Nienawidzę siebie

Problemy związane z depresją.

Nienawidzę siebie

Postprzez kosmata » 30 lip 2009, o 19:18

za to że żyję, za to że nie mam pracy, za to że mimo że jestem niewiele po trzydziestce a rodzice nadal chcą rządzić moim życiem (jestem zależna finansowo), jak mam swoje zdanie to od razu spotykam się z krytyką, nieprzyjemnymi słowami, skarżyli się na mojego brata, powiedziałam swoje zdanie odnośnie R., a oni dziś na mnie naskoczyli że wychowali wariatów, (on nie odpowiada za swoje długi tylko komornicy przychodzą do domu rodziców, a on ucieka po stancjach, jeśli chodzi o mnie to odpowiadam i nie uciekam).
Avatar użytkownika
kosmata
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 lip 2009, o 10:07

Postprzez Ai » 30 lip 2009, o 21:00

I mogę być siebie dumna , za to, ze mam odwagę nie uciekać przed odpowiedzialnoći. Za to, ze mimo, ze nie było mi łatwo-przetrwałam do tego momentu w swoim życiu. Cenię siebie za to, za to, ze mam własne zdanie mimo, ze przez tyle lat starano się mnie pozbawić prawa do wyrażania go i za to, ze mimo nieumiejętności moich rodziców, potrafię odróżnić co w życiu jest ważne....

To, ze nie masz w tej chwili pracy oznacza, ze możesz ją mieć...bo myslę, że to pierwszy krok jaki pozwoli Ci się usamodzielnić. Myśle, ze tego bardzo potrzebujesz...
Ai
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 22:17

Postprzez magosza » 4 sie 2009, o 05:48

kosmata hej:) wiesz można powiedzieć w sumie,że jestem w bardzo podobnj sytuacji do twojej w tej chwili i jesli znajdziesz chwilkę i czas to chętnie pogadam z tobą o tym ,może coś wspólnie wymyślimy?:D
pozdrawiam...
magosza
 
Posty: 468
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 10:21

Postprzez prince » 7 sie 2009, o 21:54

Kosmata,ja też czasem siebie nienawidzę,dlatego wiem jak bolesne to uczucie.Akurat na tą chwilę,może nie ma we mnie nienawiści,ale nie widzę też powodów dla których miałbym siebie kochać...Czy to lepsze od nienawiści?Może troszkę,ale dalekie od prawidłowego postrzegania własnej osoby.

Pozdrawiam serdecznie.Trzymaj się swojej ODWAGI,bo to napewno coś z czego MOŻESZ BYĆ DUMNA!

p.
prince
 

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 18 sie 2009, o 02:35

Kosmata,
co tam u Ciebie ?
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 465 gości

cron