jak mu pomoc ??

Problemy z partnerami.

Postprzez ela25 » 11 wrz 2009, o 21:57

Mam tylko nadzieje ze jemu uda sie bo u niego w domu, byl alkohol , przemoc fizyczna i psychiczna,zreszta poznalam jego tate, i jest to czlowiek mily, nigdy nic zlego od niego nie uslyszalam i tylko tyle
kiedys duzo czytalam na temat D...gdyz sama mam ojca alkoholika,taki drobny pijaczek i teraz kiedy go nie widze a mieszkam za granica jest mi o wiele latwiej "uznac" go jako ojca bo nie ma mnie w domu,fakt, ze nigdy sie nade mna nie znecal, wiec problem alkoholu i wstydu za pijanego tate znam ale nic pozatym
Wracajac do mojego problemu mysle, ze pomimo tego, ze otrzymal milosc i wsparcie od mamy trudno jest mu zbudowac cos z kims zreszta sam powiedzial, ze odkad mieszkamy razem jest mu trudno, ale nie jest to z mojej winy .
obwiniam troche siebie ze dlugo czekalam,lub poprostu nie chcialam niczego zauwazyc, zeby pokazac mu ze nie jestem jego "wrogiem" i ze bede obok , zauwazylam, ze zaczyna akceptowac mnie jako partnera- male kroczki, ale jak wazne
tylko napewno bez pomocy specjaisty nie poradze sobie z tym sama
ela25
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 wrz 2009, o 15:10

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 543 gości

cron