jak pomoc???

Problemy związane z depresją.

jak pomoc???

Postprzez Smerfna » 8 lut 2008, o 17:17

witam. Jestem z cudowny facetem, ale on jest chory na nerwice... Bardzo chciałabym mu pomoc ale nie wiem jak walczyc z ta choroba. Nie wiem gdzie powinien isc do lekarza, nie wiem jak miu pomoc. Moze znacie jakies sposoby??? Moze wy walczycie???
Gdy pierwszy raz sie z nim kochałam rano, po mojej studniowce, on miał prezerwatywe a ja niestety jestem uczulona na lateks ;/ A nie wiedziałam o tym, ale kilka godzin po stosunku dostałam wysypki i powiedziałam mu o tym... Przeją sie bardzo ;/ Jeszcze teraz ma sesje i wogole, bardzo sie o niego bałam gdy dostałm ataku... Tak silnego ze miał problemy z mowa... Bardzo sie o niego bałam. I chciałabym mu jakos pomoc. Prosze o rady
Avatar użytkownika
Smerfna
 
Posty: 330
Dołączył(a): 12 sty 2008, o 17:18

Postprzez nusia___ » 8 lut 2008, o 17:51

Moja mam ma nerwice , kiedys do tego stopnia ze mdlala i pogotowie ja zabieralo , teraz juz jest lepiej , bierze Validol i sól Eiermaiera(nie jestem pewna czy tak sie to pisze) . zalezy jaka odmiane nerwicy nma twoja chlopak , zalądka , serca czy taka jak moja mama czyli wegetatywną , mysle ze powinniscie isc o lekarza psychiatry (nie ma sie co obawiac ja tez chodze)
pozdrrawiam i zycze powodzenia , wierze ze bedzie dobre tylko miej do niego duzo cierpliwosci papa
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez kaśku » 8 lut 2008, o 18:25

ja mam nerwice polaczona z deprecha i tak wlsciwie to biore antydepresanty, kt. dzialaja tez przeciwlekowo, ale przyznam ze stawiam przedewszystkim na terapie, bo nerwicy to inaczej sie chyba nieda wyleczyc ..., mialam juz naprawde rozne schizy praktycznie do mdlenia, albo utraty swiadomosci ... ech, ale teraz jest juz lepiej i tak wlasciwie to dobrze by bylo pujsc najpierw moze do jakiegos terapeuty, nio albo do psychiatry ...
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 309 gości