Powód do dumy ? czy do wstydu ?

Problemy natury seksualnej.

Powód do dumy ? czy do wstydu ?

Postprzez Misiek1212 » 31 lip 2009, o 02:18

Witam,
Mam taki problem irytujący mnie :shock: trochę mnie trudno napisać te słowa

ale jestem Prawiczkiem no udało się napisać

U mnie w szkole a dokładnie mam wrażenie i to uzasadnione że jestem jedynym prawiczkiem
Jak jest temat no wiecie sami to nie wiem co mówić :roll: a nie którzy zaczynają podejrzewać że jestem prawiczkiem bo niemal że zawsze siedzę cicho jak mysz w kościele pod miotłą,żeby nie palnąć jakieś głupoty

I nie wiem co robić, czy być dumnym czy nie
Avatar użytkownika
Misiek1212
 
Posty: 160
Dołączył(a): 26 lip 2009, o 03:09

Postprzez Księżycowa » 31 lip 2009, o 02:27

Wiem, że wśród facetów wygląda to tak, że kazdy licytuje się jak to nie zrobył tego czy tamtego, ale wiesz, ja uważam, że to dobrze, że czekasz na odpowiednią osobę. Seks ogólnie jest dla mie czymś ważnym i nie umiałabym tak z każdym, chociaż mam to już za sobą... Mam z tego powodu wyrzuty sumienia, bo to była głupota...

Uważam, że nie ma się co wstydzić, każdy ma swoje poglądy. Jeden jest bardzie śmiały a drugi mniej i domyślam się jak się czujesz, ale jak ktoś coś Ci powie, to odpowiedz mu takim zdaniem, że nie będzie wiedział co ma zrobić i się zatka po prostu. Ja taką wymijającą taktykę stosuję, gdy nie wiem co odpowiedzieć, ale ciiiiichoooodszaaaa :wink:
Księżycowa
 

Postprzez Misiek1212 » 31 lip 2009, o 02:37

Chyba nie będzie tej pierwszej którą bym kochał :roll:
Podczas pewnego zdarzenia a raczej wypadku moje uczucia gdzieś odeszły nie chcę kochać kogoś nie kocham nikogo matki,ojca,ciotki,braci,babci,dziadka itp,,, nie chcę się rozpisywać bo byś cię mnie wzięli za nie chcę mówić za kogo ale byłem blisko śmierci
Avatar użytkownika
Misiek1212
 
Posty: 160
Dołączył(a): 26 lip 2009, o 03:09

Postprzez Księżycowa » 31 lip 2009, o 03:07

Zablokowałeś uczucia, żeby się chronić, nieświdomie... Jestem na tym samym etapie, ale to nie znaczy, że tak zostanie... Pomóż sobie siebie zrozumieć, idź na terapię...
Księżycowa
 

Postprzez Misiek1212 » 31 lip 2009, o 03:12

zablokowałem i nie potrafię odblokować :zalamka: żeby chronić najbliższych jak ja mam siebie zrozumieć :roll:
Avatar użytkownika
Misiek1212
 
Posty: 160
Dołączył(a): 26 lip 2009, o 03:09

Postprzez Księżycowa » 31 lip 2009, o 03:20

Coś w tym jest, bo ja też starałam się odblokować i spróbować inaczej, ale nie daje się... To jakiś etap, jakaś przeszkoda, jakiś nasz problem. Ktoś nas skrzywdził, coś się stało i nie chcemy cierpieć...
Księżycowa
 

Postprzez lili » 31 lip 2009, o 10:28

piszesz że chodzisz do szkoły czyli masz maks 19 lat
a wydaje mi się że masz mniej
ja wiem, że dzisiaj są inne czasy, pokolenie emo i te sprawy i jakieś idiotyczne ideologie, żyletki, czarne grzywki i seks od 12 roku życia ale... na Zeusa
to nie jest sport, to nie jest rekord który należy pobić przed osiągnięciem jakiegoś tam wieku
powód ani do dumy ani do wstydu
po prostu jeszcze się w Twoim życiu nie pojawiła TA osoba
gwarantuję Ci, że Ci wszyscy którzy z lubością opowiadają o szczegółach anatomicznych, o szybkości i o pozycjach tak naprawdę g*wno wiedzą. Wiesz jak się mówi: krowa, która dużo ryczy mało mleka daje.
Nie daj sobie wmówić, że to powód do wstydu, absolutnie nie!
Ja np miałam 20 chyba lat i to był akurat dla mnie odpowiedni moment bo pojawiła się odpowiednia osoba
Avatar użytkownika
lili
 
Posty: 1236
Dołączył(a): 30 maja 2008, o 12:08

Postprzez tenia554 » 31 lip 2009, o 10:34

Nie przejmowałabym się zachowaniem kumpli.Zapewniam cię,że nadrabiają miną i zachowaniem,aby sobie nawzajem imponować.Takie ich zachowanie świadczy,że nie dorośli i niewiele na ten temat wiedzą.Wyluzuj i zapytaj ich jak było.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez Abssinth » 31 lip 2009, o 12:01

noo... ja sie dowiedzialam dlugo po zakonczeniu szkoly, ze te wszystkie panny, co niby mialy chlopakow i nie wiadomo co z nimi robily, i na wszystkim sie znaly....po prostu wymyslaly sobie te historyjki, zeby sie chwalic.

wiec naprawde - wyluzuj :)


lili - co maja zyletki do seksu?

znaczy, zyletki to wiem, co moga miec....ale grzywki??????????????
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez nusia___ » 31 lip 2009, o 15:11

---------- 14:56 31.07.2009 ----------

Ja jestem dumna dziewica i jesli dozyje do swojego slubu i wogule bede miec meza to zamierzam stracic dziewictwo dopiero po slubie , chce zachowac to co mam dla tego jedynego i nie porownywac jak byly z poprzednimi a jak z moim mezem. To nie ma byc kolejny raz , tylko nasza noc ,jedyna w swoim rodzaju, cos wyjatkowego, wielkiego.

---------- 14:59 ----------

A poza tym sadze ze seks to nie tylko fizjologia i przyjemnosc ale cos co laczy wyjacznie malrzonkow , co jest zarezerwowane jedynie dla nich i rozroznia ich od pozostalych par. Wtedy nooc poslubna bedzie nagroda a nie tylko kolejnym razem. Nie chce w przyszlosci zalowac , dziewictwo mozna stracic tylko raz. Misiek masz powod do dumy bo to ze jest sie prawiczkiem to oznaka ze jest sie dojrzalym i nie chcesz na sile starac sie byc starszym niz jestes i masz swiadosc czym naprawde jest seks , a wg mnie jest jezykiem wyjatkowym w swoim rodzaju laczacym dwie wyjatkowe dla dla siebie osoby. Idz pod prad i nie kumkaj jak inne zabki , tylko dlatego ze one kumkaja! :D

---------- 15:06 ----------

Przypomniala mi sie pewna moja refleksja z przeszlosci.
Ktore dzieci sa doroslejsze , te co mowia ze nie sa juz dziecmi i obrazaja sie slyszac zwrot : dziecko , czy te ktore mowia ze dziecmi jeszcze sa ?

Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi

---------- 15:11 ----------

lili napisał(a):
ja wiem, że dzisiaj są inne czasy, pokolenie emo i te sprawy i jakieś idiotyczne ideologie, żyletki, czarne grzywki i seks od 12 roku życia ale... na Zeusa

Lili , nie lacz zyletek z EMO , wiesz czym naprawde jest autoagresja i czym jest EMO ? Wiesz napewno ?
Ja jestem autoagresywna , a EMO nie jestem. przykro mi zewielu ludzi tak traktuje ten problem , to nie jest sprawa ideologii , takie sytuacje tez sie zdarzaja jak pociecie sie dla pokazania odwagii w pewnych kregach , no ale bez przesady. Wyobrazasz sobie co czlowiek czuje zeby posunac sie do tego , jak cale cialo mi drzy , rece i nogi wydaja sie byc zamarzniete , rece drza ze nie mozna utrzymac ostrza , zranienie sibie wydaje sie jedynym wyjsciem , jedyna kara na jaka sie zasluguje i jedyna ucieczka , realna ulga i wiara ze za moment bedzie mi lzej , ze tylko na to zasluguje i nad tym wszystki wielki strach i poczucie ze przestaje sie juz byc czlowiekiem tylko jego marna imitacja, bo przeciez w ludzkiej naturze lezy uckiekanie od bolu , tymczasem tylko on - bol fizyczny pozwala zagluszyc straszne cierpienie duszy, potem sa tylko wyzuty sumienia , wzgledem rodzicow i mysli " Kto madry tnie sie na 2 cm w glab ,a potem nie idzie tego zszyc" Najgorszej kiedy ktos z bliskich Ci osob cos zauwazy , czujesz sie podle , bo chce opatrzyc twoje rany ktore sam zrobiles, jak male dziecko ktore nie wie ze nozem mozna sie skaleczyc. Pozostaje ci tylko strach i nadzieja ze ta bliska ci osoba nie bedzie kryczec i obiecujesz sobie ze juz niegdy wiecej....

:( :? :shock:
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez Misiek1212 » 31 lip 2009, o 16:43

Nusia ma rację nie powinno się łączyć w ten sposób że ktoś się tnie to EMO odrazu ja nie noszę dziwacznych ubrań irokezów,zwyczajnie wojskowe spodnie i normalne koszulki,

Nusia a co do ślubu ja nie mam zamiaru brać ślubu :roll: Nie ma nic po śmierci ,nie ma kogoś np:Boga :roll:
Straciłem całą wiarę zwłaszcza po wypadku,

:arrow: Nic nie zapowiada żebym którąś rozkochał dziewczynę,choć była ostatnia taka jedna lecz odrzuciłem ją :roll:
Avatar użytkownika
Misiek1212
 
Posty: 160
Dołączył(a): 26 lip 2009, o 03:09

Postprzez April » 31 lip 2009, o 17:09

ja tam w ogole nie rozrózniam ludzi ani tych emo ani nie emo ani z grzwyką ani z żyletką w rece..
moja przyjaciołka sie cieła i nienawidzę tego...nie wiem co moze siedziec takiej osobie w głowie i szczerze nie chce wiedziec i nie obchodzi mnie to.
chce to sie tnie jej sprawa..nie zalgadam jej juz dawno na rece...
co do seksu to ja dziewictwo straciłam tej jesieni... mogłabym powiedziec ze załuje..ale nie załuje bo ja juz nic nie załuje....
lubię seks i lubię o nim rozmawiac i lubię sie kochac...po kazdym akcie..gdy moje ciało stygnie i jest rozlużnione czuje sie wspaniale...
ale nie o tym.
Misiek nie masz sie co spieszyc...nie ma po co;)
i ja tez nie wierzę w boga.
April
 

Postprzez lili » 31 lip 2009, o 17:20

jeju sory, porobiło sie trochę, chlapnęłam bez pomyślunku
żyletki oczywiście nic z seksem wspólnego nie mają
chodziło mi raczej o to, że teraz się jakieś takie badziewne ideologie dorabia, że trzeba "to" zrobić przed jakimś tam wiekiem bo jak nie to lipa
tak samo badziewne ideologie jak jakaś tam ideologia emo, która nie wiem na czym polega ale z tego co się ostatnio dowiedziałam to polega głównie na epatowaniu smutnym wyglądem i czarną grzywką a atrybutem prawdziwego emo jest żyletka
jakoś podobno tak

chodziło mi o to, że rozmywa się sens seksu dla seksu, dla bliskości między ludźmi i dla tego, dla czego "to" się robiło kiedyś, a zaczyna się "to" traktować jak jakiś symbol "przejścia" tyle że dzisiaj to przejście "wypada" mieć za sobą bardzo wcześnie...
Avatar użytkownika
lili
 
Posty: 1236
Dołączył(a): 30 maja 2008, o 12:08

Postprzez April » 31 lip 2009, o 17:33

lili ale ja Cie rozumeim...
u mnie w LO była moda na ciecie sie
im wiecej szram tym lepiej...
pojebana polityka...było nawet zebranie w tej sprawie bo laski sie cieły
moj ojciec mówi jakbym sie cieła to "jakbym Cię za kudły wytargał to wybiłbym Ci te głupoty z głowy"...porazka...
te ideologie.. chore wyobrazenia o zyciu...
April
 

Postprzez Abssinth » 31 lip 2009, o 18:25

no, najechac to latwo, a nikt nie rozumie, ze dla niektorych osob powodem ciecia sie jest cierpienie....i niemoznosc wyrazenia tego w inny sposob...

taaa, wytargac za kudly takich, co i tak juz od zycia dostali.

yeah.

lili - to moje powyzej to byla odpowiedz ironiczna.
tylko z tego wzgledu, ze zabrzmialo, jak zabrzmialo - czyli, jakby to przez te grzywki ludzie seks w mlodym wieku uprawiali. :)

ten wpis jest na powaznie.

przeraza mnie, ze mlodzi ludzie, kolo dwudziestki, nie pamietaja, jak sie czuli w wieku nastoletnim...calkiem niedawno.
i najezdzaja, ze to moda itd.
no dobra - dla niektorych moda.
ale po twarzy nie zobaczysz, dlaczego sie ktos tnie - czy z mody, czy dlatego, ze ojciec ja gwalci codziennie a matka kryje skurwysyna.
i dlatego bardzo nie lubie oceniac negatywnie tylko na podstawie wygladu.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Następna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 346 gości

cron