Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Postprzez melody » 14 paź 2009, o 15:26

Prawie rozpłakałam się dziś na drodze... :( Ta pogoda mnie wykańcza psychicznie! Nie znoszę wiatru, tego okrutnego szumu i przeszywającego chłodu... :( Nie znoszę deszczu i błota (we Wrocławiu śniegu nie było)... Dosyć mam... :cry:

mel.
melody
 

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 14 paź 2009, o 16:51

Mam optymistycznego doła :) :(.

Pięknie tu, gdzie przebywam... wiosna wybucha pełnią... jednak tęskni mi się za Polską.
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez mahika » 14 paź 2009, o 17:07

może ktoś mi powie jak czuje sie ja :?
po 8 godzinach stania na targu.... a potem zacznie narzekac na to ze musi przemieścic sie z jednego miejsca na drugie. z rana nie było jeszcze źle... ale co potem sie działo... brak mi słów...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez melody » 14 paź 2009, o 17:12

O rany... tylko się nie rozchoruj Mahiczko :pocieszacz:
melody
 

Postprzez mahika » 14 paź 2009, o 17:26

jestem zahartowana i jem dużo witamin w postaci asortymentu. ale jutro nie wychodzę z domu nawet na mały kroczek... chyba ;)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez kici » 15 paź 2009, o 03:48

kolejna bezsenna noc i ciagle powtarzajace sie scenariusze :cry:
zle mi i smutno :(
Avatar użytkownika
kici
 
Posty: 588
Dołączył(a): 11 wrz 2009, o 23:38

Postprzez anna maria » 15 paź 2009, o 08:12

:slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko:
TO DLA TYCH , KTÓRYM SMUTNO.

Ja czuję się dobrze pomimo kłopotów finansowych.
anna maria
 
Posty: 554
Dołączył(a): 15 lis 2008, o 17:00

Postprzez sikorkaa » 15 paź 2009, o 11:16

czuje sie zmeczona, fizycznie zmeczona, niewyspana, bola mnie oczy, ktore powoli zaczynaja mi odmawiac posluszenstwa. slepne ... :( wokol tylko mgla .... :(

to moje ostatnie dni w pracy wiec dodatkowo czuje zal i smutek po konczacym sie fajnym badz co badz okresie.

wyprowadzam sie na pare dni zeby zmienic otoczenie i zblizyc sie do Kogos. bedzie nieco inaczej niz dotychczas, ale chcemy tego.
sikorkaa
 

Postprzez alutka_87 » 15 paź 2009, o 15:09

Nie najlepiej. Same koszmary w nocy, do późna wstać nie mogłam,no i mam moralniaka, że zajęcia opuściłam. Dobrze, że choć za oknem bardziej optymistycznie niż wczoraj...
alutka_87
 
Posty: 159
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 22:56
Lokalizacja: kraina czarów

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 15 paź 2009, o 15:44

U mnie pada deszcz.

TRZEBA SŁOŃCA SZUKAĆ W SOBIE, BO NA POGODĘ NIE MA CO LICZYĆ...

:slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko:

-------------------------------------------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=APc9dvvwprc
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez melody » 15 paź 2009, o 22:30

zmęczona i załamana :zalamka: ... boli mnie głowa :(

nie dawałam rady dzisiaj zapanować nad dziećmi w świetlicy środowiskowej... z resztą zmusiłam się dziś do tego, aby tam pójść,... i aby pójść gdziekolwiek :(
poranne zajęcia na uczelni właściwie przespałam, co by się nie kompromitować nieznajomością literatury... później postanowiłam poszukać dużego, fajnego beretu... znalazłam niebieski i kupiłam, a teraz nie wiem, czy go chcę (już go nie oddam bo poodcinałam ceny)... i w końcu dotarłam na świetlicę, gdzie tylko się dobiłam :(
właściwie, to jeszcze nie wszystko... w ciągu dnia raz zgubiłam parasol i raz go znalazłam... i wysiąść zapomniałam z autobusu tam, gdzie powinnam i krążyłam po zmroku w nieznanych mi rejonach miasta (przestraszyłam się) :( ...

mel.
melody
 

Postprzez Goszka » 16 paź 2009, o 15:41

---------- 11:57 16.10.2009 ----------

Mel,nie przejmuj się,to chyba był taki dziwny dzień bo ja też miałam podobnie.
Najpierw rano obudziłam się z bólem w klatce piersiowej i miałam dylemat czy iść na uczelnię-nie poszłam,bo też nie chciałam się kompromitować,poza tym niewyraźnie się czułam.
Umówiłam się na mieście ale przyłożyłam na chwilę głowę do poduszki i zaspałam.
Potem sprzed nosa uciekł mi tramwaj.Zapomnialam parasola i zmokłam.I pomyliłam numery na ulicy,którą najpierw przeszłam na całej długości kiedy zobaczyłam na wizytówce że kamienica ma inny numer.
W ogóle gdy wróciłam do domu czułam się beznadziejnie,nic nie warta i w ogóle do dupy.
Egzystencjalny paw. :?

W sumie miało Cię to pocieszyć...ale nie wiem czy odniosło taki skutek ;)
Inni też mieli wczoraj niefajnie ;)

A teraz siedzę i przejmuję się że nic w życiu nie osiągnęłam....ech.Czy ja naprawdę mam taki problem czy tylko go sobie stworzyłam w głowie?Bo już nie wiem....

---------- 15:41 ----------

a teraz to już mi w ogóle tak jakoś niefajnie :(
Boli mnie w środku :cry:
Goszka
 

Postprzez April » 16 paź 2009, o 15:49

czuję ze zaniedbałam swoje zycie, cały tydzien nie byłam na uczelni, doszło duzo problemów i zaniedban i kłopotów w domu, ale to wszystko moja WINA.
nie wiem jak rozwiaze to wszystko, zycie to taki głupi schemat juz jestes na szczycie i nagle spadasz i znów musisz zaczynac małymi krokami...

nie mam czasu na nic, nawet na to by ugotowac obiad...z domownikami mijam się w drzwiach dosłownie pada tylko "czesc".. :cry:
April
 

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 16 paź 2009, o 16:51

To i ja dołączę do kółka psioczenia:
na rozpoczęcie poniedziałku mój W. przepadł przez maskę pędzącego samochodu, a wczora z wieczora poważnie rozciął głowę w czołowym zderzeniu ze znakiem drogowym. Dzięki Bogu, ŻYJTA.

Z kolei ja dowiedziałam się, że nie dopuszczą mnie do listopadowego egzaminu z języka, bo przelew na urzędowe konto przyszedł za późno o 1 dzień. Następny termin po Nowym Roku.
Nie ma jak polska biurokracja !


Duuużooo ciepła wszystkim !!!
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez mahika » 16 paź 2009, o 19:14

rewelacyjnie, bo idę na fajny koncert :D
w dzień miała sanepid, nie jest kolorowo :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości