Powód do dumy ? czy do wstydu ?

Problemy natury seksualnej.

Postprzez Misiek1212 » 12 sie 2009, o 03:36

Ogólnie nie miałem na myśli to że do 18+ trzeba to zrobić 8) tylko że trochę niesfornie czuje z tym

Ja raczej nie będę miał dziewczyny :(

A co wy o tym myślicie,trochę mnie kusi korzystanie z usług prostytutki ładnej w końcu 500 czy tam 300zł to nie dużo ?
Avatar użytkownika
Misiek1212
 
Posty: 160
Dołączył(a): 26 lip 2009, o 03:09

Postprzez lili » 12 sie 2009, o 09:12

Abss

to nawet nie o to chodzi że negatywna ocena na podstawie wyglądu. Ja nawet nie wiem czy to jest ocena negatywna, może i nawet to się komus podobac, kiedyś ładnie było w stylu techno, dzisiaj ładnie jest w stylu emo. Cokolwiek. Podałam ten przykład, widzę, że niefortunnie, aby pokazać, że często wygląd i pozowanie na subkulturę jest powierzchowne.

Misiek: żartujesz? :lol: Ale chciałbys "to" mieć za sobą, bo masz super fajną dziewczynę i generalnie hormony buzują czy żeby po prostu mieć to już za sobą tak jak podobno ma to już za sobą Twoje towarzystwo? Nie masz dziewczyny z tego co mówisz więc nie widzę sensu. To tak jakby pić na siłe bo wszyscy piją i leciec o północy do sklepu po połówkę, żeby jutro móc powiedzieć w szkole "ja już piłem" a nie pić po raz pierwszy na imprezie na której akurat jest alkohol. To ma być przyjemne i mieć związek z uczuciami, chcesz żywic uczucia do obcej pani z burdelu? No i jak już kiedyś spotkasz tą jedną jedyną to myślisz że byłoby jej miło gdyby się dowiedziała że jej misiu stał się dużym niedźwiedziem w towarzystwie jakiejś opadniętej tu i ówdzie i zużytej prostytutki?

Naprawdę, nie jesteś za stary na pierwszy raz. I jeszcze długo nie będziesz.
Avatar użytkownika
lili
 
Posty: 1236
Dołączył(a): 30 maja 2008, o 12:08

Postprzez kasjopea » 12 sie 2009, o 14:40

Misiek tak sie wypowiadasz jakbys mial wypisane na twarzy że jestes prawiczkiem! i co z tego czy to jakis grzech czy to jest nienormalne?Daj spokuj z prostytutka.Myśle ze Twoja pierwsza kobieta w życiu nie powinna byc prostytutka lecz dziewczyna ktora darzysz uczuciem.Popelnisz bład jesli zrobisz to bez uczuc. :roll:
Avatar użytkownika
kasjopea
 
Posty: 673
Dołączył(a): 17 maja 2009, o 11:39

Postprzez christmas_tree » 12 sie 2009, o 15:58

A czemu zakladasz, ze nie bedziesz mial dziewczyny?
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Misiek1212 » 13 sie 2009, o 03:27

bo z pewnych powodów nie mam prawa kochać inne osoby rodziny,itp...

Jedna osoba podsunęła taki pomysł na gg,żeby znaleść dziewczyne i z nią zrobić,LECZ JA TAKI NIE JESTEM żeby zostawić po tej nocy :roll: by mnie chyba sumienie totalnie zeżarło
Ja nie jestem ten typ która ucieka i szuka czegoś u boku

A co do prostytutek to nie wszystkie stoją przy ulicy,są takie które są w dobrych domach publicznych i bardzo ładne :shock:

A to powód dlaczego bym chciał to zrobić nie z jakiś tam ideologi że przed 18 trzeba to zrobić tylko
Ciekawość,chęć doznania czegoś nowego,poczuć może przyjemność itp...
Avatar użytkownika
Misiek1212
 
Posty: 160
Dołączył(a): 26 lip 2009, o 03:09

Postprzez sikorkaa » 13 sie 2009, o 08:50

Misiek1212 napisał(a):
Jedna osoba podsunęła taki pomysł na gg,żeby znaleść dziewczyne i z nią zrobić,LECZ JA TAKI NIE JESTEM żeby zostawić po tej nocy :roll: by mnie chyba sumienie totalnie zeżarło
Ja nie jestem ten typ która ucieka i szuka czegoś u boku

A co do prostytutek to nie wszystkie stoją przy ulicy,są takie które są w dobrych domach publicznych i bardzo ładne :shock:


a to tej prostytutki tez bys nie zostawil?
sikorkaa
 

Postprzez christmas_tree » 13 sie 2009, o 11:22

W takim razie chyba nie rozumiem, o co Ci chodzi... I czego sie wstydzisz.
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kasjopea » 13 sie 2009, o 14:27

No ladne pewnie, tyle że może lepiej gdybys znalazl sobie dziewczynę i to z nia przezyl ten pierwszy raz... 8)
Avatar użytkownika
kasjopea
 
Posty: 673
Dołączył(a): 17 maja 2009, o 11:39

Postprzez christmas_tree » 13 sie 2009, o 20:52

Misiek - czytajac Twoje posty mam wrazenie, ze chyba nie wiesz, czego chcesz... Wymysliles sobie okolicznosci utraty dziewictwa, ale zalozyles, ze dziewczyny miec nie bedziesz... no to w czym rzecz?
Chyba pozostaje dom uciech :-)
Zastanawiam sie, dlaczego nie masz prawa zakochac sie w dziewczynie itp., jestes bardzo tajemniczy, dlatego trudno Ci odpowiedziec...
pozdrawiam, chr
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Misiek1212 » 13 sie 2009, o 21:23

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... towem.html

Widziałem ten wypadek na żywo jechałem za tym samochodem jakieś 20metrów,na moich oczach zginęło 5 osób, wiem że to chyba moja wina :(
Avatar użytkownika
Misiek1212
 
Posty: 160
Dołączył(a): 26 lip 2009, o 03:09

Postprzez kasjopea » 13 sie 2009, o 21:31

:shock: Misiek daj spokoj jaka Twoja wina!? jeszcze tego brakowalo żebys siebie obwinial za ta tragedie,przeciez jest opisane jak do tego doszlo. :roll:
Avatar użytkownika
kasjopea
 
Posty: 673
Dołączył(a): 17 maja 2009, o 11:39

Postprzez christmas_tree » 14 sie 2009, o 10:00

Misiek - o co Ci chodzi? najpierw alk, potem problem seksualny, teraz wypadek... Niczego nie rozwijasz, tylko bladzisz, niczego nie wyjasniajac, jakbys nie wiedzial czego chcesz...
Raz piszesz, ze nie masz prawa do czego zupelnie naturalnego, w innym miejscu biezesz na siebie wine zupelnie niedorzecznie.
Przepraszam Cie, ze to napisze, ale jezeli chcesz wzbudzic zainteresowanie i skupic na sobie uwage w ten sposob, to dopuszczasz sie naduzycia. Jezeli natomiast jest to rzeczywisty problem, ktory powoduje Twoje autentyczne cierpienie - goraco doradzam pojscie do poradni psychologicznej. Sama obecnosc na forum nie wystarczy.
Pozdrawiam, chr
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Misiek1212 » 14 sie 2009, o 12:53

---------- 10:31 14.08.2009 ----------

christmas_tree nie da się wszystko na raz napisać :evil:
na temat alk chyba dość jasno opisałem tak ?
I z problem seksualnym myślę że tak,dlaczego z tym czuje się trochę źle
Nie chciałem tego podawać ale zmusiłeś mnie do tego
mam praktycznie codziennie te obrazy z wypadku,to mnie prześladuje i dręczy a w dodatku widzę śmierć i czarnego anioła
ale jeszcze w dodatku mnie jakieś choróbsko bierze ,i mam nadzieje że organizm jakoś to zniesie

---------- 12:53 ----------

i jak byś chciał się dowiedzieć więcej to napisz na gg albo na PW
Avatar użytkownika
Misiek1212
 
Posty: 160
Dołączył(a): 26 lip 2009, o 03:09

Postprzez melody » 15 sie 2009, o 13:43

Misiek1212 napisał(a):mam praktycznie codziennie te obrazy z wypadku,to mnie prześladuje i dręczy a w dodatku widzę śmierć i czarnego anioła

Misiek, to są objawy zespołu stresu pourazowego (naturalne po traumatycznych doświadczeniach typu wypadek).
Jeśli naprawdę chcesz sobie pomóc, to pogadaj o tym z psychoterapeutą.

mel.
melody
 

Postprzez yanis » 12 sty 2010, o 21:52

Obserwując życie, zdziwiłbyś się ilu facetów nie miało okazji do bycia z kobietą. Prawdą jest, że większość pań zgarnia znaczna mniejszość z nas (mężczyzn). Pozostali muszą sobie radzić sami. Niestety przyjacielu, albo jesteś samcem alfa, albo odpadem genetycznym. Brutalne, ale prawdziwe.

Przejście ze świata gorszych do świata lepszych może zależeć od samego faceta. Trochę poćwiczyć, popracować nad sobą. Panie to lubią. Ale niesamowicie wkurza jedna rzecz. Jeśli to, co ja muszę osiągać roczną pracą ktoś ma "z natury". I potem wychodzi "prawictwo" i brak kobiet w życiu.

Najgorszą wśród facetów jest ta dulszczyzna. Niestety, natura zaprogramowała inaczej. I ten, kto choć nie mówi, że korzysta z życia, to pajac i niedojda. Co gorsza, takim "szczerym" gardzą też kobiety, choć większość pewnie zaprzeczy. Życie.
yanis
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 sty 2010, o 21:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 303 gości