Mam prośbę...

Problemy z partnerami.

Postprzez Barbie* » 6 wrz 2007, o 23:17

[color=violet]Pomysłów jest mnóstwo, z kasa to raczej nie problem-zawsze się znajdzie;)
Najgorzej wyczuc klimat, nie ma nawet mowy o pójściu na zywioł bo to za powazne sprawy. Jesli by nie wypaliło, to bysmy umoczyli tyle kasy...
Na trupach dorabaić się nie chcę, musiałabym to robic z przymusu, co innego sklep z dodatkami ślubnymi, nie tam suknie ale takie typowe dla Panny Młodej, Pana Młodego, stroiki na sale, samochód, ale to juz jako cos numer 2.

Doszlismy dziś do porozumienia co do tego że musi byc to coś, co jest potrzebne całym rokiem,a nie tylko sezonowo. Prawdopodobnie bedą to te szpadle i cement:)
Biznes plan i cała reszta w swoim czasie.

Wiedziałam ze znajda sie tu jacys doświadczeni przez zycie ludzie:)[/color]
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez mahika » 6 wrz 2007, o 23:37

ooo. Kolorek nie wypalił.

Nasze kwiaciarnie nie eksponują raczej wieńców, choć je na pewno posiadaja, ale wiazanki ślubne :) i stroja samochody na wesela, widzałam nieraz prawie z okna.

No to powodzenia z cementami i szpadlami, choć szpadle też są potrzebne do tego przykrego procederu jakim jest pogrzeb, to jeszcze sie zastanów. Spodobał mi się pomysł z tymi dodatkami za ślub, bardziej do Ciebie pasują.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez caille » 6 wrz 2007, o 23:45

Wydaje mi sie, ze duzym plusem jest to, ze mozecie na siebie liczyc. Co dwie glowy to nie jedna :-).
Avatar użytkownika
caille
 
Posty: 121
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 20:11

Postprzez Barbie* » 7 wrz 2007, o 00:01

Oj tak, co dwie to nie jedna:)
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 295 gości