam na to mowi - moglbym wykonywac za "wikt i opierunek),
natomiast jakas mniej ambitna, ale tez spokojna, niezbyt stresujaca, nienarazajaca na pogorszenie zdrowia, no to za ta stawke minimalna
w przypadku gdyby wystapily ktores z powyzszych problemow to musialbym niestety otrzymywac odpowiednio wyzsze wynagrodzenie (aby miec pokryc za co wydatki na prywatne leczenie, jesli praca wymagalaby duzo energi to takze lepiej wykwalifikowana opiekunke do dziecka, i.. no ale nie ma co teoretyzowac za bardzo)
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Witam

Postprzez KATKA » 11 gru 2013, o 00:53

serio? to masz lekko z wyczuciem nie tak chyba ostatnio...serio Bis zluzuj,...
jak ty sie uzewnetrzniasz to jest ok...
próbuje jakoś dotrzec do tego czego koleś oczekuje i na czym mu zalezy robie to na milion różnych spsoobów bo zwykłe pytanie nie działa i nie zyczę sobie zarzucania sobie pychy bo mnie to obrazą i jest bezpodstawne!
proponuje cofnac Ci sie o pare wypowiedzi kiedy najpierw krytykujesz innych a później robisz analize na podobnej zasadzie tylko swoimi słowami :roll:
masz lepszy sposób to go zastosuj...nie widze przeszkód...
facet jest tu juz jakis czas udziela sie w wielu wątkach z lepszym bądz czesto gorszym rezultatem...wiec mozę warto sie dowiedzieć o co mu chodzi...
tekst z hobby to zart...choc bardzo dosadny, bo niestety w pewnym wieku trzeba sie nauczyć nazywac zeczy po imieniu a nie uzywac określeń, cos, moze ktos, gdzieś...
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam

Postprzez KATKA » 11 gru 2013, o 00:56

Jigsaw a znasz realia w polsce? to Tobie zalezy na pracy nie Twojemu pracodawcy...zeby móc tak wymagac...jeśli chcesz zeby było inaczej zdabądz kwalifikacje...doswiadczenie...nie wszystko dostaje sie an pstrykniecie palcem...małe tego nie wszystko sie nam należy...w swiecie panuja pewne zasady...i chwała Bogu bo utopia by nas zniszczyła...
moze zacznij chodzic z ulotkami? czas pracy w sumie dowolny...wynagrodzenie adekwatne do wysiłku, wysiłek też zależny od nas..
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam

Postprzez biscuit » 11 gru 2013, o 00:59

ja kopię owszem
ale nie leżącego (jigsaw)
tylko kopiącego (impresję)

może lepiej sobie przypomnijcie
jak same byłyście w ciemnej doopie w swoim życiu
to się Wam optyka zmieni
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Witam

Postprzez KATKA » 11 gru 2013, o 01:07

ależ doskonale pamietam choc moze nie dupe...bo to widać Twoje prywatne doswiadczenia....
wiem, ze mi najbardziej pomaga ustalenie problemu...czy to u psychologa...przyjaciela czy na forum...w związku z tym, ze nie kazdy tu ma 300kierunków z psychologii (choć tez mam jeden ukończony ;P psychologie zarzadzania he) to wiekszość odnosi sytuacje do siebie...i w takim odniesieniu próbuje "pomóc" innej osobie...
nie jest to forum specjalistyczne gdzie porada wyglada w okreslony sposób i ma wytyczone standardy...tu piszą ludzie...żywi...z doswiadczeniem i różnym podejściem do życia. Jak chcesz zeby wszystko było tak super to zapros Jigsawa na prywatna terapię ...bo chyba jednak warto mu jakos pomóc jesli jest sposob a wszystkie na forum są złe :roll:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam

Postprzez KATKA » 11 gru 2013, o 01:09

i niestety Bis odnosze ostatnio wrazenie, ze nie kopiesz kopiącego tylko tego komu w danej sytuacji dokopać mozesz bo akurat stworzyła Cie siew głowie wizja argumentacji..Twoj wybór...ale jeszcze raz zaznaczam nie zyczę sobie obrażania w taki sposób

Jigsaw a promocje :roll: ?
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam

Postprzez mahika » 11 gru 2013, o 03:23

Oj tam Katka, moze Bis by sie nie chciało z nami gadać,
ale Jigsaw jak widać nie ma nic lepszego do roboty
to se gada :bezradny:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Witam

Postprzez Jigsaw » 11 gru 2013, o 08:05

Niestety ale bis ma racje i mowie to w kontekscie podejscia a nie tego że mnie broni, być może robię jej niedźwiedzia przysługę bo ze względu na to że ja to mówię to i tak to zanegujecie. ale czuje że muszę, mimo że bis też zbagatelizowala moje problemy (w obszarze alergi- jak akurat Mialem takie objawy że Podwojna dawka leków nie pomagała)
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Witam

Postprzez smerfetka0 » 11 gru 2013, o 08:41

Bis bez przesady z ta ciemna dupa. Nawet jesli kazdy z nas byl w jakims dolku, to ten stan jest zawsze przejsciowy na tyle zeby sprobowac pojsc do pracy, zeby szukac, zeby nie wymyslac ze paluszek albo glowka, albo ludzie na swiecie sa zli a ja jestem cudowny, tylko mam zla dziewczyne, zero pomocy, nikt nic za mnie nei zalatwi, a na ukrainie sie tluka, wiec ja bede w domu bo po co sie meczyc, bo dziecko nie jest odpowiednim powodem zeby chociaz ruszyc dupe. i szczerze uwazam ze wiekszosc ludzi ma wieksze, realne problemy, czy to psychiczne, czy fizyczne i pomimo tego przynajmniej proboje jakos do przodu isc a nie neguje na wszystko. prawie 20 stron watku, ktorego historia roznosi sie na inne watki, wszedzie po trochu a Jigsaw NIC jeszcze nie zrobil, z NICZEGO nie skorzystal, i to z tak wymyslonych powodow ze przecieram oczy i nie dowierzam.

Forum jest jakie jest, nie wszyscy, a raczej malo kto ma wyksztalcenie i podejscie psychologa, i nie mozna od 'nas', tych nie psychologow ani w praktyce ani w teorii wymagac nie wiadomo czego, i my jestesmy ludzmi jak Jigsaw, i ja sie wcale nie dziwie zniecierpliwieniu ludzi w jego watku, czasem nerwach. Kazdy probowal jak umial.

i smiem podejrzewac ze to co Jigsaw przedstawia,nie potwierdzilo by sie w rzeczywistosci na tyle na ile on o tym opowiada.

Jigsaw jakie wnioski po 17 stronach watku? Jakie proby dzialania?
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Witam

Postprzez Jigsaw » 11 gru 2013, o 09:23

coz takie, ze nie mam co liczyc na rady bo np Wasza rada "jakies kursy - moze z urzedu pracy"
moja odpowiedz "niestety pytalem sie beda najwczesniej w lutym"
Wasza odpowiedz "aha czyli tobie sie nie chce nic robic szukasz tylko wymowki"
moja odpowiedz "jeslibym cokolwiek mial jakas mozliwosc to juz dawno bym robil"
wasze odpowiedz "moze jakies kursy dla bezrobotnych"
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 487 gości

cron