Partnerzy seksualni

Problemy natury seksualnej.

Postprzez mahika » 31 sie 2009, o 10:52

he, ja też nie wiem czy ja mam racje :)
i wcale już nie będę się upierać tak bardzo że to smutne, bo nie wiem tego właściwie, może trzeba sprawdzić....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Michal2 » 31 sie 2009, o 11:01

Facet ma tkaie podjescie do sprawy poniewaz chce miec 100% pewnosci ze potomstwo ktorego sie doczeka będzie jego -oglądałem kiedys fajny program

Stąd tez chciałby kobiety spokojnej stabilnej i zaufanej.Kobieta zawsze ma pewno ze dziecko będzie jej.
Z 2 strony czemu co 5 dziecko ma swojego innego biologicznego ojca .Czy gdyby kobiety sie sznaowały nie byłoby tego ??? raczej tak.Tutaj akurat nie obwiniam faceta bo jest takie brzydkie powiedzenie- suka nie da pies nie weznie.Chyba ze siła by zgwałcił .Takze to jest bardzo smutne.Osobiscie znam 2 dziewczyny które wmówiły ojcostwo facetowi a on biedak z wózkiem zadowlony .Zreszta tak jest w naturze ze smaiec najpierw musi zaimponowac natrudzić sie potem cos z tego wychodzi .Tylko my ludzie mamy to całę kur... we krwi
Michal2
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 lip 2009, o 21:55

Postprzez mahika » 31 sie 2009, o 11:06

takie tam bla bla bla, bez sensu...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Michal2 » 31 sie 2009, o 11:27

a widzisz ja Twoje wszystkie wypowiedzi uwazam ze sa bez sensu ale Ci tego nie mowie wiec zachowajmy troche poziomu
Michal2
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 lip 2009, o 21:55

Postprzez mahika » 31 sie 2009, o 11:29

:lol:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez woman » 31 sie 2009, o 11:45

Michal2 napisał(a):.Osobiscie znam 2 dziewczyny które wmówiły ojcostwo facetowi a on biedak z wózkiem zadowlony .

A skąd masz tę pewność, robiłeś za materac czy może testy na ojcostwo? :roll:
Nie feruj wyroków z taka łatwością, nie powtarzaj durnych plotek, bo kiedyś z Ciebie sie śmiać będą, że nie swoje dziecko niańczysz, co może być zwykłą bzdurą.
Brzydzą mnie takie plotki i insynuacje, bo najbardziej celują w Bogu ducha winne dziecko.
Avatar użytkownika
woman
 
Posty: 923
Dołączył(a): 26 sty 2009, o 21:12

Postprzez mahika » 31 sie 2009, o 11:50

swojemu dziecku też zrobisz testy? zdaje sie ze niedługo będziesz tata, pomykał z wózeczkiem z zadowolona miną :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Michal2 » 31 sie 2009, o 12:25

woman napisał(a):
Michal2 napisał(a):.Osobiscie znam 2 dziewczyny które wmówiły ojcostwo facetowi a on biedak z wózkiem zadowlony .

A skąd masz tę pewność, robiłeś za materac czy może testy na ojcostwo? :roll:
Nie feruj wyroków z taka łatwością, nie powtarzaj durnych plotek, bo kiedyś z Ciebie sie śmiać będą, że nie swoje dziecko niańczysz, co może być zwykłą bzdurą.
Brzydzą mnie takie plotki i insynuacje, bo najbardziej celują w Bogu ducha winne dziecko.


Skoro same mamy chwala sie dookoła koleznakom no i dzieci nijak podbne do ojców :lol:

tak bede ojcem ale mam pewnosc .Ufam i tyle ,byłem jej 1 facetem (w łózku) i wogole jak kobieta ma zasady .To co innego jak takie co na 1 randce wchodza ci do gaci
Michal2
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 lip 2009, o 21:55

Postprzez Salome » 31 sie 2009, o 12:28

A ja weszłam mojemu mezowi na pierwszej randce do łóżka. Nigdy mi tego nie wypomnial. Poza tym nie bylam nigdy rozwiązła i nie miałam za wielkiego doswiadczenia. A stało sie. Moze to była miłość od 1 wejrzenia :)
Avatar użytkownika
Salome
 
Posty: 783
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 16:45

Postprzez Off_topic » 31 sie 2009, o 16:57

Michal2 napisał(a):tak bede ojcem ale mam pewnosc .Ufam i tyle ,byłem jej 1 facetem (w łózku) i wogole jak kobieta ma zasady .To co innego jak takie co na 1 randce wchodza ci do gaci


Czy ona może powiedzieć to samo o Tobie? Czy też może nie masz zasad i jesteś jak tacy co na pierwszej randce włażą pod spódnicę?

Już kiedyś to przerabialiśmy na forum, pod poprzednim Twoim nickiem. Osądzasz i potępiasz kobiety, które nie zachowują nieskalanej czystości dla swego jedynego ukochanego, a sam podejście do czystości miałeś dawniej jak dziecko bawiące się w kałuży i nie biczujesz się specjalnie z tego powodu. Nie sądzisz że to nie w porządku?

-------------
P.S. Zaczynam się domyślać, jak wyewoluowała u kobiet błona dziewicza - pewnie u pozbawionych jej odgałęzień gatunku mężczyźni masowo marli z nadmiernych nerwów i niepokoju.
Off_topic
 
Posty: 194
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:10

Postprzez mahika » 31 sie 2009, o 17:07

tak bede ojcem ale mam pewnosc .Ufam i tyle ,byłem jej 1 facetem (w łózku) i wogole jak kobieta ma zasady .


:lol:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez agik » 31 sie 2009, o 17:10

Hi
wołanie na puszczy Off topic :)

Michał już wielokrotnie tłumaczył swoje stanowisko :)
Kobiety mają bogatszą psychikę i sa lepsze od mężczyzn i to temu :D
Szlachectwo zobowiązuje :P
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez milla » 31 sie 2009, o 19:24

Michał Michał
nienawidzę hipokryzji

Bądźmy poważni. Jak dla mnie, Ty nie masz prawa do oceniania kobiet pod względem moralności, i nie przypisuj go sobie tak chętnie. Zaczyna się od samego siebie.
Avatar użytkownika
milla
 
Posty: 404
Dołączył(a): 6 cze 2009, o 19:41

Postprzez Michal2 » 31 sie 2009, o 22:28

mahika napisał(a):
tak bede ojcem ale mam pewnosc .Ufam i tyle ,byłem jej 1 facetem (w łózku) i wogole jak kobieta ma zasady .


:lol:


Nie wiem czy czyjes poglądy potrafia byc smieszne .Wydaje mi sie że nie .Czyzby jakis kompleks???
Moj ostatni post w tym wątku ,wazne by kazdy był szczesliwy i znalazł tego jedynego ,wartosciowego .Kazdemu to życze :D

Offtopic na swojej drodze spotykłem kobiety podobne do siebie z meska psychika bezwartosciowe warte tylko spuszczenia sie w nie .KAzda ze tron dostała to co chicała i gitara .Z prawdziwa kobieta tak sie nie psotępuje jest warta uczuć czegoś głębszego
Michal2
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 lip 2009, o 21:55

Postprzez Abssinth » 31 sie 2009, o 23:27

na swojej drodze spotykłem kobiety podobne do siebie z meska psychika bezwartosciowe warte tylko spuszczenia sie w nie



Z prawdziwa kobieta tak sie nie psotępuje jest warta uczuć czegoś głębszego


no i wlasnie siebie opisales...bezwartosciowy...warty...hmm...spuszczac sie chyba zadna w Ciebie nie bedzie...ale moze jakis mily facet sie znajdzie, ktory Co zrobi taka przysluge.

czy uwazasz, ze ty jestes wart uczucia i czegos glebszego?
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 337 gości