Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Postprzez melody » 28 wrz 2009, o 10:32

mahika napisał(a):Polański aresztowany, Marczuk aresztowana :shock:

Tak, mnie też to zmroziło... nie wiem zupełnie o co w tym chodzi sokoro fakty, o jakich się mówi w sprawie Polańskiego są takie, że sprawa, za która się go oskarża miała miejsce przed 30 laty (w Stanach nie ma przedawnienia), a tzw. ofiara prosi o zamkniecie całej sprawy... :shock:
Nie wiem o co tu chodzi, ale przypuszczam, że o kasę i/lub władzę...

A ja nadal nie mogę pozbyć się kaszlu... :?

mel.
melody
 

Postprzez sikorkaa » 28 wrz 2009, o 10:40

tak sobie mysle, ze ja jestem tak malo odpowiedzialna i kompletnie chora jesli chodzi o zycie, ze czuje sie jakos tak dziwnie ... :roll: zastanawia mnie fakt skad to sie wszystko wzielo?

czy mozna byc Kogos az tak pewnym, ze sie nie czuje strachu? :roll: czy mozna Kogos tak kochac, ze nie przeszkadza mi pare dni rozlaki? dlaczego ja nie tesknie? dlaczego ja nie wyje po nocach? dlaczego ja sie nie zastanawiam co bedzie potem? czy damy rade? czy sobie kogos nie znajdzie?
JA PO PROSTU WIEM, ZE JESTEM SZCZESLIWA I ZE TAK JUZ BEDZIE ZAWSZE! :slonko: :serce2: :haha:
sikorkaa
 

Postprzez melody » 28 wrz 2009, o 10:46

Sikorko, jak Cię czytam, to myślę, że opisujesz coś tak fundamentalnego jak ZAUFANIE...
Znasz poniekąd moją historię,... trudną, co nie? I ja w tym wszystkim też nie płaczę po nocach, tęsknota mnie nie zabija... Bo poza tym, ze potrafię długo czekać, to potrafię też ufać... Ufać w to, że cały wszechświat działa potajemnie tak, bym nie zatraciła swojego spokoju...

mel.
melody
 

Postprzez bunia » 28 wrz 2009, o 11:00

"Zawsze"....hmm...musze przyjrzec sie temu :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 28 wrz 2009, o 14:22

sikorkaa napisał(a):
PodniebnaSpacerowiczka napisał(a):Pakuję rzeczy i czmycham w podkarpackie.

a gdzie konkretnie?


Zdążyłam czmychnąc nie doczytawszy Twojego pytania Sikorko :).
Trasa niestety nie przebiegała przez Kielce, gdzie mieszkasz, a przez Tarnów - Jasło - Krosno - Sanok - Lesko i kończyła nad Jeziorem Solińskim.
Lecz jakby co, to - jeśli pogoda się u3ma - planujemy jeszcze Bieszczady, bo iście urocze tereny tam macie :).
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez Goszka » 28 wrz 2009, o 14:24

czuję się "tak sobie".Nie żeby źle,ale też nie żeby dobrze...
Goszka
 

Postprzez mahika » 28 wrz 2009, o 14:29

ja tez.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez melody » 28 wrz 2009, o 14:31

PodniebnaSpacerowiczka napisał(a):Trasa [...] przebiegała przez Tarnów...

Aż Ci pozazdrościłam :) Część moich korzeni sięga Tarnowa, a tam nigdy jeszcze (niestety) nie miałam okazji być...
melody
 

Postprzez sikorkaa » 28 wrz 2009, o 15:18

---------- 15:14 28.09.2009 ----------

PodniebnaSpacerowiczka napisał(a):Trasa niestety nie przebiegała przez Kielce, gdzie mieszkasz, a przez Tarnów - Jasło - Krosno - Sanok - Lesko i kończyła nad Jeziorem Solińskim.


hmmm.... powiem Ci, ze mi sie to spodobalo. ja ostatnio rozwijam swoja pasje podroznicza. chetnie Cie podpytam (jesli moge) jak wyglada taka wycieczka w Twoim wykonaniu? zat3mujecie sie na dzien (kilka dni) w jednej miejscowosci i dalej zwiedzacie? ja sobie swego czasu urzadzilam taki wyjazd rowerowy wzdluz naszego baltyku - pare tygdoni w klasie, co 1, 2 dni nowa plaza - polecam serdecznie.

---------- 15:18 ----------

melody napisał(a):Sikorko, jak Cię czytam, to myślę, że opisujesz coś tak fundamentalnego jak ZAUFANIE...


mysle, ze wlasciwie to nazwalas - pytanie tylko czy mozna to juz na moim etapie zwiazku tak okreslac? :roll: z drugiej strony - kto niby mialby o tym decydowac jesli nie ja i On? :)

ja ufam, po prostu ufam - i sobie i Jemu :) byc moze wynika to stad, ze spotkalam wlasciwego czlowieka :ok: wtedy cala przeszlosc jest juz nieistotna i nie musze sie juz uzbrajac, by na nowo kochac i sie zatracac, a czuje, ze tak sie wlasnie dzieje :slonko:
sikorkaa
 

Postprzez melody » 28 wrz 2009, o 15:21

Tak się zafiksowałam teraz na tych podróżach, że aż mam ochotę dopowiedzieć, że kolejna część moich korzeni sięga... Kielc :) Pod Kielcami kiedyś byłam, fajne rejony, fajni ludzie :)

mel.
melody
 

Postprzez sikorkaa » 28 wrz 2009, o 15:23

---------- 15:22 28.09.2009 ----------

melody napisał(a):S
Znasz poniekąd moją historię,... trudną, co nie?

owszem - trudna. i wiem, ze dobrze sie z tym 3masz, choc wiem tez, ze bywa smutno. to ormalne. kibicuje Ci z calego serca, by Twoje serce znow na nowo zaczelo kwitnac PRAWDZIWYM ODWZAJEMNIONYM uczuciem :kwiatek: :buziaki: zaslugujesz na duuuzo duuuzo wiecej, jestes tego warta! :)

---------- 15:23 ----------

bunia napisał(a):"Zawsze"....hmm...musze przyjrzec sie temu :wink:

wspolczuje. ale mimo wszystko nigdy nie jest na nic za pozno - powodzenia zycze :ok:
sikorkaa
 

Postprzez April » 28 wrz 2009, o 15:33

czuję się fatalnie. czuję sie gruba mimo iz chudne i nic nie jadam... nie wiem, skad taki dziś we mnie uraz do siebie....
kolega mi się zabił dziś w nocy samochodem :cry:
April
 

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 28 wrz 2009, o 15:48

Sikorkaa,
jeżeli jadę prywatnie, to przeważnie nocuję u jakichś znajomych (całe szczęście są rozsiani po całej RP ;)), którzy to oprowadzają mnie po "swych" rejonach. Ewentualnie tylko nocuję i sama zwiedzam z przewodnikiem + mapą w ręku ;).
Rzadziej kwaterunek w hotelu / pensjonacie / schronisku.

Mel,
dobrze, że zafiksowałaś, bo podróżowanie ma uleczającą moc ;). Przenosisz się w inny świat - inni ludzie, inne krajobrazy... Nie ma tylu sposobności do umartwiania się (o ile w ogóle są ;)).
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez melody » 28 wrz 2009, o 16:37

PodniebnaSpacerowiczka napisał(a):podróżowanie ma uleczającą moc

Zgadzam się i uwielbiam być w drodze (w szerokim tego słowa znaczeniu :wink: )

April - :pocieszacz:
melody
 

Postprzez April » 28 wrz 2009, o 16:52

Mel dzięki juz lepiej...
April
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 85 gości

cron