Partnerzy seksualni

Problemy natury seksualnej.

Postprzez mahika » 30 sie 2009, o 12:09

to mamy podobnie, bo pomyślałam już ze jestem z innej planety :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez kasjopea » 30 sie 2009, o 12:49

---------- 12:48 30.08.2009 ----------

Seks dla sportu czemu nie jeżeli to komus odpowiada.Jesli chodzi o mnie to zwyczajnie mnie to nie obchodzi.Dla mnie seks jest czyms niezwyklym jest aktem dwijga kochajacych sie ludzi a nie zwyklym dupczeniem.A tak przy okazji bo nie chce zakladac nowego watku ;czy Ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja ze zdrowy mezczyzna tuż przed stosunkiem dostaje drgawek i uczucia zimna!? Jestem troche przerazona prosze może Komus cos takiego sie przydazyło?

---------- 12:48 ----------

Seks dla sportu czemu nie jeżeli to komus odpowiada.Jesli chodzi o mnie to zwyczajnie mnie to nie obchodzi.Dla mnie seks jest czyms niezwyklym jest aktem dwojga kochajacych sie ludzi a nie zwyklym dupczeniem.A tak przy okazji bo nie chce zakladac nowego watku ;czy Ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja ze zdrowy mezczyzna tuż przed stosunkiem dostaje drgawek i uczucia zimna!? Jestem troche przerazona prosze może Komus cos takiego sie przydazyło?

---------- 12:49 ----------

Sorry zdualizowalam sie!
Avatar użytkownika
kasjopea
 
Posty: 673
Dołączył(a): 17 maja 2009, o 11:39

Postprzez Bianka » 30 sie 2009, o 22:47

Kasjopeo nie spotkałam sie z czyms takim :shock: moze to objawy epilepsji? moze facet sie denerwowal, a z nerwow tez mozna dostac ataku?
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez wuweiki » 30 sie 2009, o 23:20

---------- 23:19 30.08.2009 ----------

Najlepiej zapytać faceta. Możliwe, że po prostu intensywnie się podniecił, a nie chciał tego impulsywnie okazać.

---------- 23:20 ----------

E tam od razu epilepsja ;)
wuweiki
 

Postprzez kasjopea » 30 sie 2009, o 23:29

---------- 23:28 30.08.2009 ----------

Jest zdrowym facetem nigdy ccos takiego sie nie przydazylo powiedzial ze to z podniecenia :oops:

---------- 23:29 ----------

Czy to jest możliwe ?oczywiscie wszystko szybko wrocilo do normy i bylo super! Jednak do tej pory o tym mysle nie wiedzialam ze mozna tak reagować.
Avatar użytkownika
kasjopea
 
Posty: 673
Dołączył(a): 17 maja 2009, o 11:39

Postprzez Bianka » 30 sie 2009, o 23:49

To zalezy jak sobie ktos cos wyobrazi:) mi drgawki kojarza sie akurat z epilepsja bo znam osoby na nią chorujące i widzialam na wlasne oczy ataki...ale jak wyobraze sobie po prostu drżenie i gęsią skórke z podniecenia to juz nie wygląda tak groznie:)
Kasjopeo wszystko jest możliwe..
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Michal2 » 31 sie 2009, o 00:14

dla mnie zawsze kobieta była jest i bedzie tą lepsza płcią ,dlatego tylko wartosciowa się szanuje i kocha sie z kims jesli cos czuje ,po prostu trzeba najpierw zdobyć jej serce aby było cos wiecej ,niestety coraz mniej takich... wolnosc seksualna doprowadziła do tego ze robi to samo co męzczyzna i dla mnie traci to wszystko cały urok .

Kobiety są rózne ,mojej kobiety kolezanka bardzo dobra kolezanka pisze do mnie smsy czy nie chce sie z nia przespać -dla mnie to chore .Ona ma faceta i wie ze ja tez kogos mam i kto by pomyslał ze kobieta potrafi inicjować takie rzeczy .Bo mnie osobiscie juz cos takiego nie interesuje :D
Michal2
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 lip 2009, o 21:55

Postprzez Off_topic » 31 sie 2009, o 09:54

Michal2 napisał(a):dla mnie zawsze kobieta była jest i bedzie tą lepsza płcią ,dlatego tylko wartosciowa się szanuje i kocha sie z kims jesli cos czuje ,po prostu trzeba najpierw zdobyć jej serce aby było cos wiecej ,niestety coraz mniej takich... wolnosc seksualna doprowadziła do tego ze robi to samo co męzczyzna i dla mnie traci to wszystko cały urok .


No tak, bo podwójne standardy moralne to świetny sposób, żeby móc się oburzać na innych za dokładnie to samo, co u siebie potraktowałoby się jak drobne, zupełnie naturalne potknięcie. Czy się mylę i gdybyś sam miał bogatszą historię seksualną, uważałbyś się za bezwartościowego?

"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień", jak powiedział pewien rozsądny Żyd dawno temu. No więc, weźmiesz ten kamień czy nie? :)
Off_topic
 
Posty: 194
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:10

Postprzez christmas_tree » 31 sie 2009, o 10:24

Off_topic - brawo za puentę!

:-)

Inna rzecz, że w grę wchodzi jeszcze podświadoma niezgoda wielu mężczyzn na przemiany mentalności kobiet w naszych czasach.
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez agik » 31 sie 2009, o 10:28

---------- 10:25 31.08.2009 ----------

Otóż to!

I nie dotyczy to tylko użytkownika, do którego się odwołujesz Off topic :)

Mnie się zdaje, że siebie bardzo łatwo usprawiedliwić, znajdując tysiące okoliczności łagodzących.
A najczęściej używanym chyba jest: miłość to usprawiedliwia. Przypominam, że w kodeksie moralnym, na który zdaje się wszyscy się tu powołują nie ma czegoś takiego jak usprawiedliwianie seksu poprzez miłość. Jedynym możliwą sytuacją, w której seks jest moralny- to współżycie małżonków. Każda inna sytuacja jest z punktu widzenia tego kodeksu niemoralna.
I albo się jest, albo się nie jest.

A już kryterium "moralnego" seksu, oparte na zmiennej "pamiętam, czy nie pamiętam" jest totalnym absurdem i kuriozum.

---------- 10:28 ----------

Chris

A czemu podświadoma?
Mnie się zdaje, ze ta niezgoda jest najzupełniej świadoma i głośno wyrażana.
I racjonalizowana w dodatku- bo przecież kobieta ma swoje obowiązki i swoje jasno ustalone miejsce.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez mahika » 31 sie 2009, o 10:34

bo to smutne takie, nie pamiętać komu sie daje dupy.... :bezradny:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Michal2 » 31 sie 2009, o 10:34

Zawsze uwazam ze kobieta powinna sie szanować bo to jednak przyszła matka ,wiem ze może to niesprawiedliwe ale zapytam sie ktoregos z PAnów czy chciałbys miec kobiete ktora miała wielu wielu partnerów i wyobraz sobie sytuacje idziecie w niedziele na spacerku mijają Cie mezczyzni i jakos dziwnie sie usmiechają ,pozniej okazuje sie ze co 2 miał Twoja żone.Dla mnie to cios dla takiego faceta.Idąc dalej jesli ulega emocjom nie wymaga tego aby kochac sie z kims kogo kocha istnieje bardoz duze prawdopodobienstwo ze jak wyjedziesz ,gdzies pojdzie .Pozna jakiegos przystojniaka i zdradzi(zdradzi bo nauczyła sie ze sex bez uczuc jest mozliwy)

Gdyby nie przyjac zadnych granic to moze i tak by było ze kobieta rowna mezczyznie ale ja owle aby tak nie było .Kobieta ma bogatsza psychike i w przypadku zachowan seksualnym jest to jej odzwierciedleniem.Jesli to lubi robi to bez uczuc to jest taka jak samiec całę piekno zanika .To tyle
Ostatnio edytowano 31 sie 2009, o 10:37 przez Michal2, łącznie edytowano 1 raz
Michal2
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 lip 2009, o 21:55

Postprzez agik » 31 sie 2009, o 10:39

---------- 10:36 31.08.2009 ----------

Smutne- może i tak.

Ale nie daje nikomu prawa do oceniania tego oraz całej osoby.
oraz do interesowania się tym aspektem życia innej osoby.

---------- 10:39 ----------

Michał
<macha ręką>

Ale mnie rozśmieszyłeś ;) chętnie bym z Tobą pogawędziła, ale muszę iść do pracy.

świetny argument, powaga :D
"kobieta nie może być rozwiązła, bo z jej mężczyzny będą się potem śmiać"

:D :D :D
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez mahika » 31 sie 2009, o 10:46

---------- 10:40 31.08.2009 ----------

Zawsze uważałam że mężczyzna powinien się szanować bo to jednak przyszły ojciec, wiem że to niesprawiedliwe ale zapytam się którąś z Pań, czy chciałybyście mężczyznę który miał wiele partnerek i wyobraź sobie sytuację idziecie na spacerku w niedzielę, mijają Cię kobiety i jakoś dziwnie patrzą, uśmiechają się, później okazuje się że co druga miała Twojego męża.....
:?

---------- 10:46 ----------

ja myślę że człowiek człowiekiem się interesował zawsze i będzie sie interesował każdym aspektem życia innych ludzi, nie było by psychologii, pedagogiki i pokrewnych nauk, nie było by seksuologii. prawo do oceniania mamy jak najbardziej, tylko wyrażanie tej oceny na głos zależy od naszej kultury osobistej. w sobie mogę myśleć wszystko...
nie jesteś idealna, a może jesteś?
nie oceniasz nikogo? nie masz tych myśli ten taki, ta taka? nigdy w to nie uwierzę, heh.... to pytanie retoryczne, nie interesuje mnie ta odpowiedź, bo to tylko i wyłącznie Twoja sprawa :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez agik » 31 sie 2009, o 10:52

hi
ja sobie też myślę różne rzeczy :P
Tylko ja nie wiem, czy mam NA PEWNO rację :P
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości