Zdarzyło się Wam?

Problemy z partnerami.

Zdarzyło się Wam?

Postprzez ewka » 19 sie 2007, o 00:44

Zdarzyło się, że m±ż żonę namierzył na tym forum... lub partner partnerkę - może i dobrze, bo przeczytali to, czego nie umieli sobie powiedzieć?

Czy zdarzyło się Wam, że osoba trzecia (w jakim¶ stopniu Wam znajoma) weszła na forum i wykorzystała to, co napisali¶cie? Wykorzystała poprzez sianie fermentu, wymy¶lanie historyjek i ogólne zamieszanie, aby przeszkodzić i zepsuć zwi±zek, którego jest tylko obserwatorem? Czynnym niestety...

Może się nie zdarzyło, ale co my¶licie o czym¶ takim? Bo mi się zdecydowanie nie podoba :!:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez bunia » 19 sie 2007, o 00:50

hihihi...moi nie znaja polskiego jezyka wiec moga sobie czytac :D :D

A tak na serio to na pewno tego rodzaju numery sa swinstwem i swiadcza tylko o tych ktorzy to wykorzystuja....dotyczy to rowniez listow,pamietnikow itp. - zasada ta sama.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez nefi » 19 sie 2007, o 09:17

Moi przyjaciele wiedza ze tu pisze i wiem ze czasem czytaja.
Nie ukrywam sie z tym. Ale raczej nie komentuja ani nie poruszaja takich tematow.
Avatar użytkownika
nefi
 
Posty: 78
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:35

Postprzez Joanna » 19 sie 2007, o 10:03

Żona mężowi dała namiary na to forum, by poczytał i może co¶ zrozumiał...wyszło jak wyszło, miało być zupełnie inaczej, no ale czemu¶ to najwyraĽniej miało służyć.....oczywi¶cie, że uważam, iż postępowanie o którym piszesz jest bee...i wydaje mi się, że najlepiej nie zwierzać się ze swoich problemów osobom nawet zaufanym, s± niestety tylko ludĽmi, maj± swoje emocje i czasami nawet człowiekowi nie przyjdzie do głowy, że za 5 lat mog± wyklepać co¶ co miało być wielk± tajemnic±- tym bardziej, że w ci±gu tych 5-ciu lat stosunki mog± sięv bardzo zmienić i może już im tak bardzo nie zależeć na dotrzymaniu danych nam obietnic- wiadomo, że jest to trudne, bo w końcu komu¶ człowiek musi się zwierzyć z problemów chociażby dla równowagi psychicznej, może sposobem jest wła¶nie takie forum gdzie występuje się incognito... :D pozdrawiam
Joanna
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2 sie 2007, o 22:33

Postprzez Barbie* » 19 sie 2007, o 11:46

Mój Narzeczony o tym wie od lat że tu piszę, ale sama mu o tym powiedziałam.
I z tego co wiem to czasami na to wchodził i czytał sobie;)
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez Magda » 19 sie 2007, o 12:22

A ja pisze na forum o wszystkich rzeczach i raczej nikt nie poznalby kim w realu jestem,ale jest kilka osob ktore wiedza ze to ja (powiedzialam im).Sa to jednak osoby trzecie,ktore nie maja nic wspolnego z sprawa.I czytac owszem moga,jednak przykro mi by bylo,zeby ktos wykorzystal cos co napisze,aby mi zaszkodzic,lub zeby mnie potem wysmiac...Mam nadzieje ze do tego nie dojdzie.A co do osob ktorych moja sprawa dotyczy,nie wiedza o tym forum i nie chcialabym zeby sie dowiedzialy...
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 181
Dołączył(a): 28 lip 2007, o 00:05
Lokalizacja: Poznan

Postprzez mahika » 20 sie 2007, o 17:21

Czasem chciałabym żeby mój hrabia tu poczytał. Może byłby wrażliwszy na krzywdy innych, może zrozumiał by że niektóre jego zachowanie tak bardzo boli, bo moje gadanie nie ma posłuchu.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez frakt4l » 20 sie 2007, o 17:41

1. tak - i przez to zmienilem profil :? Z jednej strony szkoda, ze tyle wartosci (starego forum) zniknęło... ale dzięki temu... mam spokój.. heh.
Avatar użytkownika
frakt4l
 
Posty: 90
Dołączył(a): 27 lip 2007, o 18:59

Postprzez california » 21 sie 2007, o 15:42

Kiedys mowilam narzeczonemu,ze tak sobie pisze,ale co to dokladnie i jaka stonka nigdy nie powiem:) Nieraz mam ochote dać znajomej adres tej strony,ale na 100% by zorientowała się, która to ja, a ja nie chce tak otwierać siebie przed bliskimi.
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: uzufzaca i 322 gości