smutny dzień

Problemy związane z depresją.

smutny dzień

Postprzez kejti_ » 10 maja 2007, o 18:45

jest mi smutno dzisiaj zaczynaj± się dni kultury studenckiej, a ja nawet niemam z kim i¶ć na koncerty, niemam żadnej paczki znajomych i w tym problem, mam jakie¶ pojedyńcze koleżanki ale żadna niema czasu,a samemu i¶ć to jako¶ tak dziwnie..., a dlatego niemam paczki znajomych ze studiów bo wtedy kiedy zawierało się znajomo¶ci ja borykałam się z problemami m.in z depresj± i fobi± społeczn± i było mi ciężko, a teraz to wszystko odpokutowuje, wstyd mi z tego powodu że jestem sama :oops:
kejti_
 

Postprzez Ventia » 10 maja 2007, o 18:49

Wstydzisz się nie masz czego. To smutne to prawda, że jeste¶ sama i nie masz z kim i¶ć. Ale może spróbuj? IdĽ, może spotkasz swoich kolegów ze studiów i się do nich doł±czysz? A może kogo¶ poznasz? Spróbuj. Nigdy nie jest za póĽno na poznawanie nowych ludzi, ale do domu oni sami nie przyjd±, do nich trzeba wyj¶ć...
Ventia
 

Postprzez kejti_ » 10 maja 2007, o 18:59

dzięki za szybk± odpowiedĽ, może i masz racje, ale mi sie wydaje że nikomu niejestem potrzebna zawsze czuję się jak pi±te koło u wozu, ta fobia społeczna strasznie mi przeszkadza i utrudnia jakiekolwiek funkcjonowanie w społeczeństwie, mam już do¶ć nawet my¶łał±m o tym żeby to wreszcie skończyć, bo to już wszystko niema sensu
kejti_
 

Postprzez Ventia » 10 maja 2007, o 19:08

Wiesz co ja mam to samo, też czuję się wiecznie jak pi±te koło u wozu, ale to chyba kwestia nastawienia, trzeba spróbować i ćwiczyć to. Pamiętać też, że rzadko jakie¶ towarzystwo będzie nam odpowiadać w 100%
Ventia
 


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 166 gości