Seksualny Truman Show

Problemy natury seksualnej.

Postprzez Bianka » 6 maja 2008, o 22:52

Ormiku dzięki za miłe słowa o mnie :oops: chyba nie zasłuzyłam, dawno tyle dobrego o sobie nie slyszalam..
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Orm Embar » 7 maja 2008, o 16:58

Heja Bianka,

Ależ to czysta prawda! Pamiętam jak było Ci ciężko i jak walczyłaś o siebie - a teraz widzę kogoś, kto pewnie jak każdy ma jeszcze dużo do zrobienia, ale jest STO KILOMETRÓW DALEJ NIŻ KIEDYŚ.

Żadne miłe słowa. :D Goła prawda. :D I nie czerwień się. :D Nie masz powodu - miłe słowa to normalna sprawa w normalnym świecie. :D

Orm
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez Bianka » 9 maja 2008, o 00:01

Faktycznie jestem zupelnie w innym punkcie niz kiedys :) ale wiesz im dalej w las tym wiecej drzew ;) i tak dzięki za mile slowa :)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Orm Embar » 9 maja 2008, o 07:31

Bianka napisał(a):Faktycznie jestem zupelnie w innym punkcie niz kiedys :) ale wiesz im dalej w las tym wiecej drzew ;)


Nie sądzisz, że dużo drzew to fajny widok? Dużo lepszy niż dużo pustyni, po której hula wiatr, i gdzie nie ma kompletnie nic, i dużo lepszy niż wysypisko śmieci...

Ja w każdym razie staram się tak myśleć. :) Widzisz, wbrew wszelkim pozorom mam oczywiście problemy, a po drugie dochodziłem do swojej równowagi dłuuuuugie lata. Czasami straszny żal mnie ogarnia, bo widzę, jak cierpiałem potężny kawał mojego życia. Muszę wtedy wrócić do rzeczywistości: przypomnieć sobie, że muszę bezwarunkowo akceptować swoje życie, jeśli chcę iść nparzód, po drugie wybaczyć sobie - uświadamiając sobie po raz kolejny, że nie mogłem być biegaczem życia, skoro mialem połamane nogi, i trzeba było przejść długą rehabilitację.

Na koniec dochodzę do wniosku, że im dalej w las, tym więcej pięknych drzew, i wiele rzeczy przepadło, ale tyle ciekawych przede mną. :)

Jeśli dziekujesz ciesząc się jakimiś miłymi słowami od jakiegoś głupka, i uważsz, że są w pełni usprawiedliwione, a nie dziękujesz, bo ktoś Ci "okazał wielką łaskę" i coś tam Ci fajnego napisał, to przyjmuję podziękowania. :)

O.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Poprzednia strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 239 gości

cron