a ja Wam cos powiem...

Problemy z partnerami.

a ja Wam cos powiem...

Postprzez Abssinth » 30 sie 2007, o 11:30

tak mnie jakos wzielo, to Wam powiem :)

kocham Was ludzie! Za to, ze jestescie tutaj i wiem, ze zawsze moge sie Wam 'wygadac' ze wszystkiego, co mi tam na watrobie lezy...chociaz osobiscie rzadko to robie, to wiem, ze tu jestescie i to jest strasznie duzo...kocham to forum za te niesamowita, niepowtarzalna atmosfere - ktora kreujecie wszyscy razem i kazdy/kazda z osobna...ciesze sie bardzo, ze moge byc czescia tego wspanialego wydarzenia, ktorym jest Psychotekst...

...i wielkie dzieki dla Admina naszego, za opieke nad forum i strona techniczna - bez Ciebie byloby to wszystko niemozliwe :)

miauki dla Was
Abssi :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Megie » 30 sie 2007, o 12:01

ja chce dodać, ze te forum jest the best

Na wielu forach jak wejdziesz ludzie sie wyzywają,
a tutaj takie rzeczy dzieją sie rzadko albo w ogóle

Naprawdę super ludzie tutaj pisza..:)
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez Goszka » 30 sie 2007, o 12:27

również uważam iż psychotekst jest wyjątkowym fenomenem,mimo powodu dla którego się tu zarejestrowałam,cieszę się i nie żałuję tego że tu jestem :)
Takie miejsca jak to przywracają wiarę w ludzi.Wiem,że kiedy już wyjdę w życiu na prostą,to na pewno nie przestanę tu zaglądać :)
Pozdrawiam wszystkich gorąco i cieszę się że jesteście,aż się robi ciepło na sercu :)
Abssinth,fajnie że założyłaś taki temat :kwiatek:
Goszka
 

Postprzez ewka » 30 sie 2007, o 12:32

Oj prawdę Abss zamiauknęłaś... to wszyściuchno najprawdzwsza prawda.

:D :D :D
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez marynia » 30 sie 2007, o 14:01

No...
Aż zamilkłam i palce zamarły mi na klawiaturze :D
Też mnie taka fala czułości, ciepła zalała. Abbsinth - podpisuję się pod tym co napisałaś -TAK TAK TAK!!!

Kocham to forum, Kocham Was, nie jestem skłonna do takich zwierzeń, nie znoszę takich okrzyków w mediach "kocham was" mówionych obcym ludziom, ale... Ja naprawdę tu tak czuję.No po prostu tak Was kocham, tęsknię, myślę.
Żyję Waszym życiem a Wy żyjecie w moim życiu. Zmieniacie je. Na plus.
Chociaż przecież Was tak naprawdę nie znam i nie jestem wylewną osobą to tak czuję...ech...zaplątałam się w tym wywodzie.

Buźka wielka w Wasze oczka.
Specjalne wielkie Całusy dla "Dyżurnych" tego forum -Ewy, Buni, Orma, Ventii.
I oczywiście dla Admina.
marynia
 
Posty: 314
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 10:43

Postprzez echo » 30 sie 2007, o 15:52

też uważam, że to niesamowite miejsce.
Poczucie szczerości, dobrych życzeń, motywacji i jakiegoś bezpieczeństwa, także chyba przez anonimowość.
obyśmy jak najlepiej z niego skorzystali.

buźka
echo
 
Posty: 344
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 22:02

Postprzez Barbie* » 30 sie 2007, o 15:59

Ja tez uwielbiam to forum-to mój drugi świat:))))
I ludzie niektórzy tez fajni, mądrzy, którzy wespra człowieka mądrymi, dobrymi, czasami wychłodzonymi z emocji radami:)
Wiele razy czytając Was zrozumiałam pare rzeczy i uczyłam się nowych:) Pomagało mi to w zyciu i trudnych życiowych decyzjach nie raz i bedzie pomagało jeszcze wiele wiele razy.
Super że można sie z Wami podzielić swoimi sukcesami i szczęściem!:)
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 315 gości