Lubrykanty

Problemy natury seksualnej.

Lubrykanty

Postprzez Goszka » 5 wrz 2007, o 11:36

Witam,
nie wiem czy to co napiszę jest godne zakładania nowego tematu,ale mam takie pytanie:co sądzicie o lubrykantach?W szczególności tych potęgujących doznania?
Czy ktoś tego używał?Czy warto pokusić się o zakup takiego specyfiku?
Czy w przypadku par,gdzie jedno(ja :? )ma problem z libido ze względu na antydepresanty,taki żel może być pomocny?
Chcemy z moim chłopakiem kupić coś takiego ale nie chcielibyśmy też wyrzucać forsy w błoto jeśli to w ogóle ma być nieskuteczne...
Goszka
 

Postprzez Megie » 5 wrz 2007, o 11:44

wiesz Goszka,,
ja bym sie nie zastanawiala na waszym miejscu..

Ja nigdy z tego nie korzystalam,, wiec nie wiem czy to przynosi jakies efekty..
ale z tego co patrzylam to taki zel Durex'a kosztuje ok 20 zl.
Wiec to zaden majatek..
Zawsze mozna sprobowac...
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez Goszka » 5 wrz 2007, o 11:52

no fakt że żaden majątek ;)ale na kieszeń bidnego żaka to tak trochę dużo się może wydawać szczególnie jeśli inwestycja będzie nietrafna :)
Choć z drugiej strony,w życie intymne zawsze warto inwestować.
Ale i tak ciekawam jakie efekty to daje :P
Goszka
 

Postprzez Megie » 5 wrz 2007, o 12:38

wiec raz zamiast kolacji.. kupcie zel i zjedzcie siebie nawzajem..
Zycze udanej uczty :oops:
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez Goszka » 5 wrz 2007, o 12:53

hihih dziękujemy :) :) :)
już mam szatańskie plany:) bo o seksie dużo myślę i chcę tego,tylko co z tego że nie mogę...może z takim smakowitym żelem będzie jakoś łatwiej...
Najgorsze zawsze jest to że mam problem z nawilżeniem...i stąd też ta decyzja,a to żeby i jemu było przyjemnie to już inna sprawa :D
Goszka
 

Postprzez Orm Embar » 5 wrz 2007, o 17:45

Heja,

To dwie różne sprawy - nawilżenie i kwestia intensyfikacji doznań ;-)

O intensyfikacji doznań poprzez żel niewiele wiem, ale jeśli chodzi o nawilżenie, pamiętaj, że są obecnie z grubsza dwa rodzaje żelu: oparty na wodzie i oparty na silikonach. Oparty na wodzie po prostu szybko wysych, ale jest łatwozmywalny, natomiast oparty na silikonach w przypadku problemów z nawilżeniem może zdziałać cuda, ale potem, hm, sporo mydła schodzi :P

Są już też żele wodno-silikonowe, ale kosztują sporo kasy, bo to jakaś nowość. Żele silikonowe i wodne dostępny chyba tylko w sex-shopach. :-)

dużo frajdy! 8)

O.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez Goszka » 5 wrz 2007, o 17:55

są takie żele, które intensyfikują doznania, np. ostatnio reklamowany durex play i on wlicza się w grupę lubrykantów...ach te reklamy, staram się nimi nie sugerować ale w tym przypadku będę podatna bo brak mi innych pomysłów :)
Dzięki wielkie za poradę :)
już go mamy,chłopak kupił ;)
Orm,to jeszcze mam pytanie do Ciebie-może będziesz coś wiedział na ten temat-jakie preparaty wzmacniające doznania są dobre?To też mnie interesuje.
Goszka
 

Postprzez Orm Embar » 5 wrz 2007, o 22:33

Goszka napisał(a): Orm,to jeszcze mam pytanie do Ciebie-może będziesz coś wiedział na ten temat-jakie preparaty wzmacniające doznania są dobre?To też mnie interesuje.


Hehehehe...

Znam dwa: pierwszy to co najmniej więź z partnerem (nawet jeśli to tylko fuckfriend), a jeszcze lepiej miłość, drugi - podążanie za wyobraźnią i (prawie) zero zahamowań. :-)

Jeśli chodzi o chemię to się nie znam - naprawę, wierz mi, cienki bolo jestem 8) akurat jeśli chodzi o lubrykanty to miałem jako taką wiedzę i tyle ... :P

Hm... Myślę sobie o tym wszystkim... Wiesz, raz miałem niesamowity odlot podczas zwykłej starej męskiej zabawy w Adama S., ale wspartej baaardzo mocno wyobraźnią o kimś, na kim mi wtedy cholernie zależało.

Takie jest moje doświadczenie. :-)

Maks (Orm)

ps. jak już chłopak kupił i macie, to się pochwalcie dla dobra innych związków, które chciałyby trochę urozmaicić sobie pożycie. :-) Ludzie, na tym forum nie musimy pisać tylko o problemach, ale takze o radościach płynących z kochania się z kimś bliskim, prawda? :D
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez Goszka » 6 wrz 2007, o 01:49

No to tak chwaląc się:TO CAŁKIEM NIEZŁA SPRAWA!Ułatwia stosunek,to prawda :lol:
Choć na pierwszy raz było w tym wszystkim więcej śmiechu i zabawy niż seksu,ale to też bardzo miłe...Masz rację Orm w tym co napisałeś,tak odnośnie zahamowań-na szczęście nie mamy ich,czujemy się przy sobie naprawdę swobodnie...
No ale nie można liczyć że lubrykant zdziała jakieś czary-mary.Trzeba pamiętać przede wszystkim o tym,co napisał Orm-bliskość i więź z partnerem,no i miłość oczywiście to fundamentalne sprawy w tym wszystkim-jeśli chodzi o trwałe związki :)
Odnośnie do durexa-na pewno spróbujemy jeszcze innych :twisted:
Libido nadal słabe,ale co tam,nie można się poddać!
Jak ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia z takimi gadżetami to miło by było gdyby podzielił się opinią :)
Goszka
 

Postprzez Barbie* » 7 wrz 2007, o 10:09

Zalezy co masz na mysli, bo lubrykantów jest cała masa...;)

Ja bym się połasiła, jeśli by miało pomoć.
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez mahika » 7 wrz 2007, o 10:23

Ja Ci powiem, jak nie chcesz iść do sex shopu to w necie znajdziesz pełno preparatów zwiększających libido. Np. libidoforte. na allegro jest zakładka "dla dorosłych" i tam jest wszystko. ale allegro coś nie działa.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 7 wrz 2007, o 12:46

dzięki,już wypróbowałam durexa no i bardzo mi odpowiada :),aczkolwiek przydałoby się podnieść jeszcze libido,więc muszę trochę poszperać po necie.Mahika,czy ten preparat-libidoforte,o którym piszesz jest skuteczny?Próbowałaś?
Bo wiesz to czasem jest taki pic na wodę :yyy:
Goszka
 

Postprzez mahika » 7 wrz 2007, o 12:53

Nie próbowałam, to chyba tabletki dla facetów, coś jak wiagra. Słyszałam tylko o tym, ale jest pełno różności. Powodzenia.
Kiedys tez moze sie skuszę na cos :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 7 wrz 2007, o 13:00

hihi to jak tabletki dla facetów,to chyba się nie skuszę...w końcu to ja mam problem,a nie wiem czy kobieta może zastosować preparat dla mężczyzn-jeszcze mi wyrośnie trzecia ręka na czole ;)
No to muszę szukać i patrzeć po opiniach,jakoś trzeba przetrwać ten czas brania antydepresantów i na pewno nie mam zamiaru rezygnować z życia seksualnego :haha:
Goszka
 

Postprzez mahika » 7 wrz 2007, o 13:03

ale w aptece coś widziałam dla kobiet tez. jakiś krem. Kurcze rozejże sie bo zainteresowało mnie to.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Następna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 310 gości