Jestem jaka¶ dziwna.. :(

Problemy z partnerami.

Jestem jaka¶ dziwna.. :(

Postprzez Mania » 12 maja 2007, o 23:39

Wła¶ciwie nie wiem, co się ze mn± dzieje. Przez cały tydzień tryskałam energi±, dobrym humorem, a dzisiaj oklapłam:(. Poznałam kogo¶, spotkali¶my się, było nawet miło, nie wiem tylko czy będzie ci±g dalszy. Zobaczymy, jak będzie przebiegała rozmowa w poniedziałek na gg. Żeby tego było mało, we wtorek jestem umówiona jeszcze z kim¶, i do tego drugiego ktosia jestem jako¶ inaczej nastawiona, na luzie. A dzisiaj? 3 razy się przebierałam, zanim wyszłam z domu!!! Zanim doszło do spotkania, bardzo fajnie nam się wczoraj rozmawiało na gg, nawet wymienili¶my się numerami. Z tej pi±tkowej rozmowy, wydawało się, że nadajemy na tych samych falach. Nie wiem, co mam o tym my¶leć, powiedzcie, co mam robić, a czego nie, chyba mi zależy...
Najgorsze jest jednak to, że mam wrażenie, że to za szybko..., co o tym my¶licie?

Pozdrawiam

Mania
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ewka » 12 maja 2007, o 23:43

Ja my¶lę, że nie za szybko... o ile się na pocz±tku nie zapędzisz w zobowi±zaniach i wzajemnych relacjach - bo spróbować można, a wyj¶ć nie musi. A wtedy można bez skulonego ogona po prostu powiedzieć: sorry, ale to jednak nie to. Tak my¶lę;)

Odwagi dziewczyno!
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Mania » 12 maja 2007, o 23:53

No tak, staram się być grzeczna, w końcu jestem po odpowiedniej lekturze;), postaram się po prostu nie dać po sobie poznać, że mi zależy... Mam jednak przeczucie, że nic z tego nie wyjdzie. No tak, pesymistka się ze mnie zrobiła... Nie będę wyprzedzać faktów, poczekam do poniedziałku...
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Biedrona » 13 maja 2007, o 00:00

mysl tylko o sobie
nie zastanawiaj sie, czy facetowi zalezy czy nie.. czy ta niebieska bluzka bylaby ladniejsza:)
badz soba i nie zwracaj uwagi na to czy to sie komus podoba.
w gruncie rzeczy - jesli ktos ma zaakceptowac taka jaka jestes i bys z Toba jak Ty chcesz - po co udawac?
i nie pisz scenariuszy..(mowie tak, bo smam to mam, ale walcze)
powodzenia i baw sie dobrze, kobietko :)
Avatar użytkownika
Biedrona
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 19:50

Postprzez bunia » 13 maja 2007, o 14:24

A moze nie mysl o tym za bardzo....lepiej zbyt wiele nie oczekiwac i mile sie rozczarowac.....zostaw to biegowi wydarzen i przedewszystkim badz zawsze soba.
Pozdrowka :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Mania » 13 maja 2007, o 23:15

To wszystko chyba jednak za wcze¶nie...
Nie wiem, chyba mi odbiło, co ja robię? Wczoraj jedno spotkanie, dzisiaj drugie, z kim innym, a pojutrze kolejne, znowu z kim¶ innym. Zwariowałam?
A na dodatek złapałam jakiego¶ doła. Miałam w następn± sobotę i¶ć na wesele, ale się wymiksowałam z niego. Znajomy, z którym mialam i¶ć jako os. tow. powiedział, że to ma być taka impreza, na której alkohol będzie się lal strumieniami, a mnie zmroziło, od razu stanęlam okoniem, i stwierdzilam, że jednak nie. Znalazł już kogo¶ na moje miejsce, a mnie kamień spadł z serca, bo było mi trochę głupio.

Zupełnie nie wiem, co się ze mn± dzieje :(

Mania
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Abssinth » 13 maja 2007, o 23:25

hej:)
jak dla mnie to normalna reakcja po zakonczeniu 'stalego', toksycznego zwiazku. Umawiasz sie, Twoj umysl/serce zaczynaja rozumiec, ze nie tylko jeden chlop na tym swiecie, zaczynasz dostrzegac, ze mozesz sie podobac innym, ze jestes piekna, wspaniala, godna uwagi kobieta.

W ten wlasnie sposob (umawiajac sie, spotykajac z ludzmi) wybieramy sobie partnera na przyszlosc...poznajemy nowych ludzi, blah blah, wiesz to sama na pewno:)...chodzi mi o to, ze nie ma w tym nic nagannego, dopoki wiesz co robisz i wiesz po co to robisz (mamy tu pewien przyklad osoby, ktora jest tej samoswiadomosci przeciwienstwem...bez wymieniania nicka, ale chodzi wlasnie o to, zeby w takie podejscie nie wpasc..).

Jestes dorosla. Spotykasz sie z doroslymi ludzmi. O co wiec chodzi?

trzymaj sie cieplo:)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Mania » 13 maja 2007, o 23:31

:D No tak, do tego nicka :wink: to mi daleko, na szczę¶cie :D .
Fakt jest faktem, zaczynam spotykać się z innymi facetami, i powiem szczerze, że za każdym razem kto¶ wypada bardzo Ľle, na tle tych nowych :wink: . Ciekawe, dlaczego? :wink:
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 397 gości