Wartości wyższe? Co to takiego?

Rozmowy ogólne.

Postprzez Księżycowa » 5 cze 2011, o 13:33

Mahiko Twoje komentarze i zaczepki, to za niski dla mnie szczebel
Regulamin pkt 2.
i daltego będę je ignorować. Dobrej niedzieli :kwiatek:

Limonko ja też się cieszę , dziękuję :D :D :D
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez mahika » 5 cze 2011, o 13:36

zauważ że pierwsza mnie zaczepiłaś, zdaniem o jakości mojego życia.
Była to wredna wycieczka osobista, jeśli byłaś tego nieświadoma, to cię uświadamiam :)
A może znów uważasz że ty możesz być wredna a inni nie?

tak masz rację, za wysokie progi na twoje nogi :P
Regulamin pkt 2.
Ostatnio edytowano 5 cze 2011, o 13:43 przez mahika, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Honest » 5 cze 2011, o 13:45

---------- 13:43 05.06.2011 ----------

imprecha napisał(a):
kasiorek43 napisał(a):
Te kilka osób ,,z czarnej listy" zostało dziś potraktowanych całkowicie neutralnie, niewiele umiejąc...
Ja odpowiadając na to, co mialam na liscie z tego, co podała nam w notatkach zostałam potraktowana wg mnie bardzo niegrzecznie... chodze na pracy... nie nauczyłam się perfekcyjnie, bo po prostu nie miałam kiedy, ale umiałam... na każde pytanie cos odpowedziałam... na co uslyszałam, że chyba sobie żartuje, że to za mało, że to przedmiot maturalny, że powinnam oblać...
:(


A to bardzo podobna sytuacja spotkała Cię ,jaką zafundowałaś Mahice.(nie tylko Ty)
Ona nic złego nie powiedziała ,(obrócenie w żart problemu powoduje zmniejszenie napięcia ,rozładowanie,i mozna spojrzeć spokojniej na sprawę) a Ty ją zaatakowałaś .
Twoja nauczycielka nawet Cie nie zaatakowała ,tylko powiedziała co mysli o Twojej wiedzy ,bo wie jak trudne sa dzisiaj matury. Zwróciła Ci tylko uwagę ,a Ty sie rozhisteryzowałaś. Zupełnie niepotrzebnie,bo nie powiedziała Ci nic złego .Ale to czym zadziałałas na Mahikę wróciło do Ciebie.
Jak napisałam kiedyś -problemy osobiste ze świata realnego powodują tutaj w necie awanturki.
Warto o tym pamiętać i panować nad swoimi emocjami,albo....przeprosić.
A do matury sie poduczysz ,bo Pani zwróciła Ci uwagę ,ze to niewystarczające ,co umiesz pomimo,że sie bardzo starałaś .Wiec nie odbieraj tego jak atak ,tylko spokojnie przemyśl ,że należy jeszcze sie podciągnąć ,jeżeli chcesz osiągnąć cel .



:oklaski: :ok: Bravo Imprecha!
Regulamin pkt 2.


---------- 13:45 ----------

kasiorek43 napisał(a):Rób sobie co chcesz... wątek w sumie się skońcył... z resztą włazenie z butami w dyskusję innych zupełnie nie na temat świadczy o poziomie czlowieka... twój problem i współczuję jakości życia..

Różnimy się tym, ze ja akceptuję inne zdanie innych i jestem w stanie proiwadzić z nimi normalne rozmowy a Ty mówisz , że nie po Twojemu to się obrażam... dziecinada....


Kasiorku, a co Ty wiesz o jakości życia Mahiki???? Ja oceniam jakośc jej życia wysoko.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez marie89 » 5 cze 2011, o 13:51

kasiorek43 napisał(a):
Marie i Cat... bardzo Wam dziękuję za obiektywność i odróżnienie sytuacji... :kwiatek:


Ja chciałam tylko dodać, że...

tak naprawdę nie wiem czy jestem obiektywna... Obiektywizm to wyższa szkoła jazdy... nie wiem czy taki stopień jest faktycznie osiągalny..

Piszę co czuję - czyli to już samo z siebie świadczy o subiektywizmie.. Natomiast warto dodać, że prócz emocji jest też racjonalność.. i wgląd na tę drugą stronę- odbiorcę...

Więc.. jak wnioskuję... zdanie należy swoje mieć.. ale co osoba.. indywidualność.. to często inne stanowisko.. czy też w zalezności od emocji.. wiedzy... doświadczeń... od sytuacji.. od zażyłości...


Tak sobie tylko rozmyślam i plotę... (o.. mózg sie trochę mi pobudził.. czyli jednak nie zdechnięty :):):))
marie89
 

Postprzez Księżycowa » 5 cze 2011, o 13:51

Nie miałam na myśli jakości jako formy - rzeczy przyziemnych, materialnych... raczej chodzi mi o podejscie z góry skresliające inne poglądy i wartości... ale oczywiscie kasia musi przyklasnąć mahiczce, bo jak nie, to a fe... brawo... Regulamin pkt 2. przykro mi mam inne poglądy i nie zmienię tego...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez Bianka » 5 cze 2011, o 13:52

A co tu się znowu dzieje?? możecie sobie odpuścić?? Imprecha robisz coś lepszego od Kasiorka w wątku Mahiki
Regulamin pkt 2.
(oczywiście w TWOIM mniemaniu, bo w moim odczuciu Kasiorek nie atakował) co robisz teraz?
Mahika po co Ci to?
opamiętajcie się zanim zrobicie burdel w kolejnym wątku!
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez mahika » 5 cze 2011, o 14:08

masz racje, po co mi to, będę mądrzejsza i z koniem kopać sie nie będę ha ha :D
Regulamin pkt 2.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez limonka » 5 cze 2011, o 15:12

Bianka napisał(a):A co tu się znowu dzieje?? możecie sobie odpuścić?? Imprecha robisz coś lepszego od Kasiorka w wątku Mahiki (oczywiście w TWOIM mniemaniu, bo w moim odczuciu Kasiorek nie atakował) co robisz teraz?
Mahika po co Ci to?
opamiętajcie się zanim zrobicie burdel w kolejnym wątku!
:oklaski:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Sinusoida » 5 cze 2011, o 15:18

Kasiorku nie daj się prowokować.

A jeśli chodzi o temat. Tak sobie pomyślałam, że być może owa nauczyciel/ka wie iż stać Cię na więcej. Być może widzi, że się starasz, że jesteś ambitną, mądrą dziewczyną i że nie zadowalasz się byle czym, nie idziesz na łatwiznę. W takim wypadku, niektórzy nauczyciele inaczej traktują takich uczniów, więcej od nich wymagają. I niepotrzebnie się porównujesz do innych. Być może jest tak, że odpowiedź Pani (na 5), o której wspomniałaś, jest szczytem jej możliwości. I nauczyciel o tym wie, więc nie wymaga od niej więcej. Być może Ciebie stać na więcej więc uznał, że w Twoim wypadku nie należy Ci się lepsza ocena. W końcu musisz mieć do czego dążyć. Każdy jest inny i uważam, że nauczyciele powinni uwzględniać możliwości ucznia. Oczywiście na to jak się zachował, i jak się poczułaś w związku z tym, nie ma usprawiedliwienia jeśli rzeczywiście było to krzywdzące. Być może powinien to ubrać w inną formę, fakt. Ale choć rozumiem Twoje poczucie niesprawiedliwości, postaraj się nie patrzeć na to w ten sposób. Życie i tak to zweryfikuje Kasiorku, ta ocena nie ma tak naprawdę znaczenia. W końcu uczymy się dla siebie, pamiętaj o tym :wink:
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Postprzez caterpillar » 5 cze 2011, o 16:32

Brawo Impresja, bardzo trafne spostrzeżenia Smile

_________________


a Ty Mahika wierzysz ,ze to w Twojej obronie??

w kazdym razie cel zostal uzyskany :?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez imprecha » 5 cze 2011, o 17:55

---------- 17:43 05.06.2011 ----------

To nie jest niczyja obrona.

Napisałas post po to ,żeby usłyszeć co inni forumowicze o tym myślą.
Ja jestem forumowiczem i myślę to co napisałam ,że od innych wymagasz,żeby Ciebie łagodnie traktowali,a zauwazasz kazdy niuans nawet minę swojej nauczycielki ,ale juz do siebie nie przykładasz tej samej miary .Uwazasz ,że Tobie wolno ,a pani nauczycielce nie.
Na przykładzie akurat Mahiki ,a takich jest wiecej w Twoim wykonaniu pokazuje paradoks sytuacji ,gdzie inna miarkę przykładasz do siebie a inną do innych .
A to nie w porządku i to właśnie myślę pisząc w tym poście.
Ale Ty chyba oczekujesz ,aby wszyscy Cię po główce głaskali i mówili jaka jesteś wspaniała a pani nauczycielka be.Mamy pojeździc po pani nauczycielce ? O to Ci chodzi?
A rzecz polega na tym ,że kobieta powiedziała Ci ,ze to za mało ,aby zdać maturę ...i tyle ...nic wiecej....
Regulamin pkt 2.i pkt 4
---------- 17:55 ----------

limonka napisał(a):---------- 13:10 05.06.2011 ----------

ktore sa trafne?


Wszystkie cytryno
imprecha
 

Postprzez limonka » 5 cze 2011, o 19:27

chyba wedlug twoich standardow :roll: Regulamin pkt 2.
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez mahika » 5 cze 2011, o 19:40

ja nie odebrałam tego że to w mojej obronie :shock:

Gdyby ktoś chciał mnie bronic, uznałabym że ma mnie za człowieka mało ogarniętego, a ja przecież jestem rozgarnięta.

jestem też na tyle inteligentna żeby bronic się sama, jeśli zachodzi taka potrzeba, a zachodziła w innym wątku kiedy byłam atakowana.

Pozdrawiam Cię Cat cieplutko ze słonecznego tarasu, przy zachodzącym słońcu :)
Dusza aż sie rwie do uwiecznienia tych pięknych widoków moim trzecim okiem :buziaki:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Księżycowa » 5 cze 2011, o 20:15

Ja napisąłam gdzieś, że ona mi poiedziała, że to za malo do matury? nie, ze za mało w ogóle, aczkolwiek tyle [podała na spisie... a ja nawet doczytywalam poza n im... imprecho, ale u Ciebie z polskim to dopiero musiało być źle skoro masz problemy z rozumieniem tekstu, a to do matury niezbędne :lol: :lol: :lol: Regulamin pkt 2.

Wiesz wyrocznio... wsadź sobie swoje mądrości gdzieś, gdzie słońce nie dochodzi... druga wszechwiedząca się znalazła :roll: Regulamin pkt 2.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez Honest » 5 cze 2011, o 20:51

mahika napisał(a):ja nie odebrałam tego że to w mojej obronie :shock:

Gdyby ktoś chciał mnie bronic, uznałabym że ma mnie za człowieka mało ogarniętego, a ja przecież jestem rozgarnięta.

jestem też na tyle inteligentna żeby bronic się sama, jeśli zachodzi taka potrzeba, a zachodziła w innym wątku kiedy byłam atakowana.

Pozdrawiam Cię Cat cieplutko ze słonecznego tarasu, przy zachodzącym słońcu :)
Dusza aż sie rwie do uwiecznienia tych pięknych widoków moim trzecim okiem :buziaki:


A mnie nie pozdrawiasz <foch> :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 505 gości