trzynaście miesięcy

Problemy związane z depresją.

Postprzez Szafirowa » 23 paź 2009, o 07:39

Mel, Targ Piast niedaleko mostu milenijnego :)
Daj tylko znać, bo ja nieomal w każdy weekend tam jeżdżę. Jak wiesz, mam duuużą rodzinę to i zapasy musze robić duże.
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez melody » 23 paź 2009, o 13:55

---------- 11:46 23.10.2009 ----------

Aha, no to miałam prawo nie wiedzieć o tym miejscu bo trochę to daleko ode mnie (wjeżdżam do Wrocławia od strony Biskupina) :)

---------- 13:55 ----------

Widzieliście to??
:help: :grupa: i... :misiu: :)

Adminie - :cmok: bardzo dziękuję za te emotki :kwiatek:
melody
 

Postprzez Goszka » 23 paź 2009, o 14:55

a gdzie marchewka?? :P
ale i tak suuuper :D
:misiu: :serce2: :kwiatek2: :slonko:




...bo jak coś to ja marchewę znalazłam
Obrazek
i jeszcze takie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:P
Goszka
 

Postprzez mahika » 23 paź 2009, o 16:30

ej, no admin czuwa!!! :grupa:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez caterpillar » 23 paź 2009, o 20:00

hehe ale jaja jest i marchewka :D :marchewka:

ale czemu te dwie emotki gadaja z jakas glowa na stole ? :shock: :?

niedlugo mozemy startowac do rankingu "najglupsze emotki for polskich " hehe :lol:

Mel jak tam twoje marchewki zatem???

piosenka pocieszka

http://www.youtube.com/watch?v=6utDdnJxB9c

:D
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez ewka » 24 paź 2009, o 11:03

caterpillar napisał(a):ale czemu te dwie emotki gadaja z jakas glowa na stole ? :shock: :?

Ja widzę, że ta trzecia głowa, to trzeci rozmówca... po prostu trzy osoby przy stole :grupa:
Świetne te emoty;)

Pozdrówka dla Mel
:buziaki:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez caterpillar » 24 paź 2009, o 11:19

ja tam widze dwie siedzace przy stole i jedna na :roll: :P ..no ale przecie punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia hehe

dobrego dnia! :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez melody » 24 paź 2009, o 12:43

Ta emotka ( :grupa: ) nazywa się GRUPA, także ja widzę to, co widzi Ewka :wink:

Od wczoraj jestem w domu i raczej nie planuję nigdzie wychodzić aż do poniedziałku. W domu czuję się bardziej pozbierana, a będąc "w drodze" poza domem męczę się okrutnie. Może to dlatego, że ja po prostu fizycznie niefajnie się czuję (stale mnie boli głowa :( )
Mam sporo zaległości w związku z czytaniem tekstów na studia więc teraz się tym zajęłam. Poza tym sporo prospołecznej roboty wykonuję w sieci ostatnio (mój wolontariat drugi), co też bardzo mocno mnie angażuje i powoduje, że zapominam o sobie, skupiam się na pracy (źródłem tego jest chyba adrenalina...)

No to tak u mnie. Ciacha smakowały? Kto nie jadł, to zapraszam :)

mel.
melody
 

Postprzez caterpillar » 24 paź 2009, o 13:39

i to wlasnie podziwiam w Tobie Mel,ze to wszystko co zle potrafisz zamienic w tak wiele pozytywnych rzeczy.ktorymi obdarowujesz w dodatku innych

te ciacha sie Tobie naleza :wink:

pozdrowka! :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez wuweiki » 24 paź 2009, o 14:00

ale fajno :-D
chętnie bym z Wami usiadła przy stole prawdziwym :grupa: :-) niekoniecznie dla ciastek :oops: ;-) :lol: ale może być marchewka :marchewka:, byle surowa {gotowana bebe :help: }
Serdeczności :misiu: :)
wuweiki
 

Postprzez pukapuk » 24 paź 2009, o 14:03

Ale o co chodzi :lol:
pukapuk
 

Postprzez wuweiki » 24 paź 2009, o 14:04

Oj Pukapuku no :D o emocje.... ykhm... emotki o ! :szczotka:
wuweiki
 

Postprzez caterpillar » 24 paź 2009, o 15:12

jak to o co?! pazdziernik kampania buraczana to i warzywa poszly w ruch wszak marchewki ale co tam :roll: hehe :D
nazwijmy to

kampania marchewkowa :!:
!! :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka:


a przy stole tez bym chetnie z toba Iksinska usiadla..byle by to nie moja glowa lezala na nim :roll:

:wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez melody » 24 paź 2009, o 15:44

Ilość off topów w tym temacie interpretuję, jako to, że treści, które tu wrzuciłam mogły być trochę obciążające i uruchamiać w każdym z Was coś tam swojego, co Wy na to? :)
melody
 

Postprzez 1KOR13 » 24 paź 2009, o 16:23

---------- 16:19 24.10.2009 ----------

Mel widze że uciekasz w prace i dobroczynośc która daje Ci poczucie ważności, wartości, potrzebności i bycia dobrym. W ten sposób próbujesz poradzić sobie ze złem które Cię dotyka. Ja polecam radykalne i całkowite przebaczenie win i niesprawiedliwości oraz modlitwe za winowajców oraz prośbę do Jezusa o błogosławieństwo i metanoie dla winowajców. Takie zachowanie sprawi że wrócisz do raju duszy Adama i Ewy.
Błogosławieni miłosierni albowiem oni miłosierdzia dostąpią.
Błogosławieni którzy płaczą albowiem oni będą pocieszeni. Oznacza to że zamiast się gniewać i nienawidzieć należy płakać jak bóbr aby uwolnić zranienie i neg. emocje. Kiedy się wypłaczesz, wygadasz, wyżalisz a potem przebaczysz bóle głowy znikną na zawsze. Przebaczać należy 77 razy dzienie. A pracoholizm nie jest rozwiązaniem problemów. Nawet jeżeli daje to dużo adrenaliny, przyjemności, korzyści mater. , społecznych, to jednak główny problem będzie narastał a kiedy pracy zabraknie pojawi się depresja ponieważ gniew i inne emocje neg. gromadzą się nie przebaczone. Po za tym człowiek nie samą pracą żyje jest jeszcze rodzina, hobby, Bóg, odpoczynek, modlitwa. Pozdrawiam.

---------- 16:23 ----------

Przebaczenia nie można mylić z pojednaniem. Pojednanie jest zadaniem winowajcy. Pokrzywdzony zaś jest powołany do przebaczenia i otwartości na pojednanie.
1KOR13
 
Posty: 337
Dołączył(a): 18 lip 2009, o 22:57
Lokalizacja: z mazowsza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 463 gości

cron