Spotkała mnie tragedia, nie chcę już życ!!!

Problemy związane z depresją.

Postprzez Amir » 26 paź 2009, o 03:31

Goszka napisał(a):po co kopać leżącego
ja sie bede modlil, aby cie z okazji rtz to niezrozumienie nie ominelo

goszka, szacun WIELKI za ten text
Avatar użytkownika
Amir
 
Posty: 486
Dołączył(a): 24 lut 2009, o 08:31

Postprzez Ladybird » 26 paź 2009, o 10:07

Witaj Arkadio,
masz kompletnie zachwiana rownowage w organizmie ,stąd wypadanie wlosow, ktorego przyczyn nie da sie znalezc podczas badan .
Twoj caly wątek to wolan ie o pomoc ,a wlosy to tylko pretekst.
Jestes na skraju wyczerpania psychicznego, piszesz ciągle o wlosach ,jakby to bylo najwaxzniejsze w Twoim obecnym zyciu ,a nie zauwazasz sedna swojego problemu.
Zajmij sie soba, idz na terapie , idz do homeopaty. Polecam ,on doprowadzi do rownowagii caly Twoj organizm. Konwencjonalne metody leczenia nie zadzialaja w takim przypadku. Homeopata uzdrowi Twoje zycie i poprawi jego jakosc. Warto ,wiem z doswiadczenia swojego i swojej rodziny ,wiele osob zostalo wyleczonych z dziwnych przewleklych chorob , niepoddajac6ych sie leczeniu konwencjonalnemu.
Warto ! Koszt pierwszej wizyty 150- 200 zl ,bo wywiad jest szczegolowy i kilkugodzinny, a potem wystarcza kontrolne wizyty co 2-3 miesiace.
Arkadio, widze jak sie męczysz ,postaraj sie pomoc sobie, dopoki masz silę na to i Twoi bliscy jeszcze ja maja.
A z chlopakiem warto szczerze porozmawiac i poprosic o pomoc, przeciez nie jestes teraz soba ,a nie doszukiwac sie w nim najgorszych cech.
Zycze wytrwalosci i sily
Lady
Avatar użytkownika
Ladybird
 
Posty: 1115
Dołączył(a): 19 gru 2007, o 09:40

Postprzez Abssinth » 26 paź 2009, o 22:03

Arkadio....sciskam mocno....ktos pisal o kandydozie, rozejrzyj sie na necie za informacjami na ten temat....

wracajac do tego, co napisalam wczesniej, ze stres moze byc przyczyna - czy to troszke nie jest tak, ze dla rodziny 'musisz' byc perfekcyjna? z jednej strony pisalas, ze sie poswiecaja i chca pomoc, z drugiej strony ten ojciec, ktory chcce dzwonic po karetke i pakowac Cie do psychiatryka....w takiej atmosferze to dpiero mozna zwariowac! :) czy to nie jest tak, ze masz jakies wymagania stawiane przez rodzicow przez cay czas...?

a chlopak....pisalas o tym, jak chcial Cie zobaczyc ubrana na swoich urodzinach.....z tego opisu to on chcial dziwki przydroznej, a nie kochanej kobiety!!!!...dobrze zrobias, ze nie poszlas, przynajmniej ja tak mysle - i z takim kolesiem bym zerwala od razu, a nie martwila sie, ze on zerwal ze mna (ciotka Abss Ci mowi - na dobre CI to wyjdzie, poznasz kogos dobrego jeszcze, kto Cie pokocha naprawde).

....i jeszcze co do cytowania moich slow z pierwszego postu przez innych - mam nadzieje, ze wiesz juz, ze tak teraz nie mysle, mialam taka reakcje raz i przepraszam za ciezkie slowa...nie chcialabym, zeby byly uzywane przez kogos, kto Ci chce dokopac, ale nie mozna juz usunac.

przytulam cieplo, Arkadio...
A.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 463 gości

cron