Gratulacje dla Kasiorka...

Rozmowy ogólne.

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez smerfetka0 » 10 wrz 2011, o 20:08

a ja mam 'ombre' na wlosach i wyciety bok, zaiwanili mi aparat bo bym wam pokazala jakie cudo wyszlo :)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Filemon » 10 wrz 2011, o 21:40

a propos donosów, to wyjaśniam, że ja tam donosić na nikogo nie potrzebuję - jak mi się coś nie podoba, to po impresji jadę równo, już choćby dla rozrywki... ;) :lol: albo interweniuję jawnie w sekcji do Admina, gdzie każdy może kierować skargi i reklamacje, jak mu coś nie pasuje... tak więc prawdę mówi Admin, że zareagował spontanicznie - i uważam, że słusznie to zrobił i rozumiem Jego motywy...

a co do włosów, bo siem tu temat rozwinął, to ja mam ciemne, brązowe, ale coraz więcej siwych i ostatnio w jakiejś drogerii wypatrzyłem jakiś specyfik specjalnie przeznaczony dla facetów, drogi jak cholera, amerykańskiej produkcji, który wedle etykiety farbuje podobno tylko włosy siwe na dany odcień a pozostałe zostają w naturalnym kolorze... tak sobie to cudo pooglądałem, popatrzyłem i pomyślałem: a co ja siem tam będę pitolić z farbowaniem siwizny - i tak fajny chłopak jestem, duszę mam młodą a że człowiek przemija, zmienia się i uroda i wygląd... cóż, naturalna kolej rzeczy i fajnie mi będzie w zgodzie ze sobą przez to przechodzić i z poczuciem harmonii wewnętrznej zamiast... w szaleńczej walce z... odrostami i każdym nowym siwym włoskiem! :D :)

odstawiłem specyfik i poszłem dalej... ;) a kasę wydałem na mój ukochany cider - jak ktoś nie zna, to polecam, na przykład w sklepach Piotr i Paweł, albo w Marksie i Sparksie (Marks and Spencer) jak mówią Angole... :) mój uwielbiany napój alkoholowy lekko musujący niczym dobre piwko, ale bez goryczy i robiony na jabłuszkach... ;) :D bywa też gruszkowy, także bardzo dobry, ale nie polecam cidru francuskiego, tylko koniecznie brytyjski!! bo francuziki produkują coś o smaku sfermentowanego kompotu... :lol: a brytyjski cider ma naprawdę jaja ;) jest bardzo wiele firm i niektóre produkują świetny, przepyszny a czasami zdarza się też paskudztwo, ale w Polsce na razie wybór jest niezbyt wielki, jednak można kupić całkiem dobry gatunkowo ciderek... mniam, mniam... :) :buziaki:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez caterpillar » 10 wrz 2011, o 21:49

brrrrrrrrrr przyjedz do mnie ja mam kilka smakow tego swinstwa od malinowego po jaki tam chcesz :wink:

sa tez cydery w 1,5 litrowych butelkach ale takie pija raczej malolaty i bezdomni bo sa bardzo tanie :P

w kazdym razie bylbys tu szczesliwy :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Filemon » 10 wrz 2011, o 22:00

cat, ja wiem, ile tam tego jest, bo właśnie będąc pierwszy raz w Londynie (już 19 lat temu!! :D ) po raz pierwszy w życiu posmakowałem cider'a i... załapałem się totalnie, od tego czasu uwielbiam, ale tylko ten jabłkowy (bez malinek i tym podobnych), i najchętniej w odmianie półwytrawnej, ale i słodszym też nie pogardzę... mimo, że piją go także menele uważam, że to wspaniały napitek, smaczny i niezbyt drogi, podobnie jak z kolei w Austrii młode, jednoroczne wina... mmmmm..... ech, ech.... :D

jak wreszcie znowu dotrę do Angolewa a możliwe, że siem pojawię no gdzieś tak w ciągu najbliższego miesiąca czy dwóch, to mam nadzieję, że pójdziemy razem na szklaneczkę, hem...? ;) :D
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez caterpillar » 10 wrz 2011, o 22:03

ja z racji moich problemow zoladkowych zadnego szampana ,piwa, cidera nie pijam bo mnie rozdyma jak krowe :wink: ale liskacza siez Toba napije 8)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez marie89 » 10 wrz 2011, o 22:18

mahika napisał(a):
Mówią że rude to.... :mrgreen:


To... ? :) :buziaki:

Ja ruda jestem... (!) malowana co prawda, ale genetycznie też po mamie jak się doszukać...

Kiedyś być rudą to męka... A teraz....

Rudy jest teraz trendy :mrgreen: :haha:

Podobnie zresztą tak piegi... Ponoć sexy. :haha:


No dobraaaa... to ja już tyle na temat owłosienia i pochodnym póki co...

***

Kasiorku a jak tam w szkole (i nie tylko) w ogóle? Wybrałaś już temat prezentacji?
marie89
 

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez mahika » 11 wrz 2011, o 07:48

kasiorek43 napisał(a):No wybacz, jak ja pisze o czerwieni a Ty a chwile piszesz, że to rudy, to definicja idealnie do Ciebie pasuje...

skoro pasuje to złamałaś regulamin wyśmiewając się z moich zaburzeń.
pozatym złamałaś regulamin, bo diagnozujesz, na podstawie jednego zdania a uprawnień nie masz (na szczęście :roll: )
GDZIE JEST ADMINN!!!!, mam nadzieje że zauważy że kasiora złamała regulamin i zrobi z tym porządek.

kasiorek43 napisał(a):Masdz rację takiemu kalectwu nalezy współczuć...

noo, współczuję ci od dawna...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez mahika » 11 wrz 2011, o 07:50

Marie ;)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Księżycowa » 11 wrz 2011, o 15:31

Aż tak cwana jak Ci się wydaje, to Mahika NIE jesteś... :roll: :lol:
Poważne masz zaburzenia, skoro taka in teligentka nie zauważyła, ze jej samej trzeba współczuć...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Księżycowa » 11 wrz 2011, o 16:16

Marie, mam trzy wybrane... skonsultuję z polonistką... :wink:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 11 wrz 2011, o 16:43

Gratulachy !

Matma zawsze była moją zmorą, ale z perspektywy nabytego wieku ;) stwierdzam, że jednak umiejętności matematyczne niezmiernie się przydają.
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez caterpillar » 11 wrz 2011, o 17:12

stwierdzam, że jednak umiejętności matematyczne niezmiernie się przydają.


np w przeliczniu eurasa na zlotowki hihi :P fajnie Cie widziec podniebna!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 11 wrz 2011, o 17:24

Albo Forintów... /swoją drogą - dziwaczne uczucie płacić w milionach, he heh :)/.


Ciebie tysz miło widzieć, laska !
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez mahika » 11 wrz 2011, o 18:15

no współczuję ci współczuję, nie ma już ratunku dla ciebie.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez marie89 » 11 wrz 2011, o 19:41

kasiorek43 napisał(a):Marie, mam trzy wybrane... skonsultuję z polonistką... :wink:



Samo tworzenie prezentacji - ciekawa sprawa.

Ja pamiętam jak wielki stres odczuwałam, bo nie lubiłam nigdy występować w roli mówcy... Ale wybrałam sobie fajny temat - Miłość niejedno ma imię :wink: Sympatyczny...

I tak się produkowałam wtedy... Stres z powodu samej prezentacji szybko zniknął. Natomiast wkurzało mnie, że panie z komisji wcale mnie nie słuchały... Tzn - w ogóle nie interesowało je co mam do powiedzenia, a chodziło tylko o to bym przez ponad 10 minut nie zamykała ust...

Nie pierwszy i nie ostatni egzamin tego typu... Oj na wspomnienia mi się zebrało...


:wink:

Trzymam kciuki Kasia - i za szkołę i za egzamin z życia...
marie89
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 518 gości