Zdrowo jeść

Rozmowy ogólne.

Re: Zdrowo jeść

Postprzez limonka » 23 mar 2012, o 00:09

Honest napisał(a):
limonka napisał(a):Smerfeta to mamy to Samo na obiad! Apropo Jedzenia to naleze do grupy kobiety Ktore czasem gotuja dla ludzi w potrzebiem.. Wczoraj gotowalam dla pani ktora nagle z powodu infekcji stracila wiekszosc wzroku.. Ma dzieci.. Co za kobieta... Nie jeden zdrowy pozazdroscilby jej podejscia do zycia:)



Limonko, napisz coś więcej o tym. To Twoja sąsiadka, czy ktoś obcy, jak ja poznałaś?

jesteś niesamowita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kwiatek:
dzieki dziewczyny :oops:

nie to zupelnie obca mi osoba...jest tutaj taka grupa przykoscielna, ktorej celem jest wzajemne wsparcie szczegolnie kobiet (spotykamy sie co wtorki) i wlasnie cos takiego robia w ramach pomocy, gdy np.ktos nagle zachoruje, urodzi dziecko. moja kolezanka rok temu miala kamienie na nerce i noworodka i tez niektorzy dla niej gotowali, albo opiekowali sie dzieckiem. na tym wyjedzie w ostatni weekend tez bylam w ramach tej grupy.
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Zdrowo jeść

Postprzez agik » 23 mar 2012, o 00:10

:)
Nie dodawaj kostki! Wlej wodę, dodaj potarte na tarce: pół marchewki, cwierc selera, korzeń pietruszki.- potrzyj na drobnych oczkach tarki ( lub w melakserze- jesli masz)

A bulion to nic trudnego, ani pracochłonnego- możesz się uczyc, zabawiac z lubym- bulion się moze gotowac :)- tylko bądź w domu. Mozęsz ugotwac największy garnek, jak masz w domu, a potem zamrozic w plastikowych kubeczkach- bedziesz miec na zaś :)

Blender jest bardzo przydatny. A moze masz uniwersalny mikser? Powinien miec końcówkę blendującą...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Zdrowo jeść

Postprzez caterpillar » 23 mar 2012, o 00:20

ha! a ja znalazlam vegetarianskie i ekologiczne buliony w kostkach bez sztucznosci :D

czasem pomagaja w gotowaniu :mrgreen:

a cena zupelnie przystepna
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Zdrowo jeść

Postprzez caterpillar » 23 mar 2012, o 00:21

limonko fajna sprawa :kwiatek:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Zdrowo jeść

Postprzez Honest » 23 mar 2012, o 00:26

limonka napisał(a):
Honest napisał(a):
limonka napisał(a):Smerfeta to mamy to Samo na obiad! Apropo Jedzenia to naleze do grupy kobiety Ktore czasem gotuja dla ludzi w potrzebiem.. Wczoraj gotowalam dla pani ktora nagle z powodu infekcji stracila wiekszosc wzroku.. Ma dzieci.. Co za kobieta... Nie jeden zdrowy pozazdroscilby jej podejscia do zycia:)



Limonko, napisz coś więcej o tym. To Twoja sąsiadka, czy ktoś obcy, jak ja poznałaś?

jesteś niesamowita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kwiatek:
dzieki dziewczyny :oops:

nie to zupelnie obca mi osoba...jest tutaj taka grupa przykoscielna, ktorej celem jest wzajemne wsparcie szczegolnie kobiet (spotykamy sie co wtorki) i wlasnie cos takiego robia w ramach pomocy, gdy np.ktos nagle zachoruje, urodzi dziecko. moja kolezanka rok temu miala kamienie na nerce i noworodka i tez niektorzy dla niej gotowali, albo opiekowali sie dzieckiem. na tym wyjedzie w ostatni weekend tez bylam w ramach tej grupy.



Limonko, rewelacja. Jestem pod wrażeniem. Super, że macie taką grupe przy kościele. Jak Ty to robisz? jesteś matką, zoną, przedszkolanką dla synów, wymyślającą super atrakcje, gotujesz i jeszcze pomagasz innym.

Po prostu WOW.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Zdrowo jeść

Postprzez limonka » 23 mar 2012, o 00:31

:oops: nie wiem ale juz mam stracha co to bedzie jak urodze w czerwcu.. MoZe Wtedy ktos mi pomoze?
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Zdrowo jeść

Postprzez mahika » 23 mar 2012, o 06:12

Co dajesz, wraca Limonko :kwiatek:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Zdrowo jeść

Postprzez ewka » 23 mar 2012, o 10:53

limonka napisał(a):nie to zupelnie obca mi osoba...jest tutaj taka grupa przykoscielna, ktorej celem jest wzajemne wsparcie szczegolnie kobiet (spotykamy sie co wtorki) i wlasnie cos takiego robia w ramach pomocy, gdy np.ktos nagle zachoruje, urodzi dziecko. moja kolezanka rok temu miala kamienie na nerce i noworodka i tez niektorzy dla niej gotowali, albo opiekowali sie dzieckiem. na tym wyjedzie w ostatni weekend tez bylam w ramach tej grupy.

Super sprawa!!! Brawo Limonka!

:buziaki:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Zdrowo jeść

Postprzez limonka » 23 mar 2012, o 13:17

Dzieki dziewczyny:) jestem dobrej mysli:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Zdrowo jeść

Postprzez caterpillar » 23 mar 2012, o 13:48

Co dajesz, wraca Limonko



yyy w tym przypadku znaczy nieswiezy obiad :P :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Zdrowo jeść

Postprzez mahika » 23 mar 2012, o 18:47

hmm, a komu limonka dała nieświeży obiad?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Zdrowo jeść

Postprzez caterpillar » 23 mar 2012, o 20:26

no dala swiezy ale za nim wroci bedzie juz zimny i nieswiezy :P no tak mi sie skojarzylo no :)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Zdrowo jeść

Postprzez mahika » 23 mar 2012, o 21:37

aaaaa, ja za wolno dziś myślę :mrgreen:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Zdrowo jeść

Postprzez ewka » 6 kwi 2012, o 08:38

A co extra na Święta do zjedzenia? Bo ja miałam kocioł w domu i nie mam nic przygotowanego... oprócz ugotowanej i zamrożonej szynki. I bigosu, który robiłam wczoraj.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Zdrowo jeść

Postprzez smerfetka0 » 9 kwi 2012, o 22:32

w czym panierowac rybe pange zeby bylo w miare zdrowo ? i jak przyrzadzic zeby na parze byla smaczna ??? :mrgreen: jutro koniec obzarstwa :) chyba gdzies o tym mowilyscie juz...
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 582 gości

cron