to już koniec

Problemy z partnerami.

to już koniec

Postprzez żałosna » 18 wrz 2009, o 11:26

w sumie nie wiem co mam napisać. Chciałam się tylko podzielić z Wami moja zmianą.
To koniec, nie mogłam tego dłużej ciągnąć . Powiedziałam że nie mozemy się spotykać , że to nie ma przyszłości a ja nie chce stać w miejscu, że on i tak nie podejmie żadnej decyzji. Powiedział że podejmie ale to już będzie za późno .Jest taki oszczędny w słowach , nawet specjalnie o mnie nie walczył ,nie raz mówił mi że nie chce mi marnować czasu. To jest takie bez sensu,miotam się nie spie ,płacze nawet w pracy.Nie wiem co czuję bo mam burze w głowie
Czuje sie jak wypalone ścierwo
żałosna
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2 wrz 2009, o 13:03

Postprzez cvbnm » 18 wrz 2009, o 11:51

biedna.... :(

wiesz... wg mnie informacja "podejmie ale to już będzie za późno" mowi "jestem za slaby" "nie zawalcze o ciebie"... "rezygnuje"...


nie zawieszaj sie na nadziei, ze 'moze on jednak...."....


:(


dbaj o siebie
cvbnm
 

Postprzez samotna_123 » 18 wrz 2009, o 12:12

Dla pocieszenia mogę Ci powiedzieć, że jestem w takiej samej sytuacji jak Ty. Wiem, to cholernie boli i napewno jakiś czas będzie bołało. Ale są tu ludzie ktorzy mogą Ci pomóc. Mnie facet zostawił w niedzielę, a raczej ja sama spakowałam sie i odeszłam bo dłużej nie miałam siły prosić się o miłość.

Tylko czas goi rany i te najgłębsze też.

Pisz, będzie Ci lepiej
samotna_123
 
Posty: 35
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 06:01


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 549 gości

cron