Zmiany..

Problemy z partnerami.

Postprzez Filemon » 4 lis 2010, o 22:06

julkaa napisał(a):.....
wiec sie odwal ode mnie raz na zawsze, proszę.wykaz sie ta odrobina empatii o ktorej tak cigle trujesz, a mi dopie.dalasz i krytukujsz. zejdz ze mnie, ty wrazliwcu od siedmiu bolesci. jednych glaskac innych gnoic. to jest cala hipokryzja twojej filozofii wsparcia i wrazliwosci i serdecznosci i etc


p.s.

ooo... widzę, że Julkaa rozbudowała swojego posta i prosi mnie teraz o odrobinę empatii... (o której tak ciągle truje, ja z tą moją hipokryzją... :lol:) i chciałaby, żeby zszedł z niej...? nie rozumiem... 8) ;)
a to ciekawa nowość... ;)

tylko, że jakoś tak trochę zbyt agresywnie jak na mój gust, więc jeszcze się wstrzymam z tą moją empatią i dalej korzystając z mojego doświadczenia umożliwię Jej (bez zbędnego cackania się) poszerzanie przez Nią horyzontów (czy jak Ona to nazwała...?? ;) :lol:) w spojrzeniu na sposoby komunikowania się na tym forum...

mam nadzieje, że będzie to dla Julki wartościowe i konstruktywne doświadczenie... ;)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez julkaa » 4 lis 2010, o 22:08

MAhika, to co piszesz w ostatnich postach nazywa się trollowaniem. Wiesz co to troll?
A podstawowa zasada to nie karmic trolli, wiec nie odnosze sie do ciebie juz wiecej.
julkaa
 
Posty: 477
Dołączył(a): 3 maja 2008, o 20:49

Postprzez Filemon » 4 lis 2010, o 22:09

julkaa napisał(a):
Sansevieria napisał(a):Julkaa, mam nadzieję że uda Ci się kiedyś zauważyć, że od dopasowywania formy wypowiedzi do potrzeb i mozliwości percepcyjnych odbiorcy to się nie bzikuje tylko ma lepsze relacje z ludźmi. :)

Nie Sanno, nie jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich. Predzej zbzikujemy. Mamy ograniczone grono przyjaciol, osob ktore nas lubią, rozumieją.


jak widać zanosi się na drogę długą, ciężką i pełną wyboi... ;)
ale kto nie zrobi pierwszego kroku, ten nigdy nie wyruszy w podróż i nie dotrze do celu...

Julka może liczyć na Filemona... ;) :lol: i Jego pomocną dłoń, jako towarzysza w tym mozolnym marszu...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez impresja » 4 lis 2010, o 22:11

Sabat Czarownic nad duszą Lad.............
Święta Inkwizycja............
impresja
 

Postprzez Filemon » 4 lis 2010, o 22:19

---------- 21:14 04.11.2010 ----------

ooo... jakaś religijna impresja, dla odmiany, siem pojawiła... :haha:

to nie moja działka - od kwestii wyznaniowych są tu lepsi specjaliści... :D

---------- 21:19 ----------

ewka napisał(a):A tak ogólnie, to o co Wam chodzi? Bo jakoś nie mogę wyczaić.


cytat tygodnia!!! :haha:

:kwiatek:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez julkaa » 4 lis 2010, o 22:24

ewka napisał(a):A tak ogólnie, to o co Wam chodzi? Bo jakoś nie mogę wyczaić.

to co zwykle. alfa i omega w postaci filemona nie zgadza sie z moimi wypowiedziami wiec zaczela mnie gnoic zeby podporządkowac wlasnym widzimisie.
odbiegam troche od wizji Fila dotyczacej mojego funjonowania na forum. a wiesz, Fil wie najlepiej bo to Wielki Brat jest.

A tak ogolnie, to znowu dalam sie sprowokowac :(
julkaa
 
Posty: 477
Dołączył(a): 3 maja 2008, o 20:49

Postprzez Sansevieria » 4 lis 2010, o 22:31

Nareszcie wiem, Filemonie, kto Ty zacz. Zaskoczenie strach i piękny czerwony mundurek (mam nadzieję że Monty nie jest Ci obcy :) )
Te Twoje wszystkie wypowiedzi anty KK to zwykła podpucha, czyż nie?

Ewka, ewidentnie cytat tygodnia :kwiatek2:
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez Filemon » 4 lis 2010, o 22:44

Sansevieria, sprawa jest chyba nieco bardziej wieloznaczna... ;)
Daj wreszcie ten numer na priva... to zadzwonię, pogadamy i Ci wyjaśnię! ;) :lol:

pozdrawiam!

:) :kwiatek2:

p.s.

Julka, nie pękaj, tu wszyscy mamy jakieś problemy - jak widzisz, Ty również nie jesteś od nich wolna - i nie wmawiaj sobie, że to całe zło to Filemon... bo dostaniesz obsesji! ;) :lol:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez ewka » 4 lis 2010, o 22:51

Filemon napisał(a): widzę, że Julkaa rozbudowała swojego posta i prosi mnie teraz o... chciałaby, żeby zszedł z niej...?

Oooo!!! :shock: To tutaj się jakiś seks dzieje :D :D :D

Ja lubię czytać Julkę. Jak jest mniej rozemocjonowana, to lubię jeszcze bardziej. Fil też jest "strawniejszy" na spokojnie. Fil, przeważnie bierzesz czynny udział w zadymach. Wiesz może, dlaczego tak się dzieje? Nie musisz mi odpowiadać, rzecz jasna - w końcu to wątek naszej Lady, jakby kto zapomniał;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez julkaa » 4 lis 2010, o 22:54

ewka napisał(a):[
Ja lubię czytać Julkę. Jak jest mniej rozemocjonowana,

dzięki Ewka, fakt - ostatnio żyje w dość duzym stresie i moze dlatego jestem taka zawzięta, zeby sie 'rozemojonowac'
julkaa
 
Posty: 477
Dołączył(a): 3 maja 2008, o 20:49

Postprzez impresja » 4 lis 2010, o 23:01

Komuna chyba się skończyła i równanie wszystkich do jednego autorytetu?

Czy wszyscy mają być spokojni ,zrównoważeni ,mili ,grzeczni jak.......no jak kto?
Kto tu jest takim przykładem do którego należy równać?

A gdzie rys osobowości?
impresja
 

Postprzez Filemon » 4 lis 2010, o 23:07

---------- 22:03 04.11.2010 ----------

ewka, trochę wiem a trochę nie (czyli nie do końca pewnie... :) ) i nawet chętnie bym o tym pogadał... może bym gdzieś głębiej sam do siebie dotarł w tym obszarze z pożytkiem własnym... :)

ale Julka by chyba wtedy na tym straciła... ;) a tak to właśnie ma okazję korzystać i rozwijać te swoje horyzonty, czy jak tam... :lol:
no bo jak Ona innym rozwija, to kto ma pomóc rozwinąć Jej?!
może ja też potrzebny do czegoś w tej przyrodzie jestem...?? :)
(Ona pewnie uważa, że NIE! :haha:)

---------- 22:07 ----------

impresja napisał(a):Komuna chyba się skończyła i równanie wszystkich do jednego autorytetu?

Czy wszyscy mają być spokojni ,zrównoważeni ,mili ,grzeczni jak.......no jak kto?
Kto tu jest takim przykładem do którego należy równać?

A gdzie rys osobowości?


:haha:

ale przecież ustaliŁyśmy jushhh, że każda może być jaką chce... - wolna wola! ;) w czym problem????? 8)

ja tam nie mam żadnych rysów na osobowości - najmniejszych nawet!!! a jak ktoś ma to niech se szlifuje... :lol:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez mahika » 4 lis 2010, o 23:08

julkaa napisał(a):MAhika, to co piszesz w ostatnich postach nazywa się trollowaniem. Wiesz co to troll?
A podstawowa zasada to nie karmic trolli, wiec nie odnosze sie do ciebie juz wiecej.


no, pogadaj se jeszcze, widać autoterapia nie do konca się powiodła :)
musisz jeszcze popracować nad sobą :)
Pozdrówki od Trolinki :*
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez julkaa » 4 lis 2010, o 23:09

zauwaz ze tylko interweniuję, jesli nie zgadzam sie z tobą ( a tak jest z reguły, choc niezawsze, np tu:
tu wszyscy mamy jakieś problemy
i tu:
może ja też potrzebny do czegoś w tej przyrodzie jestem...?


tam, gdzie sie zgadzam, nie interweniuję, jesli zauwazyles...
Ostatnio edytowano 4 lis 2010, o 23:13 przez julkaa, łącznie edytowano 2 razy
julkaa
 
Posty: 477
Dołączył(a): 3 maja 2008, o 20:49

Postprzez ewka » 4 lis 2010, o 23:10

Filemon napisał(a): może ja też potrzebny do czegoś w tej przyrodzie jestem...?? :)

Oczywiście, że jesteś! Każdy jest!
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 569 gości

cron