Janie_D???

Problemy natury seksualnej.

Postprzez agik » 28 wrz 2007, o 00:00

Czy aż tego potrzeba, żeby, zrozumiec, ze to nie jest ściema?
że to forum jest dla wsparcia? A nie dla głaskanie ego?

Dziękuję Adminie! Również za to, ze mam możliwość to sama zakończyć.

Bardzo prosze o zamknięcie wątku. Dziękuję

Gdyby jednak Admin nie zamknął wątku- BARDZO PROSZE INNE OSOBY O NIE WYPOWIADANIE SIĘ W TYM TEMACIE. DZIĘKUJĘ
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Jan_D » 28 wrz 2007, o 05:25

:? Agik, sorry! Rzeczywiście zachowałem się niegrzecznie. Ale jak Ty wcześniej mi napisałaś, że sądzisz o mnie to samo, co Mahika, a potem prosisz mnie o pomoc, to... daruj, ale sytuacja wydała mi się podejrzana, chociaż długo się zastanawiałem, co Ci tu odpisac i naprawdę chętnie bym Ci pomógł.
Mahiko, a co do Ciebie, z tym "Zniżaniem się" miałem na myśli próbę postawienia się w WASZEJ, w tym również TWOJEJ sytuacji, OTWARCIA się na WASZE problemy. Byc może, gdybym był w TWOJEJ sytuacji, to również uważałbym np., że antykoncepcja jest przejawem pewnej odpowiedzialności, chociaż ZAWSZE byłem i jestem pouczany, że to przejaw egoizmu, wygodnictwa, a jeszcze do tego szkodliwe dla zdrowia. Uwierz mi, to ni NIE MA nic wspólnego z wywyższaniem się ponad WAS. TAK mi przykro, że Cię tymi słowami zraniłem. Ale widocznie to mi się nie udało, widocznie zanadto inni napotkani w życiu ludzi zakorzenili mi owe "miażdżące argumenty" i chociaż naprawdę chciałem, NIE otworzyłem się na Was.
Wiem, że żadnej argumentacji z mojej strony już nie mają pewnie racji bytu, kończę, bo czeka mnie dziś ważny wyjazd służbowy
Jan_D
 
Posty: 96
Dołączył(a): 27 cze 2007, o 19:46

Postprzez ewa_pa » 28 wrz 2007, o 08:59

no taaak zamiast wspierac innych to sie tu całkiem dobrze bawią :D ale i to w zyciu potrzene ta odrobina radosci :P
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez Honest » 28 wrz 2007, o 09:07

Janie, ale dlaczego otwierając się na nas musisz się ZNIżAć?????????????????????????????????????????????????????????


Tan naprawdę nie wiemy os obie wszyscy tyle, aby móc szeregować się w hierarchii. Poza tym - kto warstwicuje tak ludzi???? Dla mnie pracownik wywożący co rano śmieci czy prezydent to tak samo ważne osoby, tak samo osoba z problemami np. chora na AIDS czy zdrowa to ta sama płaszczyzna porozumienia. Nie muszę się zniżać by próbować zrozumieć np. osobę z problemami emocjonalnymi.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez ewka » 28 wrz 2007, o 09:46

Jejku, miałam się nie wtrącać... Jan na pewno ma na myśli tak zwane pochylanie się (nie zniżanie!!! w sensie, o jakim piszecie)- czyli otwarcie się i wsłuchanie w tego, z kim rozmawia.

Sorry Jan, jeśli źle zrozumiałam.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Poprzednia strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 343 gości

cron