Pytanie do każdego forumowicza

Rozmowy ogólne.

Postprzez mahika » 22 lut 2011, o 15:03

goszka, a co ty takimi pierdołami sie przejmujesz.
Olać to kto pod kogo się podszywa..... czy to ważne?
Poczytaj sobie inne forum http://www.psychologia.net.pl/.
Oni stamtąd przyszli powojować u nas ;)

w dupie to mam.
Ostatnio edytowano 22 lut 2011, o 15:16 przez mahika, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez agik » 22 lut 2011, o 15:06

Goszka napisał(a):Odniosłam się bezpośrednio do tego, co chyba 2 strony temu napisała Agik...Może powinnam była zacytować.Mój błąd.
Jeśli mam takie podejrzenia to mam prawo chyba o tym napisać i nie musi to być zaraz określane mianem 'afery'?
Sorry, ale ja nie jestem taka...tolerancyjna w tej kwestii.
Poza tym w samym pytaniu nie ma niczego złego,ale gdy dochodzą do tego insynuacje i szyderstwa to mogę chyba zareagować?Domysły zaś biorą się z tego,że Roma pisze toczka w toczkę jak Impresja.
Czy teraz już trzeba gdzieś pisać podanie o zezwolenie na wyrażenie własnego zdania?

Ok,przepraszam,pewnie popsułam zabawę,ale jakoś mnie to ruszyło.
h

Oj, Goszka, przperaszam. Ja nie miałam nic złego na mysli.
Po prostu - nie widzę nic zdroźnego w zadaniu takiego pytania. Nawet jeśli brzmi niemile dla ucha, to przecież to jeszcze nie jest żaden atak.
I samo zgadnienie jest interesujące.
Jak pewnie wiesz, od jakiegoś czasu administruję małym forum, które powstało dlatego, że na innym forum na którym byłam kilka lat zesrało się wszystko na skutek bardzo niefajnych działań tamtejszej administracji.
Zaprzyjaźniłam się z ludziami a oni jeden po drugim zaczeli dostawać bany za nic. I powstała potrzeba spotkać się z nimi w innym miejscu, dlatego załozyłam forum.
Dla mnie samej jest to niezwykle interesujace jaki magnes jest w forach, ze ludzie przychodzą, nawet jeśli nic nie mówią, nie piszą- chcą być.
A przecież Psychtekst tez jest takim magicznym forum. przyciągającym.
Nie wydaje Ci się ciekawe na czym ten magnes polega?

Ja bym się sama chciała dowiedzieć.

A czy Roma to Impresja to ja szczerze mówiąc mam w dupie.
Na szczęście nie jestem lekarzem, żeby zajmowac się takimi przypadkami, co skłania ludzi do mnożenia bytów, tworzenia pozorów wielokrotnej tożsamości... Choć to tez ciekawe.

Buziaka lepiej daj, Goszka, zamiast się denerwować :)
Nie chciałam Cię urazić i nie sugerowałam, zę nie powinno się wyrażać własnego zdania, tylko chciałam się dowiedzieć, czemu taie pytanie wzbudziło tyle emocji. Bo ja nic złego w takim pytaniu nie widzę.

Pozdrawiam ciepło :)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez mahika » 22 lut 2011, o 15:15

agik napisał(a):A czy Roma to Impresja to ja szczerze mówiąc mam w dupie.
Na szczęście nie jestem lekarzem, żeby zajmowac się takimi przypadkami, co skłania ludzi do mnożenia bytów, tworzenia pozorów wielokrotnej tożsamości... Choć to tez ciekawe.

To jest NAJBARDZIEJ ciekawe z tego wszystkiego

... dam se na luz...

Mamy admina, przecież on wie kto jest kto, kto ma ile kont i różnych nicków choćby po IP.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 22 lut 2011, o 15:23

Dziewczyny, to najpierw po buziaku dla Was :buziaki: :)
A teraz się wypowiem:
tu już nawet nie chodzi o to czy mnie coś tam uraziło czy nie.Po prostu - ja osobiście nie mam w dupie tego, że ktoś przychodzi z nikąd, nawet się nie przywita jak to zwykli robić nowi użytkownicy i jeszcze robi burdel na forum.Złośliwie zaczepia konkretnych użytkowników, nic o nich nie wiedząc i świetnie się bawi.
Jak dla mnie, to nie są grupy dyskusyjne na onecie, żeby mógł tu przyjść ktokolwiek, nabruździć i bezrefleksyjnie wrócić do swojego życia w realu.
Właśnie dlatego, że przychodzą tu w przeważającej części ludzie poszukujący pomocy, nie godzę się na to, aby ktokolwiek wprowadzał tego typu zamieszanie.
Nie trzeba kogoś obrzucić niewybrednymi epitetami, aby złamać netykietę. Wg mnie wystarczy coś takiego, co zrobiła Roma.
Sam temat mógł być ciekawy, gdyby odpowiednio go poprowadzić.Romę chyba przerosło to zadanie :lol:
Agik, a wiesz że nie miałam pojęcia że administrujesz forum?Szczerze mówiąc to od dłuższego czasu nie miałam większego pojęcia co się tutaj dzieje ;)
Mahika dzięki za linkacza, zaraz sobie zajrzę. No też niefajna sprawa jeśli faktycznie chcieli przenieść swoją wojnę do nas.
Bardzo bym chciała żeby psychotekst pozostał miejscem, gdzie każdy w trudnej sytuacji życiowej znajdzie azyl, poradę i ciepłe słowo.Czasem nawet lekkiego kopniaka w dupę na otrzeźwienie.Jednak mimo wszystko - żeby to forum spełniało swoje podstawowe założenie, czyli niesienie pomocy, a nie stało się siedliskiem trolli, gdzie nie można poczuć się bezpiecznie.

pozdrawiam Was ciepło
:kotek:

ps. Mahika ale admin nawet jeśli wie że ktoś ma więcej kont nie może nic z tym zrobić, bez uzasadnienia
Ostatnio edytowano 22 lut 2011, o 15:26 przez Goszka, łącznie edytowano 2 razy
Goszka
 

Postprzez mahika » 22 lut 2011, o 15:24

Spoko goszka, mamy admina, mozna zawsze złamanie regulaminu zgłosić.
Buziaki, Malenka :*
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez anonim63 » 22 lut 2011, o 16:05

Moze wtrace pare zdan.
Zauwazcie Romy juz nie ma a wy dalej dyskutujecie ,czyli cel osiagniety wprowadzenie ogolnej nieufonosci,podejrzliwosci,wpriowadzenie zamieszania.
Nikt tu nie przyszedl wojowac z innego forum.Impresja ma zabawe .I to nie jest podejrzenie to sa fakty ktore opisalem w innym watku.I Jedna z osob ma racje.Wchodzi osoba nie przedstawia sie i od razu ocenia , krytykuje innych.Dokladnie jest tak samo na net.Odnosnie wiedzy komputerowej ,nasza impresja jak kazda osoba psychopatyczna jest inteligentna.Kiedys pod jednym z nickow pochwalila sie ze jest w stanie obejsc 3 minuty bo tyle musi byc przerwy miedzy postami.Wiec zmiana IP ,zmiana nicka,zmiana maila nie jest dla niej problemem.Uwierzcie tutaj sie pilnuje ale na net.pokazuje cala wscieklosc , agresje .Wczoraj mielismy Marysie ktora pojechala rowno po wszystkich zanim administrator nie odwiedzil forum a robi to co kilka dni wiec ma pole do popisu i zostala zbanowana.I nie jestem tu powtrzam zeby wprowadzac zamieszanie.Wszedlem przedstawilem sie mam taki sam nick jak na net bo uwazam ze takie osoby jak impresja niech siedza sobie na jakims towarzyskim,erotycznym forum i tam eksperymentuja nie na psychologi.
Pozdrawiam
W
anonim63
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lut 2011, o 01:20

Postprzez mahika » 22 lut 2011, o 16:11

Słuchaj, co chcesz osiągnąć właściwie?
Przenosisz jakieś brudy stamtąd, i mówisz ze
Nikt tu nie przyszedl wojowac z innego forum

Napisz do naszego admina, bo my to sobie możemy, co najwyżej pogadać, pogdybać, pogrozić paluchem, a na koniec pokłócić się między sobą.
Choć uważasz ze nie siejesz zamieszania, to właśnie to robisz.
Pozdrawiam...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 22 lut 2011, o 16:17

mahika napisał(a):dlatego pytałam czy coś piłaś he he, bo same "stop" się pojawiały wczorem :P

Pić nie piłam, jednak na 100% co - nieco przeoczyłam... ;)



anonimie63,

rozumiem, że będąc zaangażowanym użytkownikiem tamtego portalu chcesz nas ostrzec przed podobną wojenką, lecz - jak już napisała m. - najlepiej byłoby zgłosić się do Administratora PsychoT.
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez anonim63 » 22 lut 2011, o 16:21

Ok milo was bylo poznac .
Powodzenia z Impresja i jej klonami:)
Nic mi do tego co tu sie dzieje.
Informacje o tej osobie wam przekazalem i co z tym zrobicie to wasz problem i waszego moderatora.
Pa
Pozdrawiam
W
anonim63
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lut 2011, o 01:20

Postprzez Goszka » 22 lut 2011, o 16:24

my tu chyba nie mamy moderatora?Czy się mylę?Adminek tylko jest.
Moderatorzy poszczególnych działów na pewno przydaliby się i ostrzeżenia.Np.3 ostrzeżenia i ban.Jeśli zbanowana osoba załozy sobie nowe konto i dalej będzie siała ferment - wtedy zablokować jej IP.
Część trolli powinna zrezygnować.
Zawsze jest jakiś sposób,tylko trzeba najpierw zacząć coś robić.
Goszka
 

Postprzez mahika » 22 lut 2011, o 16:24

Przede wszystkim, radzimy sobie :)
Dziękujemy za troskę.

Goszka, admin wiele razy tłumaczył, jaka i dlaczego jest formuła naszego forum.
I myślę że wszelkie próby łamania regulaminu zgłoszone do niego, znajdują swój odzew.
Ja Mu bardzo dziękuję za tą wolność :kwiatek:

Ps. Tu jest i było na prawdę mało troli, odkąd tu jestem, 5 lat już.
Ostatnio edytowano 22 lut 2011, o 16:28 przez mahika, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 22 lut 2011, o 16:27

Goszka,

wróciłaś do pierwotnego avatka :). Też go najb. lubiłam :).
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez mahika » 22 lut 2011, o 16:32

PodniebnaSpacerowiczka napisał(a):Goszka,

wróciłaś do pierwotnego avatka :). Też go najb. lubiłam :).

Obrazek

Ja lubiłam takiego w ten deseń... :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 22 lut 2011, o 16:38

a ja lubiłam oba :) ale obecnie mam potrzebę tego bardziej pozytywnego :)
Mahika...to ja chyba zapomniałam co admin na ten temat mówił :P
Wolność jest dobrą rzeczą, ale nie każdy potrafi z niej niestety korzystać w konstruktywny sposób :?
No ale żeby być uczciwą, to rzeczywiście zgadzam się z tym, że przez te wszystkie lata mieliśmy mało trolli.
Swoją drogą takie burze - mniejsze i większe - zdarzają się na psycho co jakiś czas. Może jest w tym zjawisku coś więcej niż tylko reakcja na czyjeś łamanie regulaminu?Mam wrażenie jakby była to jednocześnie okazja do swego rodzaju odreagowania...nie wiem tak jakoś poczułam.
Goszka
 

Postprzez mahika » 22 lut 2011, o 17:27

Na prawdę mi się nudzi. Przekopałam wszystkie ponad 300 wypowiedzi Admina żeby znaleść to:
Znam inne fora które są moderowane i to co u nas zdarzy się 3 razy w roku, tam dzieje się codziennie.
Nie jestem zwolennikiem dawania ostrzeżeń za to że ktoś pisze wielkimi literami, jak na innych forach, banalnych przykładów moderacji można jeszcze dużo wymienić.

Bardzo rzadko ingeruję w to co się dzieje na forum, grupach i chciałbym aby tak zostało. Jakie będzie to miejsce, przyjazne, pomocne czy nie, to zależy od ich użytkowników, pewnie, mogę wszystkich zbanować, usunąć, dać kwiatka... i chyba zacznę od tego kwiatka Kwiatek 2

Jest wiele innych problemów, więc po co dodawać nowe, nie lepiej podać sobie ręce.
Nie zna się dnia ani godziny,
nie warto palić mostów za sobą,
życie jest pełne niespodzianek.

Więc, proszę...

Pozdrawiam



Moje zaufanie do Was jest tak wielkie, że się nie obawiam :kwiatek:



Jesu, to była fajna podróż w czasie :P
Ale byłam niedobra kiedys :twisted: :twisted: :twisted:
A Filemon jaki był dla mnie niedobry, matko bosko :twisted: :twisted: :twisted:
A od Impresji dostałam komplementy :P :lol:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 309 gości

cron