Problemy z koncentracją...

Rozmowy ogólne.

Postprzez marie89 » 17 sty 2011, o 23:55

Dzięki :)
marie89
 

Postprzez Morton » 17 sty 2011, o 23:56

Sinusoida napisał(a):Dzięki Morton za odp.:) Wprawdzie skończyłam już studia ale problemy z koncentracją mam nadal... Więc u mnie chyba nie oto chodzi...


O witaj :) Mam w ogóle pytanie, z ciekawości. Jak się dekoncentrujesz to w jakim "stylu". U mnie były trzy takie style. Jedno to jak zaczynałem o czymś myślec (przeżuwać sprawy), drugie jak zaczynalem o czyms marzyc (i sie odrealniać), albo trzecie - wpadalem w jakąś taką zawiechę (pustka w głowie)... Mi się wydaje, że to pierwsze można naprawić rozmowami z psychologiem albo kims bliskim, to drugie skupieniem się na zaspokajaniu swoich potrzeb, a to trzecie snem i regeneracją ciała... I obniżeniem poziomu stresu ("to nie jest warte mojego przejmowania się") :)
Morton
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 23:23

Postprzez Sinusoida » 18 sty 2011, o 00:15

Morton, miałam dokladnie takie same typy zawiechy z przewaga ktorejs z nich w zaleznosci od dnia. Bywaly okresy, ze zapadalam w jakies zamyslenie, z ktorego jakby mnie ktos wyrwal to nawet nie potrafilam powiedziec o czym myslałam...

Plusza activ tez piłam i tez mi pomagał a więc szukaj Marie sposoby na siebie:)
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 480 gości