Świat zamknięty,a w nim ja {?}sama..

Problemy związane z depresją.

Re: Świat zamknięty,a w nim ja {?}sama..

Postprzez oliwia » 22 wrz 2011, o 09:07

witaj :)
Fajnie, że popatrzyłaś na problem także z perspektywy Twoich rodziców. To fakt, oni się martwią i chcą dla swojego dziecka jak najlepiej. Gorzej byłoby gdyby zignorowali Twoje problemy i kazali radzić sobie samej. Jeśli chodzi o maturę to jest wrzesień, masz jeszcze dużo czasu na naukę, jeżeli się zdecydujesz to trzeba zakasać rękawy i wziąć się do pracy, a to na pewno się opłaci. Ze stylu nie rezygnuj :wink:
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Re: Świat zamknięty,a w nim ja {?}sama..

Postprzez blanka77 » 22 wrz 2011, o 10:17

Możesz zawsze powiedziec rodzicom, że sobie nie radzisz z pokusami i poprosić ich o pomoc, bo sprawdzanie Ciebie czy bierzesz czy nie, nie rozwiązuje sprawy.

Może umów się na jakąś wizytę w poradni, uważam, że jest to odpowiedni moment na to żeby zacząć działac, póki nie jest za późno. Bo poważne życiowe problemy sa przed Tobą dopiero i narkotyki nie mogą być sposobem na ich rozwiązanie.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Świat zamknięty,a w nim ja {?}sama..

Postprzez Rudaa- » 22 wrz 2011, o 15:25

Ciężko mi do rodziców się zwrócić z jakąkolwiek pomocą.. oni chcą mieć pewność,że nie biore i dlatego sprawdzają, ale to sprawia, że czuję się tragicznie.. bo niekiedy nie da się z nimi normalnie pogadać , bo widzę ich krzywe spojrzenia itp ... nie , rodziców z pewnością bym o takową pomoc nie poprosiła, wogole wole radzić sobie sama..
a do psychologa chodzę, ale ze względu na `stany depresyjne ` i wcześniejsze moje odchudzanie..
a mama teraz jej opowiedziała o tym całym zdarzeniu ostatnim i czeka mnie wizyta.. której się boje cholernie <olaboga> ; <
Avatar użytkownika
Rudaa-
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 wrz 2011, o 02:31
Lokalizacja: Danzig.

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości