ciagly bol mam dosc

Problemy związane z depresją.

Postprzez ankaa » 30 cze 2008, o 11:27

Witaj

czy lubie swoa prace... wykorzystuja mnei na maksa w niej ale ona trzyma mnie tez przy zyciu bo musze sie czyms zajac...
a co do szkoly to ja nie chce isc bo nie mam sily... nie wiem czy dam rade chodzic do szkoly.. ja po prostu chce odpoczac... pozdraiwam
ankaa
 
Posty: 27
Dołączył(a): 1 maja 2008, o 22:33

Postprzez melody » 30 cze 2008, o 19:34

Czyli rozumiem, że dostrzegasz jakiś pozytyw w swojej pracy - jak powiedziałaś - praca trzyma Cię przy życiu. To bardzo ważne mieć coś, co powoduje, że jeszcze decydujemy sie by rano wstać z łóżka :)

Szkoła. Mówisz, że nie chcesz iść do szkoły, bo nie czujesz sie na siłach. Rozumiem. W porządku. Dodajesz jednak, że chce tego Twoja mama, więc się na takie rozwiązanie zdecydujesz. Dlaczego?
Czy pomysł Twojej mamy na Twoje życie jest dla Ciebie ważniejszy niż Twój własny? Ile masz lat? Co byś chciała robić w październiku? Jak czujesz?

mel.
melody
 

Postprzez ankaa » 30 cze 2008, o 19:59

witaj
znajac zycie pojde do szkoly ale policealnej bo na studiach wiem ze nie dam rady mam 22 lata... zaczynam juz szuakac szkoly jakies zwiazana z informatyka. pozdrawiam anka
ankaa
 
Posty: 27
Dołączył(a): 1 maja 2008, o 22:33

Postprzez melody » 30 cze 2008, o 21:59

Widzę, że działasz :) I świetnie! Życzę Ci zatem przede wszystkim tego, by te kroki, które podejmujesz było zgodne z Tobą i z tym, czego Ty pragniesz i potrzebujesz :)

mel.
melody
 

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 495 gości