Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Postprzez April » 2 wrz 2009, o 08:33

hah ja mam brata młodszego o 10 lat. zawoze go samochodem. w sumie mógby rowerem ale jest paskudne skrzyzowanie a ten 9 latek jest jak to chłopak szybki szalony wiec wolę miez spokojne sumienie.
rano go straszyłam ze pojedzie rowerem a on domnie "zamknij się ja jadę samochodem" nawet nie zdajecie sobie sprawy jak taki mały smyk moze wykonczyc psychicznie wstaje z łózka w 30 min....w łazience siedzi 15 a i przyjedzie i stwierdzi ze fantazja z płatkami czekoladowymi jest za słodka wiec otwieram danio a on ze za kremowy.... wiec zrobiłam kanapki z serem i keczupem to powiedział ze trzeba juz wyjezdzac i ze zje w samochodzie.
standard!!!
April
 

Postprzez anna maria » 2 wrz 2009, o 08:40

Rozumiem,ja to przeszłam z młodszym synem.
Jak mu coś nie pasowało to mówił ,że stęchłe.

A siostrze wybrali rodzice takie przedszkole,żebym miała po drodze jak szłam do szkoły :lol:
anna maria
 
Posty: 554
Dołączył(a): 15 lis 2008, o 17:00

Postprzez milla » 2 wrz 2009, o 16:00

---------- 15:43 02.09.2009 ----------

napisałam dziś egzamin najtrudniejszy na studiach. za względu na wyjazd erasmusowy podchodziłam pierwszy raz we wrzesniu, ale prowadzący nie zgodził się, żeby to był mój pierwszy termin.

jak go nie zdam to czeka mnie 550 zł za warunek i na głowie egzamin, o którym krążą legendy że zdaje się go jak prawo jazdy

wszystko dlatego, że wyjechałam studiować gdzie indziej i tam też zaliczyłam 5 innych egzaminów. fajnie.

---------- 16:00 ----------

nie zdałam :cry:
Avatar użytkownika
milla
 
Posty: 404
Dołączył(a): 6 cze 2009, o 19:41

Postprzez anna maria » 2 wrz 2009, o 18:15

:pocieszacz:
anna maria
 
Posty: 554
Dołączył(a): 15 lis 2008, o 17:00

Postprzez melody » 2 wrz 2009, o 18:59

Milla, wiem że słowa Cie teraz nie pocieszą, ale wiedz, że przykro mi, że tak się stało :pocieszacz: :serce2:

Jestem zmęczona, zdruzgotana, zagubiona... ja już KURWA nie wiem, co ja mam robić; w którą stronę iść... :cry: :cry: :cry:
i ja to mawia Agik, boli mnie cały człowiek...
mel.
melody
 

Postprzez milla » 2 wrz 2009, o 19:30

---------- 19:26 02.09.2009 ----------

nie wiem, nie rozumiem.
skoro byłam pewna ponad połowy pytań wielokrotnego wyboru to znaczyłoby że wszystkie których nie byłam pewna były źle plus źle było kilka tych których byłam pewna...

Nie wiedziałam, ż wymyslił sobie jakieś wnioski o przesunięcie terminu egzaminu w 1 sesji do końca maja. Nie było mnie na wykładach. Nie miałam kontaktu z uczelnią. Wróciłam i jedna wielka dupa.

będę tylko jedną z wielu, całej masy która utkwiła w tym punkcie studiów i nie może ich skończyć przez P.s.a. :(

---------- 19:30 ----------

dlaczego z kazdym innym wykładowcą mozna się dogadać i jakoś usunąć trudności, a ten &*$#@# doznaje wręcz orgazmicznej przyjemności gdy może stwierdzić uchybienie jakiejś procedury czy terminu
Avatar użytkownika
milla
 
Posty: 404
Dołączył(a): 6 cze 2009, o 19:41

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 2 wrz 2009, o 19:33


Meluś,
szkoda, że daleko od siebie mieszkamy, bo bym Cię zaprosiła na jakąś coffee :cmok:.

Milla,
przykro mi, no kurczak jasny :pocieszacz:. Powkurzaj się, powpieniaj i szykuj do kolejnego starcia.
Co do psora, to niektórzy leczą sobie w ten sposób kompleksy.
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez milla » 2 wrz 2009, o 19:48

to chyba nieskutecznie bo tak się leczy od początku kariery 8)

cóż, będę miała to na głowie. Potem nie zdam warunku i będę musiała powtarzać rok. potem jeśli w końcu mi się uda, zostanę uzależnionym od kofeiny z napojów energetyzujących, zirytowanym magistrem
Avatar użytkownika
milla
 
Posty: 404
Dołączył(a): 6 cze 2009, o 19:41

Postprzez melody » 2 wrz 2009, o 20:14

Podniebna, dziękuję :cry: ... :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :serce2:

mel.
melody
 

Postprzez ewka » 2 wrz 2009, o 21:09

Trzymajcie się Dziewczyny!!!

:serce2: :serce2: :serce2:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez melody » 2 wrz 2009, o 22:00

Już nie płaczę... teraz mam nastrój zabójczy!!! :evil:

mel.
melody
 

Postprzez sikorkaa » 2 wrz 2009, o 22:02

mel, Kochanie - co sie dzieje? :pocieszacz: mozna Cie jakos pocieszyc?
sikorkaa
 

Postprzez melody » 2 wrz 2009, o 22:09

Zdarzyły się w moim życiu takie rzeczy, które spowodowały, że mnóstwo emocji mam na wierzchu; gdzie nie dotknę, tam coś drga...

Dziękuję Sikorko :serce2:
mel.
melody
 

Postprzez sikorkaa » 2 wrz 2009, o 22:21

lubisz czekolade?
sikorkaa
 

Postprzez ewka » 2 wrz 2009, o 22:24

melody napisał(a):Już nie płaczę... teraz mam nastrój zabójczy!!! :evil:

mel.

A może wojowniczy? I może można tę wojowniczość jakoś wykorzystać?

:buziaki:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 101 gości

cron