upodobania...

Problemy natury seksualnej.

Postprzez biscuit » 20 paź 2009, o 17:16

a jakby pogrzebać... jednym paluszkiem, a nie całą dłonią, to co o tym myślisz Salome?
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Postprzez Abssinth » 20 paź 2009, o 17:17

a poza tym , Twoja odpowiedz nie miala nic wspolnego z moim pytaniem - jaki to ma wplyw na Twoje zycie, ze ktos sie czyms zarazi? jaki to ma wplyw na Twoje zycie, z ktos sobie z kims je kupe?

czy ktos Ciebie zmusza do uczestniczenia w tym?
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez sikorkaa » 20 paź 2009, o 17:20

Salome napisał(a):Jest tez cos takiego jak zawnetrzne normy.

:shock: a bylo jakies referendum przeprowadzane w kwestii jelitowo-jedzeniowym? hmm... musialo mnie widac ominac :roll:

salome, ja to nawet Cie rozumiem, mnie by cos takiego obrzydzalo, na sama mysl mi niedobrze, ale wlasnie dlatego tego nie robie. zostawiam to poletko dla bardziej ekscentrycznych jegomosci.
sikorkaa
 

Postprzez Salome » 20 paź 2009, o 17:25

---------- 17:23 20.10.2009 ----------

Abssinth- na moje zycie nie ma zadnego wpływu,poza tym ze na sama mysl dostaje mdłości i bezwarunkowego zacisku posladkow.

---------- 17:25 ----------

biscuit napisał(a):a jakby pogrzebać... jednym paluszkiem, a nie całą dłonią, to co o tym myślisz Salome?


Jednym paluszkiem do jelit chyba sie nie siegnie. Wiec to moze byc spoko- nie wiem nie robiłam.
Avatar użytkownika
Salome
 
Posty: 783
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 16:45

Postprzez Abssinth » 20 paź 2009, o 18:26

Salome- wiec dla Twojej wygody i ze wzgledu na Twoja wrazliwosc ktos ma przestac robic cos, co sprawia mu przyjemnosc?

po prostu przestan o tym myslec, chyba nie jest to takie trudne?

dla uscislenia - akurat kupa mnie nie podnieca, o zasade mi chodzi :) kto wie, czy nastepna obrzydliwa dla Ciebie rzecza nie bedzie cos, co akurat mnie cieszy w zyciu....
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Salome » 21 paź 2009, o 11:35

Abssinth napisał(a):Salome- wiec dla Twojej wygody i ze wzgledu na Twoja wrazliwosc ktos ma przestac robic cos, co sprawia mu przyjemnosc?
...


Ja nie kaze nikomu przestawac. Odwoluje sie tylko do wypowiedzi, ze nie zawsze normalne jest to, co akurat 2 partnerom sie wydaje takim byc.
Jesli c\zyjas zone kreci morderstwo podczas seku a jej mąż jest tym zachwycony to tez uznasz za normalne i lepiej sie nie wracac?

Ludzie swoją "upozorowana" tolerancją dają moralne przyzwolenie na robienie rzeczy nie zgodnych z etyką ludzkośći.
Avatar użytkownika
Salome
 
Posty: 783
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 16:45

Postprzez christmas_tree » 21 paź 2009, o 13:31

Racja, nie można szaleć z tolerancją, ponieważ można dojść do momentu dyktatury tolerancji...

ale nie porównujmy morderstwa z kupą, toż każdy widzi stopień różnicy :-D
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez wuweiki » 24 paź 2009, o 14:41

christmas_tree napisał(a):Racja, nie można szaleć z tolerancją, ponieważ można dojść do momentu dyktatury tolerancji...

ale nie porównujmy morderstwa z kupą, toż każdy widzi stopień różnicy :-D


http://www.youtube.com/watch?v=IWjqvVZpHlQ&feature=related

;-)
wuweiki
 

Postprzez 1KOR13 » 24 paź 2009, o 19:00

Ogólnie sadomaso jest zaburzeniem przeżywania własnej sexualności i należy się leczyć. Granica jest tam gdzie zaczyna się przedmiotowe traktowanie partnera a także regulowanie emocji i nastroju sexem. O zmuszaniu, kupczeniu sexem i gwałcie nawet nie wspomne. W małżeństwie nie ma miejsca na egoizm i namawiania partnera do czegoś czego nie chce.Jako katolik opowiadam się za prokreacją, czystością przedmałżeńską(co nie wyklucza pocałunków i przytulania), seksem bez antykoncepcji i NPR . Katolicyzm nie wyklucza seksu dla przyjemności bez konieczności prokreacji. Daleki jestem od zdania niektórych księźy że żona ma być poddana mężowi w sypialni. Wiara katolicka to nie niewolnictwo, służalczość, kupczenie sexem lub samowola męża. Sadomaso bierze się z nieprzebaczenia , braku asertywności a także braku pewności siebie. Małżeństwo nie kończy się na seksie. Jeżeli facet nie może wytrzmać bez seksu to cienko go widze jak wyjedzie na zachód do pracy na pół roku. Zdrada może mu przyjść łatwo. Jak facet mówi dziewczynie żeby brała pigułki to po pierwsze jej w ogóle nie szanuje a po drugie dziewczyna powinna z nim zerwać. Kobieta jest płodna 6 dni w miesiącu a facet 365 dni w roku więc dlaczego kobieta ma się truć. W Polsce jak ktoś ma 10 dzieci to jest uważany za rodzinę dysfunkcyjną. Nikomu nie karze mieć tyle dzieci ale zamiast nowego BMW można mieć jednego bobasa.

Ogólnie polecam nie oglądać mediów wszelkiej maści gdzie jest dużo erotyki która służy jedynie zarabianiu kasy.
Dzisiaj wielu zapomniało że seks to nie zabawa a droga prokreacji. Na rodzicielstwo trzeba być pożądnie przygotowanym a nie zawierać ślub po wpadce. Seks może być rzemiosłem- poradników, sexshopów i innych technicznych specyfików jest do bólu, obecna kamasutra ma z 1000 stron. Sex ma być mistyką lub poezją. Małżeństwo to On, Ona i Jezus. Jak się uprawia sex to w żadnym razie nie należy zdejmować ikon, krzyży i obrazów świętych ze ściany. Adam i Ewa w raju uprawiali sex bo Bóg im pobłogosławił- bądźcie płodni i rozmnażajcie się abyście zaludnili całą ziemie.
1KOR13
 
Posty: 337
Dołączył(a): 18 lip 2009, o 22:57
Lokalizacja: z mazowsza

Postprzez mahika » 24 paź 2009, o 19:03

i mieli Kaina i Abla. Kain zabił Abla, a skąd się wzięli inni ludzie?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez melody » 24 paź 2009, o 20:10

---------- 20:08 24.10.2009 ----------

ideał napisał(a):Kobieta jest płodna 6 dni w miesiącu

Przeciw tej informacji stanowczo protestuję! Protestuję kierowana niepokojem, że jeszcze młodziutkie dziewczęta wejdą tu, poczytają i uwierzą...

---------- 20:10 ----------

Mahika napisał(a):Kain zabił Abla, a skąd się wzięli inni ludzie?

Gdyby powołać się na logikę, to wniosek byłby taki, że z kazirodczego związku Kaina i Ewy :wink:
melody
 

Postprzez mahika » 24 paź 2009, o 20:19

ja połączyłam teorię ewolucji z teorią kościoła, że po śmierci Adama, Ewy i Kaina, człowiek powstał od małpy i wyleciałam z lekcji religii. to byla moja ostatnia lekcja religii w życiu. agresję księdza który rzucił we mnie kluczami ciężko opisać. wolę wierzyć w to niż w związki kazirodcze :?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez melody » 24 paź 2009, o 20:24

Dziewczynka rzucona przez księdza kluczem... no przykre to bardzo...

Ja osobiście też zdecydowanie wyznaję teorię ewolucji, no ale to już temat na inny wątek, co nie?
melody
 

Postprzez mahika » 24 paź 2009, o 20:32

miałam 16 lat ;)

ostatnio mam skłonności do off topów :P wybaczcie :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez melody » 24 paź 2009, o 20:41

mahika napisał(a):miałam 16 lat :wink:

Aha, no to zmienia postać rzeczy :wink:
melody
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 344 gości