Seks z Bratem jak mam zyc??

Problemy natury seksualnej.

Re: Seks z Bratem jak mam zyc??

Postprzez KATKA » 29 cze 2012, o 20:21

dobra ja też mam to wrazenie od pierwszego postu..choć posądzenie o pisanie bez polskich znaków bezpośrednio mnie dotkęło ;P bo sama mam z tym problem i to spory...
uwazam, ze sposób wypowiadania sie i pisania jest charakterystyczny jak linie papilarne :P ale to tak na marginesie
jeśli sie mylę to sory...poza tym uwazam, ze przy takich porblemach jak tu opisany tzreba się zwrócić do kogosw realu...forum tu niewiele wskóra..
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Seks z Bratem jak mam zyc??

Postprzez mahika » 29 cze 2012, o 20:52

czarny aniołek napisał(a):Próbowałam skończyć z tym ale mi sie nie udało :(

I co teraz planujesz?
Poddasz się?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Seks z Bratem jak mam zyc??

Postprzez ophrys » 1 lip 2012, o 22:48

czarny aniołek napisał(a):Nigdy nie pisze polskich znakow bo nie umiem zrobic litery zi. Naprawde ja jej nie znam


czarny aniołek napisał(a):Próbowałam skończyć z tym ale mi sie nie udało :(


Ooo, nauczyłaś się :mrgreen:
Niestety mnie też "jedzie" Mufcią
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Re: Seks z Bratem jak mam zyc??

Postprzez smerfetka0 » 2 lip 2012, o 08:23

zgadzam sie z opinia osob proszacych o interwencje admina, robienie jaj z takich tematow moze ciezko zabolec osoby ktore mialy szczerze taki problem.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Seks z Bratem jak mam zyc??

Postprzez administrator_Paweł » 2 lip 2012, o 22:06

Nie ma powodu do domniemań, bynajmniej ja ich nie stwierdzam.
A swoją drogą - czy mam prześwietlać każdego pod kątem użytego IP? Czy tylko niektórych? Czy może założycie, że:
a) jeśli ktoś pisze to pisze prawdziwie
b) a jeśli nie dowierzam - rezygnuję z wpisywania się w temat?
Sądzę, że taka strategia wystarczy by dzielić się wsparciem a jednocześnie nie karmić ewentualnych troli. Nic więcej. Natomiast domniemanie kłamstwa na wątku wydaje się być podwójnie nietrafioną strategią: wsparcia nie daje - jeśli ktoś tego potrzebował, a i trola nakarmi - jeśli to trol.
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seks z Bratem jak mam zyc??

Postprzez Orm Embar » 3 lip 2012, o 22:43

Cześć Administrator Paweł i reszta :-)

W pełni popieram admina. Ja sobie w ogóle przyjmowałem taką "psychotekstową" wersję zakładu Pascala:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zak%C5%82ad_Pascala

1. jeżeli problem istnieje i autor nie jest trolem --->> jeśli włączam się w rozmowę, być może pomogę;
2. jeżeli problemu nie ma, a autor trol wymyślił sobie fajną bajkę --->> no to tylko zużyję czas, co nie oznacza, że stracę na amen - bo albo sam sobie coś przemyślę, albo napiszę coś mądrego, a topic przeczyta kiedyś ktoś autentycznie mający taki problem.
3. ... a jeśli piszę głupoty (a pisuję!) to w ogóle obydwa punkty nie mają żadnego znaczenia...

Tak, są wątki, które "śmierdzą" tworzeniem legendy. Cóż, raczej trudno mieć pewność o jest legendą a co nie... Po pierwsze więc, lepiej nie brać się za wróżenie z fusów. Po drugie - trole często sami się demaskują, bo utrzymanie fałszywej tożsamości wymaga ogromnej pracy, na którą rzadko kto ma ochotę i czas. Skoro tak, to tak naprawdę nie ma o co się wkurzać, i wystarczy chwilę poczekać, samo się wyjaśni. :-)

A jeśli czekanie nic nie daje i robi się głupio, można przestać rozmawiać. :-)

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Re: Seks z Bratem jak mam zyc??

Postprzez Bianka » 5 lip 2012, o 14:51

ophrys napisał(a):
czarny aniołek napisał(a):Nigdy nie pisze polskich znakow bo nie umiem zrobic litery zi. Naprawde ja jej nie znam


czarny aniołek napisał(a):Próbowałam skończyć z tym ale mi sie nie udało :(


Ooo, nauczyłaś się :mrgreen:
Niestety mnie też "jedzie" Mufcią



Ophrys ale tu nie ma w drugim cytacie litery zi, którą robi się ciut inaczej niż resztę bo trzeba użyć litery x w tym celu, też długo nie wiedziałam jak się ją robi...

To tak jak z karą śmierci, dla bandyty prawdziwego jak najbardziej, ale można się pomylić i skazać niewinnego, dlatego lepiej ją wykluczyć niż żeby miała ucierpieć choć jedna osoba...Tu nic ewidentnie nie widać, polskie znaki to żaden dowód...
Adminie, Ormie :ok:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Seks z Bratem jak mam zyc??

Postprzez laissez_faire » 21 lip 2012, o 17:26

Doszukiwanie się troli to dla mnie próba odreagowania; kazirodztwo jest ciężkie do przełknięcia, bo przecież mamy rodzeństwo, kuzynostwo i w tym przypadku im silniejsza empatia tym większe przerażenie.
Spokojnie to tylko trol, to nie dzieje się...
Pamiętam, że odrzuciło mnie od kotów, czworonogów,które uwielbiam, gdy zoolog stwierdził, że podczas rui koligacje nie mają dla kotowatych znaczenia i kociak nie popuści matce, siostrze...
I z czystym sumieniem zaniosłem już kilka ogoniastych do sterylizacji, tak, tak w imię opatrzenie pojmowanej przyzwoitości... naiwne to, nieprawdaż?
laissez_faire
 
Posty: 472
Dołączył(a): 10 lut 2009, o 20:47
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Seks z Bratem jak mam zyc??

Postprzez biscuit » 22 lip 2012, o 01:00

laissez_faire napisał(a): kazirodztwo jest ciężkie do przełknięcia, bo przecież mamy rodzeństwo, kuzynostwo i w tym przypadku im silniejsza empatia tym większe przerażenie.

btw, w kinach jest nowy, polski film "Bez wstydu"

http://www.filmweb.pl/film/Bez+wstydu-2011-650399

oglądałam i mnie się podobał
i paradoksalnie
przerażenie budziły w nim całkiem inne relacje
całkiem usankcjonowanie społecznie
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Poprzednia strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 342 gości

cron