Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Problemy związane z depresją.

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez duśka23 » 24 sie 2011, o 23:56

no właśnie poznałam po opisie pani od mikro ( w zasadzie większość z nich można tak opisać :) ) że to musi być UG :) nie będę Cię straszyć, wszyscy zawsze straszą a prędzej czy później zdają wszystko, po pierwszym zaliczonym roku naprawdę nie tak łatwo jest wylecieć ze studiów, więc zawsze jakoś to będzie :) a Pan od polityki gospodarczej jest bardzo fajny i miły i egzamin wcale nie jest trudny :) dasz radę!
duśka23
 
Posty: 32
Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 12:08
Lokalizacja: wiesz?

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez nalia91 » 24 sie 2011, o 23:58

Dzięki. :) No właśnie słyszałam , że panie od mikro są takie, ale zamierzam się uczyć systematycznie i może uda mi się zdać ćwiczenia. :) Mam tylko nadzieję, że uniknę poprawek. Myślisz, że jak będę się systematycznie uczyła to dam na tym UG radę skończyć licencjat z zadowalającym wynikiem ?
nalia91
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 sie 2011, o 10:07

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez duśka23 » 25 sie 2011, o 00:02

jasne, że dasz radę! z mikro to fakt trzeba się pouczyć, bo to ciężkie ( dopiero po poprawce i nauce do niej stwierdziłam, że to jednak nie było trudne :)) ale i tak macie chyba łatwiej, bo my mieliśmy mikro na pierwszym roku ( a na nim jak Ci pewnie wiadomo nie było warunków...) więc to był kosmos szczególnie że większość z nas nie miała pojęcia w ogóle o podstawach ekonomii, a makro na 2 roku.
duśka23
 
Posty: 32
Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 12:08
Lokalizacja: wiesz?

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez nalia91 » 25 sie 2011, o 00:04

No ja miałam już makroekonomię, mam jakieś podstawy z makro, więc może z mikro będzie mi trochę łatwiej. Może jednak polubię ten przedmiot i nie będzie tak źle. :)

A z ciekawości, jaką miałaś średnią i na co dostałaś z pracy licencjackiej? ;>
nalia91
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 sie 2011, o 10:07

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez duśka23 » 25 sie 2011, o 00:07

średnią miałam niską dość, nie pamiętam dokładnie- coś koło 3,8 , z pracy lic i obrony miałam 4,5 , ale przez średnią ocena na dyplomie 4, ale z tego co wiem ( może Cię to pocieszy) nie słyszałam o osobie od nas, która z miałaby niższą ocenę na dyplomie niż 4
duśka23
 
Posty: 32
Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 12:08
Lokalizacja: wiesz?

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez nalia91 » 25 sie 2011, o 00:08

Aha, no to pozytywnie. A mogę wiedzieć jeszcze na jakiej byłaś specjalności ?
nalia91
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 sie 2011, o 10:07

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez nalia91 » 16 wrz 2011, o 14:17

Hej dziewczyny.
Niestety, u mnie nie najlepiej. Martwię się 2 rokiem studiów i tym, że będę miała niską średnią, za dużo poprawek i 3 z licencjatu. :( Wiem, że powinnam się cieszyć, że będę miała papier, ale jednak wiecie, mam pewne ambicje... ;(
nalia91
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 sie 2011, o 10:07

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 209 gości