Kiedy kupic wózek ???

Rozmowy ogólne.

Re: Kiedy kupic wózek ???

Postprzez limonka » 14 wrz 2011, o 21:51

Bianka napisał(a):JBez tej pomocy rodziców pewnie by nie staneli na własne nogi...
To, że jest tak teraz nie oznacza, że musi być tak samo już zawsze...
pewnie ze nie musi :) a i owszem pomoc rodzicow jest czesto kluczowa jesli zdarzy sie wpadka, szczegolnie jesli chodzi tu o ludzi bardzo mlodych.. :wink: tylko co zrobic w sytuacji jak takowej pomocy nie ma? pewnie ze "jakos to bedzie" bo byc musi, slonce wstaje codziennie i zachodzi nie mamy na to wplywu...tylko po co zaczynac zycie od "jakos", odbierac sobie mlodosc i przechodzic gehenne zanim dotrzemy do punktu zero. pisze tu ogolnie, abstrachujac od sytuacji autorki watki.
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Kiedy kupic wózek ???

Postprzez Bianka » 14 wrz 2011, o 22:01

Nie no oczywiście nie jestem za wpadkami, jeśli tak zabrzmiało to nieporozumienie, ale jak tak się zdarzy to trzeba jakoś radzić, nie ma wyjścia :bezradny:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Kiedy kupic wózek ???

Postprzez limonka » 14 wrz 2011, o 22:04

Bianka napisał(a):Nie no oczywiście nie jestem za wpadkami, jeśli tak zabrzmiało to nieporozumienie, ale jak tak się zdarzy to trzeba jakoś radzić, nie ma wyjścia :bezradny:
tak oczywiscie wtedy juz po ptakach i trzeba...mnie chodzilo bardziej o planowane wpadki np. dziewczyna chce zatrzymac chlopaka i mowi "jakos to bedzie", czy tez zle nam sie uklada 'zrobmy zobie dizecko to sie polepszy"...czy tez fatalna sytuacja mieskzaniowo materialna .. jeszcze lepiej wszytko razem :roll:
moja b.dobra kolezanka poganiana zegartem biologicznym "zmuszala" sie do bycia z panami ktorych nie darzyla uczuciem...chcac za wszelka cene ulozyc sobie zycie...zaplanowala wpadke i owszem wpadla...ciagle po drodze powtarzajac "jakos to bedzie" i owszem jakos to jest....dziecko kocha...ale pan kompletnie sie nie sprawdzil jako ojciec i partner...teraz tez mowi ze jakos to bedzie..meczy sie z nim cholernie...nie darzy go uczuciem nie majac sily go wykopac bo jest ojcem dizecka...ale jakos to jest....
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Kiedy kupic wózek ???

Postprzez Bianka » 14 wrz 2011, o 22:14

Tzw wpadki z premedytacją to już jakaś katastrofa :bezradny:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Kiedy kupic wózek ???

Postprzez mahika » 15 wrz 2011, o 05:58

wpadki....
znajomy nie może zdecydować sie na dziecko.
Czy już czy nie.
Dał dziewczynie "wolną rękę".
Ma przestać brać tabletki, jak będzie chciała mieć dziecko i mu o tym nie mówić... :roll:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Kiedy kupic wózek ???

Postprzez Bianka » 15 wrz 2011, o 09:50

Mahika a ile on ma lat ? hehe wyraźnie go ten temat przeraża więc chyba to nieodpowiednia dla niego pora...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Kiedy kupic wózek ???

Postprzez Mgielka » 15 wrz 2011, o 11:33

Po 1 - nie mamy po 18 lat tylko dużo wiecej, więc jesteśmy ludźmi dorosłymi, każde ma skończone wyższe szkoły ( chłopak kończy magisterkę) więc proszę nas tu nie wrzucać do worka z młodymi osobami które nie maja nic,
Obecnie sytuacja sie zmieniła -będziemy remontować piętro u teściów więc wszystkie problemy sie rozwiązały :)
kupiłam raptem 3 body więc dziewczyny nie popadajcie w zabobony bo to głupie wg Mnie, co ma byc to będzie, to co mam powiedzieć skoro będąc w 7tc dostałam od koleżanki worek ubranek po jej dziecku, mam je schować i udawać że nic nie ma i za 3 mies wyciągnąć nie bądźcie śmieszne !
Każdy jest inny, )
Koniec tematu, to co chciałam dowiedziałam się od życzliwych osób a nie tych które Mnie tu krytykują, ja tu przyszłam po poradę a nie po to żebyście Mnie krytykowały :( :( :(
Ostatnio edytowano 15 wrz 2011, o 12:19 przez Mgielka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mgielka
 
Posty: 216
Dołączył(a): 8 sie 2007, o 21:51
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Kiedy kupic wózek ???

Postprzez sikorka » 15 wrz 2011, o 11:53

Mgielka napisał(a):Obecnie sytuacja sie zmieniła po wczorajszym dniu -będziemy remontować piętro u teściów więc wszystkie problemy sie rozwiązały same :)

to swietnie, ze sie same rozwiazaly :ok: same sie znajda na to pieniadze i same sie materialy na ten remont kupia - no pewnie.

mowisz, ze macie poukladane: najpierw szkola - ktora jest nieskonczona, potem praca - ktorej nie masz, a na koncu Malenstwo - no to Wam sie wysmienicie ta kolejnosc zachowala :oklaski: no i jeszcze mieszkanie, ktore sie wczoraj dopiero znalazlo :)
a jakis slub z tym mezem bedziesz brala? czy tego w Waszym planie nie bylo?
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Kiedy kupic wózek ???

Postprzez marie89 » 15 wrz 2011, o 11:56

To ich sprawa...

Mgiełka poprosiła TYLKO o opinie w kwestii kupna wózka... Tak?

Tak.
marie89
 

Re: Kiedy kupic wózek ???

Postprzez Mgielka » 15 wrz 2011, o 12:05

marie89 zgadza się :)
Prosiłam tylko o odpowiedz KIEDY kupić, a reszta ciebie sikorko nie powinno interesować bo widze ze jestes wredna, zachowaj swoje uwagi do swojego życia, a to czy mam pieniadze, prace, szkole to Nasza sprawa.
Nie bądź wścibska !!!!!
Avatar użytkownika
Mgielka
 
Posty: 216
Dołączył(a): 8 sie 2007, o 21:51
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Kiedy kupic wózek ???

Postprzez Bianka » 15 wrz 2011, o 12:10

To szczęście z tym piętrem u teściów, oby wszystko Wam się układało :ok: Jakbyś chciała o coś pytać to wpadaj na "macierzyństwo":)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Kiedy kupic wózek ???

Postprzez sikorka » 15 wrz 2011, o 12:11

oczywiscie mgielko ze Wasza sprawa, w koncu to Wy bedziecie utrzymywac to dziecko, nie ja. zatem - powodzenia :buziaki:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Kiedy kupic wózek ???

Postprzez Mgielka » 15 wrz 2011, o 12:20

Bianka dziękuje :cmok:
Avatar użytkownika
Mgielka
 
Posty: 216
Dołączył(a): 8 sie 2007, o 21:51
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Kiedy kupic wózek ???

Postprzez caterpillar » 15 wrz 2011, o 13:22

Mgielko spokojnie dlatego pisalam ,ze JA bym sie powstrzymala i nie chodzi mi tu o zabobony tylko o biologie i statystyke niestety zdarza sie ,ze dochodzi do poronien do 3-4 miesiac

stad kobiety wala poczekac az przejda ten czas brzuch nabierze ksztaltow a one pewnosci ,ze jest ok.

(JA na miejscu kolezanki tez bym poczekala z workiem ubranek moze dlatego ,ze wiele moich znajomych niestety poronilo wiec moim zdaniem lepiej poczekac niz sprawic komus niechcacy przykrosc)

tyle, oczywiscie tobie zycze aby wszystko bylo git!

co do mieszkania ja osobiscie przyznam ,ze mnie zaskoczylas swoja sytuacja no i mimo wszystko optymizmem ;) no ale rozumiem ,ze sa perspektywy mieszkania wiec macie plan i dobrze.

trzym sie!

a i jeszcze skoro tak sie upierasz na ten wozek teraz to moze odstawicie go na ten czas do remontownego mieszkania ,zeby mamie nie przeszkadzal?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Kiedy kupic wózek ???

Postprzez sikorka » 15 wrz 2011, o 13:23

caterpillar napisał(a):
a i jeszcze skoro tak sie upierasz na ten wozek teraz to moze odstawicie go na ten czas do remontownego mieszkania ,zeby mamie nie przeszkadzal?

ale mgielka napisala ze chce kupic wozek w okolicach 6-7m-ca, a nie teraz.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 552 gości