Sex Analny

Problemy natury seksualnej.

Sex Analny

Postprzez Salome » 28 paź 2009, o 12:43

Wiem, ze był już taki temat. Jednak mi chodzi o odczucia jakie towarzyszą kobiecie w tego typu zbliżeniach. Czy jest to przyjemne, w jaki sposóodczuwa się przyjemność. Nigdy tego nie robilam, nie mowie, ze nigdy nie bede, ale mam pewne opory np, ze tam jest kupa i czy to nie wyleci i w ogole. Czy sie tam penis zmieści?
Avatar użytkownika
Salome
 
Posty: 783
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 16:45

Postprzez Goszka » 28 paź 2009, o 13:17

może się powtórzę i może zabrzmię wulgarnie ale dupa jest do srania.Kropka. :twisted:
Goszka
 

Postprzez Salome » 28 paź 2009, o 13:45

Rozumiem, tez tak myslę, ale chcialabym wlasnie sprobowac zrozumiec zalety tej techniki.
Avatar użytkownika
Salome
 
Posty: 783
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 16:45

Postprzez sikorkaa » 28 paź 2009, o 13:53

zadnym tam ekspertem od analu nie jestem - zrobilam to raz w zyciu i pewnie na tym sie zakonczy. z moich doswiadczen wynika, ze wlasciwie trudno znalezc slowa, by opisac to jak i co czulam w trakcie takowego zblizenia :roll: bylo dziwnie - ni to dobrze, ni to zle. orgazmu nie mialam, aczkolwiek nie bylo dramatu.

jest to dosc nietypowa i przede wszystkim nienaturalna forma seksu, dlatego jesli bys sie zdecydowala to radze sie do tego przygotowac (zwlaszcza za pierwszym razem). odbyt powinien byc maksymalnie nawilzony, rozluzniony, oprozniony. z poczatku mozna odczuwac delikatny bol (co sie wiaze z wielkoscia penisa), dlatego najpierw zaczac powoli i w miare czasu sie nakrecac. oczywiscie w kazdym momencie mozesz przerwac jesli tylko cos Ci nie bedzie odpowiadalo.
sikorkaa
 

Postprzez Filemon » 28 paź 2009, o 13:58

jeśli zdecydowanie nie pragniesz tego rodzaju seksu, to raczej nie rób tego...

jeśli natomiast masz pewne pragnienia tego rodzaju i chciałabyś spróbować, to sądzę, że sprawi Ci to przyjemność, jeśli tylko:

- partner będzie delikatny i będzie działał powoli i stopniowo, używając nawilżania oraz reagując na Twoje sygnały, np. wchodząc i wycofując się parokrotnie... (chodzi o to, żeby uniknąć początkowego bólu)

- dobry moment na podjęcie takiego rodzaju seksu to taki, kiedy samemu się czuje w swoim ciele, że jakieś tam sprawy związane z wydalaniem... aktualnie nie staną na przeszkodzie (na przykład po wypróżnieniu) a drobiazgami nie ma co się przejmować, bo jeśli ktoś kogoś niezbyt akceptuje, to nawet zapach potu nie będzie mu odpowiadał, nie mówiąc o reszcie... ;)

- penis mieści się bez problemu (tylko pod wyżej wymienionymi warunkami)

- nie jestem kobietą, ale... mogę powiedzieć, że może być to bardzo przyjemna forma seksu, dająca dużą rozkosz obydwu stronom, nie związana z żadnym bólem i możliwe jest uniknięcie niepożądanych zanieczyszczeń, które mogłyby być trochę nieprzyjemne i nieestetyczne... zresztą kiedy ludzie się kochają, to nawet jeśli coś tam się trochę nie uda, to i tak nie odepchnie ich to od siebie wzajemnie, tylko okażą sobie zrozumienie, prawda...? :)

pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez 1KOR13 » 28 paź 2009, o 17:19

Ja też się nad tym kiedyś zastanawiałem i doszedłem do wniosku że bez lewatywy partnerki ani rusz. Ogólnie facetów damski zadek kręci i jak widzą ładną pupę to sobie wyobrażają to i owo. Słyszałem że kobietom też to może przynieść dużą rozkosz , tak mówił seksuolog w radiu bis ze 2 lata temu.
1KOR13
 
Posty: 337
Dołączył(a): 18 lip 2009, o 22:57
Lokalizacja: z mazowsza

Postprzez Kanas78 » 28 paź 2009, o 20:13

Najpierw proponuję coś takiego-sama ze sobą sprawdź, kiedy będziesz już dobrze podniecona, jak reagujesz na palec, który spróbuj tam umieścić.
A co do cytatu jednej pani z forum, że dupa jest do srania-tak samo można powiedzieć- usta są do jedzenia, więc nie bierzesz penisa do ust z tego powodu droga forumowiczko??
Wszystko dla ludzi. Spróbujesz-spodoba Ci się, ok, nie-trudno-każdy lubi to, co lubi.

Pozdro
Kanas78
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 cze 2009, o 22:51

Postprzez Goszka » 28 paź 2009, o 20:26

niektórych rzeczy nie trzeba próbować żeby zgodnie z subiektywnymi odczuciami stwierdzić że są odrażające.
Skoro każdy lubi to co lubi to po co komentujesz moje słowa? :roll:
Btw między dupą a ustami widzę ogromną różnicę.
Jak nazwa wskazuje układ wydalniczy którego częścią siłą rzeczy jest dupa(z niemedycznego punktu widzenia oczywiście)służy do wydalania.
Pokarmowy-do jedzenia.Zatem nie przeszkadza mi to brać penisa do ust,bo spermę mogę połknąć i zostanie ona strawiona/wydalona.
Jeśli lubisz pchać interes tam gdzie jeszcze niedawno była kupa to może wykąpiesz się w gnojówce bez grymasu na twarzy? :twisted:
To tyle w kwestii czepiania się moich wypowiedzi.
EOT.
ps."wszystko dla ludzi".To Twoja opinia czy "bo ktoś tak powiedział" ? :roll:
Ostatnio edytowano 28 paź 2009, o 20:30 przez Goszka, łącznie edytowano 1 raz
Goszka
 

Postprzez manuelka » 28 paź 2009, o 20:29

a tę lewatywę można samemu robic czy pielegniarka ma to czynic? i ile przed stosunkiem analym należy to robic?

Ja nawet nie wiem czym się to robi

Facet wie, że kobieta przed stosunkiem w taki spoób się opróznia? Nie brzydzi go to?

Zielona w tym wszystkim jestem, a Bóg jeden wie czego zapragnie spróbowac mój przyszły luby! Fajnie byłoby wiedziec :)
manuelka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 17:47

Postprzez Goszka » 28 paź 2009, o 20:32

no,jak dla mnie ważne czego Ty zapragniesz.Nie sztuka skakać wkoło partnera i spełniać jego zachcianki.Sztuką jest się dograć jak dla mnie.
Ja bym w życiu nie zrobiła czegoś wbrew sobie tylko dlatego że takie widzimisię ma mój partner.
Goszka
 

Postprzez manuelka » 28 paź 2009, o 20:39

Goszka zdaję sobie z tego sprawę :)

Jeśli będę miała ochotę to nie widzę przeszkód, tylko dobrze byłoby się przygotowac do tego.
manuelka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 17:47

Postprzez Kanas78 » 28 paź 2009, o 22:11

Goszka, nie bierz wszystkiego tak do siebie, nie zgadzam się z Twoją opinią i mam do tego prawo, więc nie wiem po co ten tekst o czepianiu się.
Dobrze, że nie jesteś wyrocznią w sprawie "jaki narząd do czego w ludzkim organiźmie służy", bo wielu ludzi na świecie ominęłoby mnóstwo przyjemności związanych z analem. Idąc Twoim tokiem myślenia, to również "otwór gębowy" jest otworem wydalniczym, na przyklad kiedy wymiotujesz.. a co z sikaniem? Lubisz jak Twój luby robi Ci minetkę? A przecież sikasz... nie jest do odrażające dla Ciebie, nie masz z tym problemu?
"A wszystko dla ludzi" to moja opinia. Jeśli dwoje ludzi się kocha i nie boi eksperymentów, to dlaczego nie spróbować?
Kanas78
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 cze 2009, o 22:51

Postprzez Goszka » 28 paź 2009, o 22:24

Nie znasz mnie,więc jakim prawem oceniasz co biorę do siebie a co nie?
skoro masz prawo do własnej opinii to i mnie go nie zabieraj.Czep się kogo innego a ode mnie proszę się odstosunkować.
Napisałam że dla mnie dupa jest do srania?
To moja opinia.
Więc po co o tym dyskutujesz?Nawracasz mnie czy jak?
Ładuj w kakao jak Ci się podoba,ale ja nie muszę o tym wiedzieć tak samo jak Ty nie musisz wiedzieć czy ja lubię minetkę.
Tekstu z "otworem gębowym" nie skomentuję.
Mnie anal nie kręci i kropka.
Goszka
 

Postprzez Kanas78 » 28 paź 2009, o 22:32

---------- 21:30 28.10.2009 ----------

:D

---------- 21:32 ----------

A dyskutuję, bo mam do tego takie samo prawo jak Ty. Miłego wieczoru
Kanas78
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 cze 2009, o 22:51

Postprzez mahika » 28 paź 2009, o 22:52

łooo
szok...
minetka... kobieta nie sika pochwą!!!! :shock: znawco!
cyba ze robisz minetki w partnerce w cewce moczowej :?

lewatywa... no mało romantyczna wizja,słuchaj kochanie, ide zrobić sobie lewatywę zeby aby kawałek kupki nie było na twoim świętym penisie.... :shock:

anal.... dla każdego coś innego jest miłego....

kiedyś rozmawiałam z partnerem o tym, powiedział ze nawet jakby coś poszło nie tak (w sensie kupa) to akurat jest mało wazne dla niego, bo on zdaje sobie sprawę do czego służy pupa...

reszta na PW. buziaki :*
Ostatnio edytowano 28 paź 2009, o 22:54 przez mahika, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Następna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 177 gości