Pomoc Psychologiczna

Problemy natury seksualnej.

Pomoc Psychologiczna

Postprzez psycholog23 » 27 gru 2009, o 01:04

Witam.
Jestem studenetem 5 roku psychologii. Mam sporo doświadczenia w pomocy. Jeżeli chcesz pogadać , uzyskać porady ;) pisz śmiało
na mejla: janiec.lukasz.aiesec@gmail.com
psycholog23
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 gru 2009, o 00:49

Postprzez Amir » 27 gru 2009, o 02:04

psycholog23 napisał/a:
Witam.
Jestem studenetem 5 roku psychologii. Mam sporo doświadczenia w pomocy. Jeżeli chcesz pogadać , uzyskać porady pisz śmiało
na mejla: janiec.lukasz.aiesec@gmail.com


no to bym poprosil stopien naukowy, imie i nazwisko twojego promotora

pisz smialo
_________________

Avatar użytkownika
Amir
 
Posty: 486
Dołączył(a): 24 lut 2009, o 08:31

Re: Pomoc Psychologiczna

Postprzez Orm Embar » 27 gru 2009, o 03:49

psycholog23 napisał(a):Witam.
Jestem studenetem 5 roku psychologii. Mam sporo doświadczenia w pomocy. Jeżeli chcesz pogadać , uzyskać porady ;) pisz śmiało
na mejla: janiec.lukasz.aiesec@gmail.com


Już miałem na końcu języka (pardon - w opuszkach palców) odpowiedź podobną do kol. Amira (kto wie? może nawet gorszą?) - ale postanowiłem sprawdzić jak działa sprawdzanie ludzia w necie. :-)

O dziwo działa nadspodziewanie łatwo, i o ile nie jest to jakaś dziwna, baardzo skomplikowana intryga połączona z podszywaniem się pod adres mailowy kol. Łukasza, to rzeczywiście istnieje ktoś taki, co więcej - fotki na kilku portalach się zgadzają... ;-)

Łukaszu drogi!

1. większość pomagania tutaj polega na rozmawianiu z potrzebującymi NA FORUM, z rzadka przekształcając się w rozmowę prywatną (zresztą nie zawsze kończącą się dobrze, heheheeee) - możesz to zrobić dokładnie w taki sam sposób jak my wszyscy, a przy okazji sprawdzić siebie poddając PUBLICZNIE pod ostrzał swoje pomysły / rady / cokolwiek;

2. taka forma pomagania jaką wybrałeś budzi nieufność, także dlatego, że AIESEC to organizacja głównie ekonomistów (wiem, wiem... czytałem listę uczelni i organizacji wolontariackich na jednym z portali zajmujących się (auto)promocją zawodową);

3. ludzie ze Stowarzyszenia Intro, do któego należy ten wortal, robili fajne szkolenia - 3XE, czyli weekendowy warsztat we Wrocławiu, potem lekcje on-line, a na końcu pomoc on-line - zgłoś się, jak znam pracowitość i zapał dziewczyn, kolejna edycja we wrześniu 2010 r.; pracując w takim programie będziesz sprawdzony przez organizatorów (no, przynajmniej Twoje dane osobowe...), łatwiej będzie Ci zaufać.

To tyle. :-)

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez melody » 27 gru 2009, o 11:00

4. czat Psychotekstu. Na stronie głównej portalu są rozpisane terminy i godziny spotkań ze specjalistami. Osoby tam pomagające to psycholożki i psychoterapeutki oraz garstka wolontariuszy (-> ci są absolutnie zapracowani, jak to wolontariusze, wiadomo hehe) i Twoja pomoc tam może być bardzo cenna, a przy okazji "prześwietlona" :wink:
melody
 

Postprzez Orm Embar » 27 gru 2009, o 15:45

No i masz kolejny pomysł od Melody. :) Widzisz, Łukaszu, takie Twoje ogłoszenie budziło domysły, że to albo ściema, albo commercial advertising, albo jakiś kolejny debilny łańcuszek szczęścia. :)

Powodzenia!

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez Amir » 31 gru 2009, o 01:54

o bozie! a gdzie myslenie pozytywne???

co nie napiszę, to od razu interpretują od najgorszych, nooooo

a mnie tylko szło o stopień i dane naukowe kolesia promotora

no, bo tak skromnie napisze, ze mnie sie ogloszenie lukasa o pomocy psycho logicznie w grupie samopomocy seksualnych problemow

cieplo skojarzylo

chcialem dopsz

echhhh....

fotki ambiwalentne sa IMHO, ale z pomocy zawsze sie ktos znajdzie chetny



:twisted:
Avatar użytkownika
Amir
 
Posty: 486
Dołączył(a): 24 lut 2009, o 08:31

Postprzez christmas_tree » 31 gru 2009, o 12:54

:D

to dobrze, że mamy dobre intencje!!!!

:*
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Orm Embar » 2 sty 2010, o 12:13

Amir napisał(a):o bozie! a gdzie myslenie pozytywne???

co nie napiszę, to od razu interpretują od najgorszych, nooooo

a mnie tylko szło o stopień i dane naukowe kolesia promotora


Może należałoby podjąć kolejne noworoczne postanowienie - skoro już ja, Amir Wielki, nie piszę tekstu poetycko-bitnikowskiego, czyli a contrario staram się coś zakomunikować (= swoją opinię, fakty z otaczającej nas rzeczywistości, cokolwiek...) postaram się być bardziej komunikatywny w swoich wypowiedziach... 8) 8) 8)

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez wuweiki » 2 sty 2010, o 12:52

hmmm... kwestia komunikatywności trudna sprawa ;-)
bo jak dla mnie Amir jest jednym z bardziej komunikatywnych ludzi piszących na forum, to znaczy jakoś takoś rozumiem po prostu o czym piszesz Amir.

w ogóle to myślę, że każdy pisze jak umie i wyraża tak jak czuje.... przecież nie każdy musi mnie rozumieć..
a ja nie muszę się starać, aby być zrozumianą... i nie wszystkich rozumieć muszę.
...Jeśli wypowiadam siebie prosto z serca to w czym problem...? Ot i co.
kto chce, ten zrozumie... tak jak chce i to co chce ;-)

p.s. wiem, czepiam się.... jak to przeważnie ;-) a dziś zwłaszcza...teraz zwłaszcza, bo boli mnie cały człowiek...i ciało i dusza.
nawet o wybaczenie nie poproszę.
bo mogę pomarudzić i o. I sobie poregulować uczucia, a co ;-)

i mimo mojego "nie rusz,nie dotykaj" to pozdrawiam serdecznie i szczerze.
wuweiki
 

Postprzez pukapuk » 2 sty 2010, o 13:49

X chcesz o tym porozmawiać :lol: :lol: :lol: :lol:
pukapuk
 

Postprzez wuweiki » 2 sty 2010, o 13:56

o tak!!!!! :lol:
wuweiki
 

Postprzez Justa » 2 sty 2010, o 17:25

Również w moim odczuciu Amir jest niezwykle komunikatywny. ;-) /pozdrawiam Cię Amirze serdecznie/
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Postprzez mahika » 2 sty 2010, o 17:40

niezwykle...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Justa » 3 sty 2010, o 00:23

Mahika 8) :wink: :kwiatek2:
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Postprzez Orm Embar » 3 sty 2010, o 00:58

---------- 23:56 02.01.2010 ----------

Justa napisał(a):Również w moim odczuciu Amir jest niezwykle komunikatywny. ;-) /pozdrawiam Cię Amirze serdecznie/


Jestem wobec tego porażająco prostolinijnym i głupkowatym facetem (tak! i to facetem "facet-to-świnia"!), bo ni w ząb nie rozumiem kolegi Amira - przy całej naturalnie sympatii.

---------- 23:58 ----------

x-yam napisał(a):i mimo mojego "nie rusz,nie dotykaj" to pozdrawiam serdecznie i szczerze.


Witaj X-Yam :-) :-)

Jeśli masz stanj "nie rusz, nie dotykaj", to ja go czytam jako stan "oh, przestań tyle gadać, tylko weźzie ciepły, milutki kocyk, taki z tych grzejących jak mruczący kocurek, i otul mnie nim tak, żebym mogła/mógł zniknąć ze na dwie godzinki"...

Życzę Ci, żeby ktoś w Twoim otoczeniu natychmiast wyciągnął taki kocyk z pachnącej lawendą szafy... ;-)

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Następna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 359 gości