NAWROTY PALENIA

Problemy związane z uzależnieniami.

NAWROTY PALENIA

Postprzez Betka » 27 wrz 2009, o 17:54

w 2004 roku w sierpniu zyciułam palenie. Od wrzesnia 2009 roku zaczełam palic , mam nadzieję ze przestane. Dałam rade taki kawał czasu aż tu nie wyrobiłam z emocjami ????? uzależnionym jest sie do końca nie wiem co by nie robić.
Może znacie jakies sposoby na radzenie sobie ze stresem bez nikotyny.
Betka
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 wrz 2009, o 17:07
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez flinka » 27 wrz 2009, o 18:32

Witaj Betko na forum :)

Nie podam Ci złotej rady jak rzucić palenie, bo jej nie znam. Sama palę i mam cholernie słabą wolę. Myślę sobie jednak, że gotowość rzucenia przychodzi wraz z prawdziwym uporządkowaniem swoich emocji, kiedy decydujesz się i potrafisz sobie z nimi poradzić inaczej niż przez nałóg.

W tym momencie (nie umniejszając problemu powrotu do palenia) bardziej interesuje mnie co takiego zadziało się w Twoim życiu, że po tak długim czasie sięgnęłaś po papierosa. Bo przecież przez te 5 lat stresu też na pewno w różnych sytuacjach doświadczałaś. Jesteś gotowa o tym napisać?

Pozdrawiam ciepło!
flinka
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń

Postprzez Betka » 27 wrz 2009, o 18:44

---------- 18:42 27.09.2009 ----------

hmmm nie bardzo wiem od czego zacząc... mam dośc skomplikowane życie i problemy emocjonalne i ... i nie wiem czy w tym miejscu mogę pisac o tym co mnie tak wesało ze stanęlam nie malże na początku swojej drogi zdrowienia z ... różnych rzeczy....

---------- 18:44 ----------

szykam ulgi szukam wsparcia mam w sobie duże pokłady lęku...
Betka
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 wrz 2009, o 17:07
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez flinka » 27 wrz 2009, o 19:14

Nie wiesz czy w tym miejscu możesz pisać. Co przez to rozumiesz?

Szukasz wsparcia, czyli czego Kachana potrzebujesz? Jak mogę Ci pomóc?
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń


Powrót do Uzależnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 362 gości

cron