kurcze - zaraz znów pójdziecie spać

Rozmowy ogólne.

Postprzez biscuit » 23 lip 2009, o 02:08

mnie nie chodziły żadne drinki po głowie, co więcej wcale nie pijam drinków

ale... teraz to bym sie napiła, po tym, jak tu wszystkim nastawiałam :D
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Postprzez Goszka » 23 lip 2009, o 02:09

albo lampka wytrawnego czerwonego wina na dobranoc pomaga zasnąć :)
Nawet zdrowo tak codziennie kieliszek wina sobie machnąć(na wyostrzenie wzroku :P )
Byleby nie przekroczyć tej granicy od jednej lampki do całej butelki ;)
Ostatnio edytowano 23 lip 2009, o 02:10 przez Goszka, łącznie edytowano 1 raz
Goszka
 

Postprzez biscuit » 23 lip 2009, o 02:10

a ja to ide sie już kąpać

jakby Was przypadkiem nie było, gdy wrócę, albo bym nie wróciła, to pchły na noc

miło mi było z Wami tonight

dziękuję wszystkim :D
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Postprzez Goszka » 23 lip 2009, o 02:12

a ja też idę spać bo potem nie wstanę rano tylko w południe,a dnia stracić na spanie nie zamierzam :D
Dobrej nocy,śpijcie dobrze! :)

...i wiecie,ja też się bardzo cieszę że jesteście...
To miejsce daje wiarę w ludzi :)
Goszka
 

Postprzez Innuendo » 23 lip 2009, o 02:13

mi rozsądek mówi idź spać cholero jedna bo jutro trudny dzień a ty bedziesz zdychać!

ale się ciesze że nie spałyście dziś że byłyście, oj tak wiare w ludzi własnie Goszka
Innuendo
 
Posty: 277
Dołączył(a): 7 kwi 2009, o 23:30

Postprzez Księżycowa » 23 lip 2009, o 02:14

Ja bardzo się cieszę, że nie byłam sama. Przeszło mi troszkę mam nadzieję, że sobie poradzę już dalej.

Pewnie jeszcze chwilę tu posiedzę, ale jakbyście sobie poszli, to dobranoc i dziękuję, że jesteście :)
Księżycowa
 

Postprzez agik » 23 lip 2009, o 02:15

to i ja dopuszcze do siebie głos rozsadku

dobranoc :buziaki:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Goszka » 23 lip 2009, o 02:17

aaa,i jeszcze przed chwilą coś przeczytałam i zamieszczę tutaj cytat:
Podobną strategię można stosować radząc sobie z lękiem, który jest nieuchronną reakcją na stres. Kiedy czujesz wewnętrzny dygot, nie pogarszaj sytuacji i nie wpadaj w panikę. Zacznij głęboko oddychać. Robiąc wdech uspokajasz swój lęk, robiąc wydech uwalniasz niepokój i napięcie. Kiedy już wiesz, że potrafisz się „zaopiekować” swoim lękiem, wtedy on zaczyna słabnąć.

i tu:
Jeśli czujesz nadchodzący atak paniki, usiądź spokojnie, nogi razem, dłonie oprzyj mocno o blat stołu/biurka, zrób głęboki wdech i wydech i powiedz głośno i wyraźnie: STOP. Uspokój oddech poprzez oddychanie przeponą. Policz 10-15 wdechów i wydechów. Staraj się robić to spokojnie i rytmicznie.

Skoncentruj się na dowolnym przedmiocie. Patrz na niego. Opisuj go w myślach tak długo, aż uspokoisz się zupełnie.

Kontrola oddechu to naprawdę sposób tylko trzeba się tego nauczyć i pamiętać o tym w momentach napadów.Sprawdzałam kiedyś i naprawdę działa.Polecam oddychanie przeponą :ok:
Teraz to już naprawdę dobranoc :)
ps.to tak bardziej do Ciebie Kasiorku i do wszystkich którzy miewają lęki nocne i nie tylko...
Ostatnio edytowano 23 lip 2009, o 02:20 przez Goszka, łącznie edytowano 1 raz
Goszka
 

Postprzez Księżycowa » 23 lip 2009, o 02:19

Dziękuję Goszka, kochana jesteś.

Spokojniej nocy Wam zyczę :)
Księżycowa
 

Postprzez Innuendo » 23 lip 2009, o 02:20

spokojnej ciepłej i puchatej nocki
ale jesteście fajne i mądre kobiety :)
Innuendo
 
Posty: 277
Dołączył(a): 7 kwi 2009, o 23:30

Postprzez mahika » 23 lip 2009, o 08:25

pobódka!!! ;)

Wstałam o 6 wyspana, ranek naprawde jest mądrzejszy od wieczora...
Nie nachodzą głupie mysli az tak bardzo :roll:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez tenia554 » 23 lip 2009, o 08:52

Witam ,ja też nie śpię od 6 rano.Właśnie zaczynam robić sernik.A teraz obiecany przepis na sernik ISAURA.

Na ciasto; 1,5 szklanki mąki,pełna szklanka cukru,3 łyżki kakao,kostka margaryny,3 łyżeczki proszku do pieczenia,torebka cukru waniliowego,4 jajka.

Robi się jak murzynka.Margarynę,cukier,kakao,cukier waniliowy i 5 łyżek wody - rozpuścić i gotować 5 minut.Po ostudzeniu dodać 4 żółtka ,wymieszać i odlać pół szklanki na polewę.Do reszty dodać mąkę,proszek do pieczenia i pianę z białek.Wlać do foremki.

Ser;50-70 dkg sera ,4 całe jajka.3/3 szklanki cukru,1/2 kostki masła ilub margaryny.Wszystko razem utrzeć i nakładać dużą łyżką na wylane ciasto i lekko podważać,aby ser troszkę przelał ciasto.

Piec 60 min. w temp. 200 stopni.Po upieczeniu polać masą ,można obsypać wiórkami kokosowymi. Naprawdę pyszne i efektowne.

Goszka gdybyś miała problemy to upieczemy go razem,powiedz kiedy.Będę siedzieć przy komputerze i Ci podpowiadać.Powodzenia.

Bardzo dobry mam przepis na PLEŚNIAKA z owocami,jeśli chcecie to podam.[/u][/i]
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez mahika » 23 lip 2009, o 09:20

uwielbiam pleśniaka, z rabarbarem... tez mam sprawdzony przepis, ale piekarnika brak, na szczęscie :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez melody » 23 lip 2009, o 09:27

Ale tu trwała impreza wczoraj :D
Ja miałam wieczorem całkiem realną, bo tata miał urodziny i upiekłyśmy mu z mama "Palce Lizać" (znacie?) bo nie przepadamy za tortami, szczególnie jak termometry wskazują prawie 40 stopni...

A PLEŚNIAKA z rabarbarem nigdy jeszcze nie jadłam, jadłam tylko z jabłkami :)

mel.
melody
 

Postprzez lili » 23 lip 2009, o 09:49

łohohohoho
Innuendo sie bała że sama zostanie a tu w jedną noc 9 stron zapisanych :)
no ładnie
zebysmy w pracy swojej takie były pilne :lol:
Avatar użytkownika
lili
 
Posty: 1236
Dołączył(a): 30 maja 2008, o 12:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 427 gości